Yeni bir Samsung Galaxy S22 UItra’yı yalnızca 300$’a, Galaxy Z Flip 3’ü 50$’a daha kazanın


Yeni bir Samsung Galaxy S22 Ultra, şirketin mevcut katlanabilir cihazları ve daha fazlasını tercih ettiğinizde bugün Samsung’un en iyi fırsatlarından yararlanın


Temmuz neredeyse bitti, bu da yeni Samsung Galaxy cihazlarını piyasaya süreceği iddia edilen bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğine yaklaştığımız anlamına geliyor. Bu aynı zamanda bazı mevcut ürünlerin, banka hesabınızda 1.100$’a kadar tasarruf etmenizi sağlayacak çılgın tasarruflarla, öldürücü fırsatlar almaya başladığı anlamına gelir.


Herkes için bir şeyler var, ancak yeniden tasarlanan Samsung Galaxy S22 Ultra artık 300 $ gibi düşük bir fiyata veya Amerika’nın en büyük taşıyıcılarının çoğunda mevcut olduğundan, Samsung’un en seksi ve en üretken akıllı telefonlarından biriyle başlayacağız. Samsung Galaxy S22 Ultra, güzel bir tasarıma ve bir akıllı telefonda bulunan en iyi kameralardan bazılarına sahiptir; artı, yeni bir Galaxy Note’un piyasaya sürülmesini bekleyenler için mükemmel bir seçenek olacak, çünkü bu model aynı zamanda dahili bir S Pen ile geliyor, bu da kalem desteği aldığımız anlamına geliyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Mevcut cihazlarınızdan birini takas ettiğinizde seçenekler 128 GB depolama alanı ve 900 $’a varan tasarrufla başlar ve en iyi yanı, bu fırsatın size yeni cihazınızla kullanabileceğiniz ücretsiz bir çift Samsung Galaxy Buds 2 veya Galaxy Buds Live kazandırmasıdır. telefon. Samsung Galaxy S22 Ultra ayrıca Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemciye ve 128 GB depolama modelinde 8 GB RAM’e sahiptir veya daha fazla depolama alanına sahip olduğunuzda 12 GB RAM alırsınız.

Samsung Galaxy S22 Ultra Renkli Gök Mavisi

Samsung Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra, daha büyük bir 6,8 inç QHD+ 120Hz AMOLED ekrana, çok yönlü bir kamera kurulumuna, birinci sınıf teknik özelliklere ve tüm gün boyunca devam etmenizi sağlayacak büyük bir pile sahiptir!

Bununla birlikte, Samsung Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 de indirimde olduğu için yeni bir katlanabilir telefon almakla daha çok ilgilenebilirsiniz. Daha küçük model 350$ gibi düşük bir fiyata mevcuttur, bu da uygun bir takastan sonra anında 600$’a kadar tasarruf sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Buna karşılık, daha büyük Galaxy Z Fold 3, 256 GB depolama alanı ve 1.100 $’a varan gelişmiş takas tasarrufuyla 400 $ gibi düşük bir fiyata satılıyor.

Son olarak, uygun bir takastan sonra 60 $’a kadar düşük bir fiyata sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy Buds Live’da büyük tasarruflar elde edebilirsiniz. Mevcut kulaklıklarınızdan kurtulmak istemiyorsanız endişelenmeyin, çünkü şu anda anında 50 $ tasarruf elde ettikleri için 100 $ karşılığında yeni bir çift Galaxy Buds Live almayı da seçebilirsiniz. Yine de, bu fırsat yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olacağından acele etmek isteyebilirsiniz.