Sadece 100$’a yeni bir Samsung Galaxy Z Flip 4 satın almak için bugün son şansınız


Samsung’un en yeni ürünlerinde tasarruf etmek için bu son şansınız, bu nedenle yeni katlanabilir akıllı telefonlarınızda 1.000 ABD dolarına varan tasarruf etmek için Samsung.com’a gidin


Samsung’un en yeni katlanabilir ürünlerinde ve yakında çıkacak diğer Galaxy ürünlerinde ön sipariş indirimlerinden yararlanmak için hâlâ vaktiniz var. İlk olarak, 900 $’a varan takas tasarrufu aldıktan sonra şu anda 100 $ gibi düşük bir fiyatla satılan Samsung Galaxy Z Flip’e sahibiz. Bu size, önceki modelle neredeyse aynı görünen, ancak daha fazla güç, daha iyi özellikler ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla renk seçeneği ile birlikte gelen kapaklı tasarıma sahip yeni ve kilidi açılmış bir katlanabilir telefon sağlayacaktır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung Galaxy Z Flip 4, en yeni Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci, 8 GB RAM, ana 6,7 ​​inç Dinamik AMOLED ekran, 1,9 inç Super AMOLED harici ekran, 12 MP Geniş ve 12 MP Ultra- Geniş lens, 10x dijital yakınlaştırma ve daha fazlası. Ancak, 200 $ değerinde anında Samsung Kredisi, cihazınız için ücretsiz bir kılıf ve yeni telefonunuzda ücretsiz bir bellek yükseltmesi aldığınızda bu fırsat daha da tatlı hale geliyor; bu, 256 GB depolama modelini 128 GB değişkenle aynı fiyata alacağınız anlamına geliyor .

Samsung Galaxy Z Flip 4 PBI

Mavi Samsung Galaxy Z Flip 4’ün ABD versiyonu

Galaxy Z Flip 4

En yeni Samsung Galaxy Z Flip 4, en güçlü Qualcomm SoC, daha iyi bir menteşe mekanizması ve 1,9 inç Super AMOLED kapak ekranı ile birlikte gelir.

Üst sınıf Samsung Galaxy Z Fold 4, yeni cihazınızın ön siparişini verebileceğiniz ve uygun bir takasla 1.000 $’a varan tasarruf elde edebileceğiniz için benzer bir muamele görüyor; bu, 800 $ gibi düşük bir fiyata bir tane alabileceğiniz anlamına geliyor. . Bu cihaz 256 GB depolama alanı, 12 GB RAM ve en yeni Snapdragon işlemci ile birlikte gelir. Ayrıca daha büyük 7,6 inçlik Dinamik AMOLED katlanabilir ekran, 6,2 inçlik harici ekran, 50 MP birincil atıcılı üçlü kamera kurulumu ve ekran kalemi desteği alırsınız.

Ayrıca Samsung Galaxy Watch 5’te, her koşulda herhangi bir saat takası ile size 125$’a varan gelişmiş takas tasarrufu sağlayacak büyük tasarruflar elde edebilirsiniz ve ayrıca yeni saatinizle birlikte kullanabileceğiniz ücretsiz bir şarj cihazına sahip olursunuz. Daha fazla tasarrufla ilgileniyorsanız, ekstra 50$ indirim almak için pakete bir çift Samsung Galaxy Buds 2 Pro ekleyebilir veya mevcut ses cihazınızdan kurtularak 75$’a varan tasarruf elde edebilirsiniz. Ancak, tüm bu fırsatlar gece yarısı sona erecek, bu yüzden acele etmek isteyebilirsiniz, çünkü bu çılgın fırsatlardan yararlanmak için son şansınız.