Samsung Paketsiz Beklentiler, iPad mini Sızan Teknik Özellikler ve daha fazlasını konuşuyor! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de yaklaşan Samsung Galaxy etkinliği ve bizi neler bekleyeceği, OnePlus 9T söylentileri ve daha fazlası hakkında konuşuyoruz.Bugün yine resmi haberler indirimlerle başlıyor ve bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız bugün şanslı gününüz. 170 dolar indirimli Razer Book 13’ten başlayarak, bu, 1430 için Intel Core i7 varyantını alabileceğiniz anlamına gelir. Oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız, ASUS ROG Zephyrus Ultra Slim dizüstü bilgisayar 276 dolar indirim alıyor ve aslında biraz alıyorsunuz. 1592 için çok güzel özellikler, ancak GPU’nun biraz modası geçmiş olduğunu unutmayın. Samsung’un 15 inçlik Galaxy Book Pro’su da 150 dolar indirimli, yani temel model 950 dolar. Dizüstü bilgisayarlarla bitirmek için, evet, MacBook Pro’nun hala 200 dolarlık bir fiyat düşüşü var ve temel modeli 1099’a bırakıyor. bu süreçte size 83 dolar kazandırıyor. Son olarak, Amazon Echo Buds da 30 dolar indirimli, bu da onları 110’a bırakıyor, ancak başkalarıyla takas ederseniz fazladan yüzde 25 tasarruf edebilirsiniz. LG Monitörler ve Kulaklıklarla ilgili daha fazla anlaşmamız var ve yine de cihazlarınızı Samsung’un Paketlenmemiş ürünleri için ayırabilirsiniz. bazı çılgın avantajlar elde etmek için açıklamadaki ilk bağlantı.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bir saniyeliğine resmi haberlere sadık kalalım ve bu sefer Hiçlik hakkında konuşacağız. Ve hayır, bu Diego’dan korkunç bir kelime oyunu değil. Carl Pei’nin şirketinden bahsediyorum, aylar süren tanıtımlardan sonra nihayet ilk ürünlerini piyasaya sürdüler. Bu gerçek kablosuz kulaklıklara kulak (1) adı verilir ve aslında oldukça havalı görünen oldukça ilginç, şeffaf bir tasarıma sahiptirler. Her kulaklık 4,7 gram ağırlığındadır ve daha iyi sızdırmazlık için yumuşak silikon uçla birlikte gelir. Her iki kulaklıkta da 4 saate kadar ANC çalma süresi veya ANC olmadan 6 saate kadar dayanabilen 31 mAh pil bulunur. Ancak, şarj kutusu size ANC açıkken fazladan 24 saat veya kapatmaya karar verirseniz 34 saat verir; 10 dakikalık şarj size bir saat ekstra oyun süresi verir. Bluetooth 5.2 bağlantısı, farklı düzeylerde ANC ve Google Hızlı Eşleştirme Desteği sunarlar. 99 Dolar, Euro veya Sterlin olarak fiyatlandırılmışlar ve şu anda Nothing’s Web Sitesinde ön sipariş için mevcutlar. Demek istediğim, oldukça havalı görünüyorlar ve çok rekabetçi bir fiyat etiketine sahipler, bakalım kulağa ne kadar iyi geliyor..

Ve Carl Pei’den bahsetmişken, önceki şirketinden bahsetmeye ne dersiniz? Bu noktada OnePlus, genellikle aldığımız T serisi için hazırlanıyor, değil mi? Pekala, Max Jambor’dan gelen yeni bir tweet’te, tipik tarzıyla basitçe “9T Yok” diyor. Ve bu, geçen ayki kadar şaşırtıcı değil, Weibo’daki bir sızıntı, OnePlus’ın geçen yıl olduğu gibi, yalnızca normal 8T’yi aldığımız ve Pro için yükseltme yapmadığımız 9T Pro’yu hurdaya çıkaracağını iddia etti. Şimdi, T varyantlarının hayranıysanız ve şirketin bu yıl onu neden atladığını merak ediyorsanız, resmi bir bilgimiz olmasa da, bu biraz mantıklı. Yeni başlayanlar için, neredeyse her şirketin çıkış tarihlerini etkileyen küresel bir çip kıtlığı yaşıyoruz. Bunun da ötesinde, OnePlus kısa süre önce markalarını OPPO ile daha fazla entegre edeceklerini duyurdu, bu da başka bir neden olabilir. Üstelik, görünüşe göre OnePlus, yılın ilk yarısında ABD’de en hızlı büyüyen OEM olduklarından, Yıldan yıla% 428’lik çılgın bir büyümeyle, en yakın şirketin Motorola olduğu 9 Serisi ile büyük bir başarı elde etti. %83 Bu nedenle, zayıf satışlar kesinlikle bu nedenlerden biri değil, ancak Q4 için hala zamanımız olduğu için herhangi bir güncellemeye göz kulak olacağız.

