Samsung Galaxy Tab S8 serisi, iPad Pro’nun yerini alacak Ultra modeliyle karşınızda


Ne bilmek istiyorsun

  • Samsung, yeni tablet serisi Galaxy Tab S8, S8+ ve S8 Ultra’yı resmen tanıttı.
  • Yeni seri, 14,6 inçlik büyük bir ekrana sahip Ultra modelini içeren ilk Samsung tablet serisidir.
  • Tabletler kısmen, atılan balık ağlarından yeniden elde edilen plastik malzemelerden yapılmıştır.
  • Samsung’un yeni tabletleri ayrıca dört nesile kadar Android işletim sistemi yükseltmesi ve beş yıllık güvenlik güncellemesi alacak.

Hem tüketiciler hem de benzer şekilde eğlence ve işbirliği için videolara giderek daha fazla güvenen işletmeler için zorlu bir yıl oldu ve Samsung gibi şirketler, ürünlerinin sınırlarını zorlamak için bu trende güveniyor. Bugün Güney Koreli teknoloji devi, üç modelden oluşan yeni Galaxy Tab S8 serisini duyurdu.

Önceki modeller gibi, Samsung Galaxy Tab S8, Tab S8+ ve Tab S8 Ultra da hem içerik tüketimi hem de üretkenlik cihazları olarak hizmet verecek şekilde tasarlandı. Bu, her model için mevcut olan ve tabletleri geleneksel bir dizüstü bilgisayar gibi kullanmanıza izin veren bir klavye kılıfının varlığıyla açıkça görülür. Her zaman olduğu gibi, tüm modeller kutuda Samsung’un S Pen kalemi ile birlikte gelir.

Samsung Galaxy Tab S8 S Pen Çoklu Görev

Kaynak: Nick Sutrich / Android Merkezi (İmaj kredisi: Kaynak: Nick Sutrich / Android Central)

Ancak klavye kılıfı ayrı satılır (Galaxy S8 Ultra Book Cover Klavye için 350 USD, Tab S8 Plus kılıfı için 160 USD ve normal modelin klavye kılıfı için 140 USD). Neyse ki, Samsung.com’dan Galaxy Tab S8 ve S8+ ön siparişi verirseniz ücretsiz İnce Kitap Kapaklı Klavye veya Tab S8 Ultra ön siparişi için ücretsiz Arkadan Aydınlatmalı Kitap Kapaklı Klavye alabilirsiniz.