Samsung Galaxy S22 Ultra ve S20 Ultra: Bir süper telefon düşüşü


Samsung, Galaxy S20 Ultra’yı ilk kez piyasaya sürdüğünde, marka için türünün ilk örneğiydi. Ultra takma ad yepyeniydi ve Samsung’un sunduğu her şeyin en iyisini koymayı planladığı yer olacaktı. Bu şimdi iki cihaz sonra Galaxy S22 Ultra ile devam etti. Ancak bu dizideki en son sürümün çıkmış olması, orijinalin eski olduğu anlamına gelmez. Samsung’un en son ve en iyisine mi yükseltmeli yoksa eski telefonunuzla mı devam etmelisiniz? Bu kararı parçalayalım.

Samsung Galaxy S22 Ultra ve S20 Ultra karşılaştırması: Bir isimden daha fazlası

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Samsung Galaxy S22 Ultra'da Good Lock'tan geri dokunma özelliğini kullanma

(İmaj kredisi: Nicholas Sutrich / Android Central)

Samsung, yıllardır en iyi Android telefonlardan bazılarını piyasaya sürüyor ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. Geçmişte, Samsung’un teknolojik olarak en gelişmiş akıllı telefonunu almak istediğinizde, bir Note almanız gerekiyordu. Note 20, Galaxy S20 Ultra’nın çıktığı yıl olan bu serinin sonuncusuydu, ancak ruhu Galaxy S22 Ultra’da varlığını sürdürüyor.

Ultra serisi, Samsung’un bir amiral gemisi cihazda gerçekten neler yapabileceğini gösteren bir vitrin haline geldi.