VR MMO Zenith: The Last City, lansmanından bir gün sonra Steam’in en çok satan oyunu oldu


Ne bilmek istiyorsun

  • Zenith: The Last City, yalnızca PlayStation VR, Quest ve Windows PC’de sanal gerçeklikte oynanabilen bir MMORPG’dir.
  • Oyun Perşembe günü yayınlandı ve lansman sırasındaki sunucu sorunlarına rağmen bir gün sonra Steam’in en çok satan tablosunun ilk sırasına ulaştı.
  • Aynı zamanda, Quest Store’da en çok satan oyundur ve bu sürümdeki ön siparişlerin beklentileri “önemli ölçüde” aştığı belirtilmiştir.

Yalnızca sanal gerçeklik kulaklıklarıyla oynanabilen çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunu olan Zenith: The Last City, lansmanından bir gün sonra şu anda Steam’de en çok satan oyun. Bu, oyunun lansman sırasındaki sunucu sorunlarına ve Perşembe günü aynı zamanda başlayan Steam’in Yeni Ay Yılı indirimine rağmen.

Yalnızca VR için MMORPG, Steam’in en çok satanlar tablosunda ilk sırada yer alıyor ve yakın zamanda piyasaya sürülen God of War ve Monster Hunter Rise ile birlikte yakında çıkacak olan Dying Light 2 ve Elden Ring için ön sipariş veren oyunların üzerinde yer alıyor. Ayrıca Steam’in küresel en çok satan listesinde Cyberpunk 2077 ve It Takes Two gibi oyunların ve oyunların altında yer alan ve mevcut satıştan büyük ölçüde indirime giren ilk 10 oyun arasında yer alıyor.