En iyi Samsung Galaxy S21 kablosuz şarj cihazları 2023


Telefonunuzu prize takmak, cihazınızı çalıştırmanın en yaygın yoludur, ancak kablolarla uğraşmak zahmetli olabilir. Bu nedenle, piyasadaki en iyi Samsung Galaxy S21 kablosuz şarj cihazlarını topladık. Bir kabloyla şarj etme 25 W ile daha hızlı olsa da, Galaxy S21 kablosuz olarak 15 W ile hızlı bir şekilde güç sağlayabilir. İşte bu kablosuz güçten tam olarak yararlanmanıza yardımcı olacak en iyi kablosuz şarj cihazları.

Bunlar Galaxy S21 için en iyi kablosuz şarj cihazları

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Galaxy S21’inizi sihir gibi şarj edin

Tamam, bu sihir değil, ancak Samsung Galaxy S21’inizle kablosuz şarj kullanmak öyle hissettiriyor. 15W maksimum şarj hızı, bugünlerde kablolu şarjın size sağladığı hıza yakın olmasa da, yine de oldukça hızlı. Yeni telefonunuzda bu hızı elde etmek için üç şeye sahip olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz — en iyi USB-C kablosu, en iyi Samsung Galaxy S21 Şarj Cihazı olan bir duvar prizi ve tabii ki en iyi kablosuz şarj cihazı.