Samsung Galaxy Buds 2 su geçirmez mi?


Galaxy Buds 2, bir IPX2 derecesine sahiptir, ancak ne tür etkinliklerle başa çıkabilirler? Öğrenmek için bu makaleyi okuyun.


Muhtemelen kulaklığınızı her yerde takıyorsunuzdur. Sizinle açık havada yürüyüşe veya spor salonuna giderler ve belki kendilerini sırt çantanızda bir su şişesinin yanında bulurlar. Onları bulabileceğiniz veya kullanabileceğiniz çok çeşitli yerler olduğundan, dayanıklılıkları, özellikle de suya karşı korumaları, aklınızda bir soru olabilir. Özellikle yukarıda listelenen her örnekte ortak bir nokta olduğu için – ter, beklenmedik yağmur veya korkunç bir şişe sızıntısı şeklinde. Bu nedenle, bu makale şu sorunun yanıtlanmasına yardımcı olacaktır: tamamen yeni Galaxy Buds 2 su geçirmez veya değil.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Geçen yılki Galaxy Buds+ gibi Galaxy Buds 2 de IPX2 su sıçramasına dayanıklılık derecesine sahip. Bu, kulaklıkların egzersiz yapmak ve yağmurda kısa bir süre için iyi olacağı anlamına gelir. Ne yazık ki, bu derecelendirme Galaxy Buds Pro ve diğer kablosuz kulaklıklara benzer şekilde şarj kutusuna taşınmayacak.

Buds 2’nin, Buds Pro’dan 50 $ daha düşük olan 149,99 $ fiyatlı Buds Pro’nun IPX7’si gibi daha güçlü bir derecelendirmeye sahip olmasını diliyor olsak da, bu cihazlar oldukça fazla değer sunuyor. bu Galaxy Buds 2, 11 Ağustos’tan itibaren ön siparişe açılacak ve 27 Ağustos’tan itibaren satışlar başlayacak.

Samsung Galaxy Buds2 SM-R177-23

Samsung Galaxy Tomurcukları 2

Galaxy Buds 2, harika bir dinleme deneyimi vaat eden ve beş saat kesintisiz dinleme sağlayan bir pile sahip yeni bir çift hoparlör kurulumu olan ANC’yi sunar. 149,99$’a satıldığı Samsung.com’a bakın.

Başka bir olumlu not, bu yeni kulaklıklar, bu yıl bir IP derecesine sahip olan tek cihaz değil, çünkü her iki katlanır telefon, Galaxy Z Katlama 3 Ve Galaxy Z Flip 3bir IPX8 derecesine sahiptir, yani 1,5 metreye kadar tatlı suda 30 yıla yakın bir süre boyunca hayatta kalabilirler. dakika. Ancak Samsung, toza dayanıklı olmadıkları ve katlama mekanizmasına parçacıkların girmesi iyi olmayacağı için telefonları plaj ve havuzdan uzak tutmanızı öneriyor. Ancak Z Fold 3’ün dikkatinizi çekmeyi başarması durumunda, incelememize mutlaka göz atın. fırsatlar sayfası Ve önerilen kasa seçenekleri cihazın korunduğundan emin olması ve harika teklifleri kaçırmamanız için.