Galaxy S ve Note Phones 2022 için En İyi Gimballer


En iyi Samsung telefonlarının çoğu, 8K video, hatta manuel kontroller ve ultra akıcı OIS gibi inanılmaz video merkezli özelliklerle donatılmıştır. Ancak yerleşik sabitleme ne kadar iyi olursa olsun, herhangi bir titreyen el hareketine karşı koyan pürüzsüz ve sabit video için gerçek bir gimbal al’i geçmek zordur. DJI OM4 uygun maliyetli, kompakt ve kullanımı kolaydır, ancak tek seçeneğiniz olmaktan çok uzaktır.

Samsung telefonunuz için en iyi gimballer bunlar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

DJI OM 4

(İmaj kredisi: DJI)

DJI OM 4

Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için harika

Satın alma nedenleri

+

Kullanışlı katlanır tasarım

+

Mükemmel nesne takibi

+

Basit dengeleme ve çalıştırma

+

Hafif

+

Ön ayarlı işlemlere sahip kullanışlı uygulama

Kaçınılması gereken nedenler

Mimo uygulamasında 8K video yok

Mimo uygulamasının dışında kullanılamayan çekim modları

Daha kalın kılıflar hantal olabilir

DJI OM 4, gimbalinizin her bir eksenini dikkatli bir şekilde kalibre etme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde sabit video çekmeye başlamanın en kolay yoludur. sen iken olabilmek eksenlere biraz ince ayar yapın, içindeki motorlar hemen hemen her türlü dengesizliği düzeltecek kadar güçlüdür ve OM 4’ün ayarlanabilir kelepçesi, herhangi bir telefona – hatta Galaxy S21 Ultra’ya bile – sığacak kadar genişleyebilir (ancak daha kalın kılıflar size biraz güç verebilir). bela).