Samsung Galaxy Tab S8 ne zaman ön siparişe açılacak?


Çarşamba günü Samsung, bugüne kadarki en büyük ve en gelişmiş Android tabletlerini tanıtan Galaxy Tab S8 serisini piyasaya sürdü. Galaxy Tab S8 serisi, Qualcomm’un en yeni Snapdragon işlemcisine, Wi-Fi 6E desteğiyle gelişmiş bağlantıya, geliştirilmiş bir S Pen’e ve çok daha fazlasına sahiptir ve bunları kolaylıkla piyasadaki en iyi Android tabletler haline getirir. Seri, üç farklı modelde piyasaya sürülen yeni Galaxy S22 akıllı telefon serisinin izini sürüyor; Tab S8, Tab S8+ ve Tab S8 Ultra.

Yeni tabletlerden herhangi birini satın almakla ilgilenen herkes için Samsung, web sitesinde şimdiden ön siparişleri açtı, bu da ünitenizi şimdi güvence altına alabileceğiniz anlamına geliyor.

Yeni tabletlerin boyutları, modele bağlı olarak değişir, ancak bellek ve depolama yapılandırmaları, tüm seride kabaca aynıdır. Samsung’un yeni Galaxy Tab S8 serisinin her yapılandırması için fiyatlandırma aşağıdaki gibidir:

Galaksi Sekmesi S8: 700$’dan başlayan fiyatlarla (8GB + 128GB, 12GB + 256GB)

Galaksi Sekmesi S8+: 900$’dan başlayan fiyatlarla (8GB + 128GB, 12GB + 256GB)

Galaxy Tab S8 Ultra: 1100$’dan başlayan fiyatlarla (8 GB + 128 GB, 12 GB + 256 GB, 16 GB + 512 GB)

Galaxy Tab S8 ön sipariş fırsatları

Bu tabletler ucuz değil, içlerinde bulunan her şey düşünüldüğünde bu hiç de şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, Samsung’un önceden sipariş vermekle ilgilenen herkes için oyunda olan birkaç fırsatı var; bu, size herhangi bir modelde indirim sağlayabilir ve size ücretsiz bir klavye eki kazandırabilir, ancak ön siparişler sona ermeden önce bir tane satın almanız gerekir.

  • Samsung’un sitesinde herhangi bir Galaxy S22 akıllı telefon için ön sipariş veren herkes, herhangi bir Galaxy Tab S8 modelinde %25’e varan indirim kazanacak.
  • Verizon’dan Galaxy Tab S8+ için ön sipariş verin ve herhangi bir Sınırsız planla 100$ indirim kazanın. Ya da bir Galaxy S22 serisi akıllı telefon satın alın ve Tab S8+ ile 310$’a kadar tasarruf edin.
  • Ek olarak, Samsung’tan Galaxy Tab S8 veya Tab S8+ için ön sipariş verirseniz, ücretsiz İnce Kitap Kapaklı Klavye alırsınız.
  • Son olarak, Samsung’tan Galaxy Tab S8 Ultra için ön sipariş verirseniz ücretsiz bir Arkadan Aydınlatmalı Kitap Kapağı Klavyesi alacaksınız.