Tronsmart Apollo Air, Qualcomm çipli ve altı mikrofonlu Air+ TWS yetkilisi


Tronsmart’ın harika ANC özellikleri sunan en yeni Apollo Air ve Apollo Air Plus gerçek kablosuz kulaklıklarına göz atın


Tronsmart kısa süre önce en yeni ANC AptX kulaklıkları olan Apollo Air ve Apollo Air Plus’ı piyasaya sürdü. Bu yeni kulaklıklar, fiyatına göre tonlarca güç sunuyor ve bugünden itibaren satışa sunuluyor.


Tronsmart, sekiz yıldır tüketici teknolojisi uzmanı olarak pazarda bulunuyor. Kısa bir süre önce iki yeni kablosuz kulaklığı piyasaya sürdüler, bu nedenle yeni Tronsmart Apollo Air ve Apollo Air Plus’a hoş geldiniz. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, 35dB tam frekans hibrit aktif gürültü önleme sağlamak için Qualcomm’un QCC3046 Çipine sahiptir. Bu kablosuz kulaklıklar zaten Amazon.com’dan satın alınabiliyor ve 70 ABD dolarına bir çift kapabilir veya yüzde 15 indirimden sonra yeni kulaklığınızı 59,50 ABD dolarına almak için sayfadaki kuponu kırpabilirsiniz. Apollo Air Plus’ı istiyorsanız, 90 $ karşılığında da alabilirsiniz. Şimdi, Birleşik Krallık’taysanız, bir çift almak için yaklaşık bir ay beklemeniz gerekecek.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Apollo Air’in hibrit ANC’si, düşük, orta ve yüksek frekanslarda 35dB’ye kadar ortadan kaldırır ve üç farklı ANC moduna sahiptir. İlk cVc 8.0 gürültü iptali, kullanıcıların ANC’yi tamamen kapatırken melodilerine odaklanmalarına olanak tanıyacak, ayrıca kullanıcıların dünyanın geri kalanından izole olmadan müziklerini dinlemelerine olanak tanıyacak. Ambiyans Modu, koşarken veya bisiklet sürerken farkında olmanıza yardımcı olmak için çevredeki sesleri artıracaktır.

Yeni kulaklığın altı mikrofonu, olağanüstü 360° gürültü engelleme sağlamak için birlikte çalışacak ve aptX ses kod çözme özelliğine sahip Qualcomm QCC3046 yongası da size daha hızlı iletim ve daha düşük gecikme süresi sağlayacak. Her iki Apollo Air modeli de Bluetooth 5.2 teknolojisine ve özelleştirilmiş grafen sürücülere sahiptir. Ayrıca bir IP45 derecesine sahipler, bu nedenle yağmur altında koşarken iyi olacaksınız ve ayrıca yeni kulaklığınızın terden kirlenmesinden endişelenmenize gerek kalmadan spor salonuna gidebileceksiniz.

Aslında, Pro ve Apollo Air kulaklıklarının normal çeşitleri arasındaki fiyat farkı o kadar da uzak değil çünkü temelde her iki modelde de aynı özellikleri alıyorsunuz. Bununla birlikte, ekstra 20 $ size aptX Uyarlanabilir ses kod çözme, kablosuz şarj ve kulak içi algılama sağlayacaktır.