Şubat 2023’ün en iyi Samsung Galaxy Z Flip 4 fırsatları


İster doğrudan bir indirim, ister harika bir takas fırsatı arıyor olun, internetteki en iyi Samsung Galaxy Z Flip 4 fırsatlarını arıyorsanız, burası tam size göre.

Tipik olarak yaklaşık 999,99 ABD Doları tutarında perakende satış yapan Galaxy Z Flip 4, nispeten uygun fiyatlı bir cihazdır (en azından diğer katlanabilir telefonlara kıyasla), ancak bu, perakendecilerin ve kablosuz taşıyıcıların, şans bulduklarında telefonu daha da fazla indirim yapmalarını engellemedi. İşin püf noktası, çoğu durumda, tasarrufları almak için eski veya bozuk bir cihazı takas etmeniz veya kablosuz hizmetinizi güncellemeniz gerekecek (ancak doğrudan indirimler mevcuttur). Telefon, çarpıcı bir 120Hz AMOLED ekrana, süper verimli Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciye ve tek bir şarjla tam bir günü kolayca çıkaran hızlı şarj olan bir pile sahiptir. Bu dengeli özellikleri gerçekten sofistike bir katlanabilir tasarımla bir araya getirin ve Flip 4’ü en iyi katlanabilir telefonlar listemizde en üst sıraya koymamıza şaşmamalı.

İnternetteki en iyi Samsung Galaxy Z Flip 4

999,99 ABD doları fiyatıyla, büyük bir anlaşmayla bile, Galaxy Z Flip 4 küçük bir satın alma değil. Muhteşem flippable’ınızı şunlardan biriyle koruyun: en iyi Samsung Galaxy Z Flip 4 kılıfları!