Şimdi, Apple’ın gerçekten piyasaya sürmesini istediğim ürüne, yani yeni iPad mini’ye geçsek nasıl olur? Söylentiler geçen hafta kadar arttı ve şimdi önceki rapor için bir tür onay alıyoruz. Bakın, Mayıs ayındaki bir Ming Chi Kuo raporu 8,5 ila 9 inçlik bir iPad mini’den bahsediyordu ve şimdi Ross Young’dan yeni bir tweet, iPad mini’nin 8,3 inçlik bir ekran getireceğinden bahsediyor. Başka bir tweet’te, daha ince çerçeveler ve ana sayfa düğmesinin kaldırılması nedeniyle 7,9 inçten büyüdüğünü açıklıyor. Ana sayfa düğmesinin kaldığını söyleyen birkaç karışık rapor vardı, ancak şimdi birden fazla güvenilir kaynak, Apple’ın kutumsu tasarımı, ince çerçeveleri ve güç düğmesindeki Dokunmatik Kimliği ile iPad Air benzeri bir yaklaşımı tercih ettiği konusunda hemfikir. Diğer sızıntılar, bu iPad mini’nin A14 veya hatta A15 yongası tarafından destekleneceğinden bahsediyor, artık bir yıldırım bağlantı noktası ve bir akıllı konektör yerine bir USB-C bağlantı noktası getirecek. Aynı zamanda bir mini LED ekran da getirebilir, ancak son zamanlardaki eksiklikler nedeniyle, kesim yapacağından şüpheliyiz ve Ross Young bu cephede herhangi bir ayrıntı vermedi. Görünüşe göre 4. Çeyrek’te veya Eylül Etkinliğinde iPhone’larla piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz, bakalım ne olacak.

Ve son olarak, bugünün en sıcak haberi için, etkinlikleri öncesinde işler çok ilginç bir hal alırken, bir kez daha Samsung hakkında konuşalım. Yeni bir blog gönderisinde şirketin mobil başkanı, bu yıl sorguladığımız birçok şeye değindi ve hatta 11 Ağustos’ta neler bekleyebileceğimize dair bazı beklentiler belirledi. Açıklamada, birçok söylentiyi hemen hemen doğruladı. Yeni zirveler belirlemek ve insanlar için heyecan verici deneyimlerle dolu yeni bir dünyanın kapılarını aralamak üzere yola çıktıklarını söylemesiyle başlıyor.. Şimdiye kadarkiler de dahil olmak üzere bazı katlanabilir sürprizler getiren bir sonraki Galaxy Z Ailesini piyasaya sürmek için ona katılmamızı umduğunu söylüyor. Katlanabilirler için özel olarak tasarlanmış S-Pen. Daha sonra, sevgili Note özelliklerini daha fazla Galaxy Cihazına genişletecekleri için bu yıl Galaxy Note olmadığını doğrulamaya devam etti ve bu arada, geleceğin neler getireceğini görmek için takvimlerimizi ayarlamamız gerekiyor. Dün, S Pen’in yanı sıra Z Fold’da tutmak için kullanılacak kılıf için bazı renderlar gördük ve düşünürseniz, yalnızca bir cihazda veya bir cihazda not alma özellikleriyle sınırlı kalmama fikri. toplu mantıklı. İstediğiniz form faktörünü seçebilmeli ve ne olursa olsun tam deneyimi elde edebilmelisiniz. Ayrıca, dün Evan Blass’tan aldığımız IPX8 sertifikası sızıntısıyla da desteklenen oldukça yüksek beklentiler bırakıyorlar ve bu da sonunda katlanabilirleri bir araç olarak daha özgürce kullanmamıza izin veriyor.

Abone: http://bit.ly/pocketnowsub http://pocketnow.com

Bizi takip edin: http://flipboard.com/@Pocketnow http://facebook.com/pocketnow http://twitter.com/pocketnow