Jabra kablosuz kulaklıklar, akıllı ekranlar ve daha fazlası bugün satışta


En iyi Jabra kablosuz kulaklıklardan bazılarını ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz Amazon ve B&H’den inanılmaz indirimler almaya devam ediyoruz.


Şu anda Amazon.com’da sadece 150 $ karşılığında bir çift Jabra Elite Active 75t Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklık alabilirsiniz. Bunlar genellikle 180$’dır, yani satın aldığınızda 30$ da kazanırsınız. Bu kablosuz kulaklıklar, aktif gürültü önleme ve 24 saate kadar pil ömrü sunar. Ödeme düğmesine basmadan önce tasarrufları yansıtan renk çeşitlerinden birini seçtiğinizden emin olun.


Daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, bir çift Jabra Elite Spor Kulaklık almayı da düşünebilirsiniz. Bunlar, uygun fiyatlı bir çift su geçirmez kulaklık arayan herkes için harikadır. Bunlar ayrıca bir kalp atış hızı ve etkinlik izleyiciye sahiptir, ayrıca şarj kutusu olmadan 4,5 saate kadar oyun süresi elde edersiniz ve çantanız yanınızdaysa sizi 13,5 saate kadar devam ettirirler. SENNHEISER CX 400BT Gerçek Kablosuz Kulaklıklar, gerçekten egzersiz yapmayı planlamıyorsanız ve en sevdiğiniz şarkıları duymak için harika bir kulaklık istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken başka bir seçenektir. Bu kulaklıklar, gürültü önleme ve özelleştirilebilir dokunmatik kontrollere sahiptir ve yüzde 51’lik bir indirimi temsil eden 101,95 $’lık büyük bir indirimden sonra bunları yalnızca 98 $’a alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bununla birlikte, kulak üstü çözümleri tercih ederseniz, şimdi 63,88 $ indirimden sonra 186,11 $ fiyatla mevcut olan Jabra Elite 85H Kablosuz Gürültü Engellemeli Kulaklıklara göz atabilirsiniz. Ancak, Titanyum Siyahı renk seçeneğini tercih ettiğinizden emin olmalısınız, çünkü bunlar en iyi tasarrufu sağlayanlardır. Ayrıca yağmura ve suya dayanıklıdırlar ve 36 saate kadar bağlantıda kalmanızı sağlarlar.

Akıllı ekranlar arıyorsanız, şu anda B&H Photo Video’da 50 $ indirim alan Google Nest Hub’a göz atabilirsiniz, yani Kömür sürümünü yalnızca 60 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu akıllı ekranda 7 inç sesle etkinleştirilen WSVGA dokunmatik ekran, WiFi ve Bluetooth kablosuz bağlantı, Çift Uzak alan mikrofonları ve yerleşik Google Asistan bulunur.

Ancak, korkusuz olduğunuzu veya mahremiyete fazla önem vermediğinizi varsayalım. Bu durumda, şu anda yüzde 28 indirim alan Facebook Portalı ile Facebook’taki adamları evinize davet edebilirsiniz, yani 129 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Ya da yüzde 45 indirimli olan Facebook Portal Plus’ı seçin, bu da 154 dolardan alınabilir ve daha büyük bir 15,6 inç ekran ve 125 dolar tasarruf elde edersiniz.