HONOR, Magic5 ve Magic Vs katlanabilir ürününün küresel lansmanını yapıyor


HONOR, 27 Şubat’ta MWC 2023 sırasında bir etkinliğe ev sahipliği yapacağını duyurdu. Etkinlik ve potansiyel ürün lansmanları hakkında buradan daha fazla bilgi edinin!


HONOR, 27 Şubat 2023’te Barselona’da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi (MWC) sırasında bir etkinliğe ev sahipliği yapacağını duyurdu. “Büyünün Gücünü Açığa Çıkarın” sloganıyla düzenlenen etkinlik, hem Barselona’da yüz yüze yapılacak hem de çevrimiçi izleyiciler için canlı olarak yayınlanacak. Etkinlik sırasında HONOR, en yeni ikili amiral gemisi serisi HONOR Magic Vs ve HONOR Magic5 serisini piyasaya sürecek.


Şirket resmi olarak herhangi bir açıklama yapmamış olsa da, HONOR Magic5 serisinin standart bir sürüm, bir ‘Pro’ modeli ve bir ‘Ultimate’ varyantı dahil olmak üzere üç adede kadar model içermesi bekleniyor. Bu modellerin Qualcomm’un en yeni Snapdragon 8 Gen 2 tarafından desteklendiği söyleniyor. Önceki raporlar, HONOR Magic5 serisinin tüm varyantlarının uyarlanabilir 120 Hz yenileme hızı, HDR10+ ve 1.100’e kadar 6,8 inç OLED LPTO panele sahip olacağını öne sürüyordu. parlaklık sirkeleri. Standart modelin 66W’a kadar hızlı şarjlı 5.000mAh bataryaya sahip olduğu söyleniyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
HONOR Magic Vs ortaya çıktı

HONOR’un Galaxy Z Fold serisi rakibi Magic Vs, Kasım 2022’de Çin’de piyasaya sürüldü. Kenardan kenara büyük bir dış ekrana ve sorunsuz açılıp kapanma için dişlisiz menteşe kullanan 7,9 inçlik bir iç ekrana sahiptir. Cihaz Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci tarafından desteklenmektedir, güçlü bir 5.000 mAh bataryaya ve 54MP birincil sensör içeren üçlü kamera dizisine sahiptir. HONOR Magic Vs ile yaptığımız küçük uygulamalı zamanlarımızda, katlanabilir tasarımı ve performans yeteneklerinden tamamen etkilendik.

Magic Vs ve Magic5 serilerinin dünya çapında piyasaya sürülmesiyle, HONOR için önemli bir an ve teknoloji meraklıları için mutlaka görülmesi gereken bir etkinlik olacak. Biz Pocketnow olarak etkinliğin tamamını ele alacağız, bu nedenle teknoloji devinden en son haberler için bizi izlemeye devam ettiğinizden emin olun.