iPhone 13 Pro Max Kamera GERÇEK Yükseltmeleri Getiriyor mu?! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de iPhone 13 Pro Max’teki olası kamera, Apple’ın AR-VR kulaklığı ve daha fazlası hakkında konuşuyoruz.Resmi haberler bugün fırsatlarla başlıyor. Apple’ın web sitelerinde ürünleri için asla indirim yapmamasını komik buluyorum, ancak bu Amazon’u durdurmuyor. Şu anda 100 dolara kullandığım M1 MacBook Pro’ya sahipler ve giriş seviyesi varyantı 1200 dolara gönderiliyor. Moto RAZR 5G de 400 dolar indirimli, 1000 dolarda kalıyor… ve biliyorum, bu fiyat için ben de istiyorum, ancak satın almayı haklı çıkarmak için fotoğrafları beğenmeseniz iyi olur. Bir saniyeliğine Best Buy’a geçersek, Apple Watch Series 6 Nike Edition şu anda 50 dolar indirimli, 379’da kalıyor, ancak Series 5’te 100 dolar indirim alarak bunu 299’a bırakabilirsiniz. Samsung’un İlkbahar Etkinliği Takas için uygun bir cihazınız varsa, Galaxy S21’i 100 dolara, S21+’yı 300’e veya Ultra’yı 500’e alabileceğiniz hala devam ediyor. Ayrıca, açıklamadaki bağlantılarda OnePlus cihazları ve diğer ürünlerle ilgili daha fazla fırsatın yanı sıra, soranlara koşu için favorim olan Jabra kulaklıkları için tekliflerimiz var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Zaten giyilebilir cihazlardan bahsetmeye başladığımıza göre, dikkatleri Google’a ve şirketin burada ne yapmayı planladığına çevirelim. Google’ın gerçek kablosuz Pixel Buds’ı piyasaya sürmesinden bu yana neredeyse bir yıl geçti ve görünüşe göre bunları daha uygun fiyatlı bir şekilde yenilemek istiyorlar. 9to5Google’ın yeni bir raporuna göre bunlara Pixel Buds A adı verilecek, bilirsiniz Pixel 4a gibi. Görünüşe göre Pixel Buds ile aynı tasarıma sahip olacaklar, ancak birkaç renk yolu ayarı olacak. Özelliklere gelince, aramaları cevaplamanız, tabii ki müzik çalmayı kontrol etmeniz ve Google asistanını çağırmanız için dokunmatik kontroller için destek sunacaklar, ancak Google’ın bunları yapmak için hangi köşeleri keseceği hala belirsiz. daha ucuz. Son olarak, rapor, bunları Haziran ayı civarında veya daha önce bekleyebileceğimizden bahsediyor, bakalım, ama Google ile asla bilemezsiniz.

Şimdi, tüm doğru nedenlerle Google’ı terk etmeye karar veren başka bir giyilebilir cihaz hakkında konuşalım. OnePlus nihayet geçen hafta ilk akıllı saatini piyasaya sürdü ve biz hala onu bekliyoruz, ancak bir ton insan bunun WearOS’u çalıştırmadığı gerçeğini soruyor. Şirketin Ürün Müdürü az önce resmi bir forumda, RTOS sistemlerini WearOS yerine seçmelerinin, kullanıcılarına daha iyi ve daha uzun pil ömrü sunma yeteneğinden kaynaklandığını yazdı ki bu tamamen anlaşılabilir. Ayrıca, RTOS’un “yüksek kare hızlı hata ayıklama deneyimi” dedikleri, ekranın kapasitesini 50 Hz’e yükseltmelerine izin vererek size daha akıcı bir deneyim sunmalarına izin verdiğini de belirtiyorlar. Yani evet, kaçırdıysanız diye söylüyorum, bu yeni Saat, 1.39 inç AMOLED ekrana ve düzenli kullanımda 14 güne, uyku ve kan oksijeni ölçüldüğünde 5 güne kadar dayanan 402 mAh pil içerir. Ve elbette, bazılarınızın üçüncü taraf uygulamaları hakkında endişelendiğini biliyorum, ancak ciddi olalım, kaçınız WearOS’ta gerçekten birden fazla uygulama kullanıyor? Çoğunlukla çöp.

Devam edelim, Apple’ın Mixed Reality kulaklığı hakkında konuşalım. İlk başta, olası bir lansmandan ne kadar uzakta olduğumuza dair çok fazla söylenti olduğunu hissettim, ama şimdi her şey anlam kazanmaya başlıyor. 8k ekranlar ve göz izleme teknolojisi hakkındaki tüm söylentilere rağmen, 2022’deki olası lansman, kulağa buhar aşınması gibi geliyordu. Pekala, şimdi Bloomberg’den Mark Gurman’dan “önümüzdeki birkaç ay içinde bekleyebileceğimizi ve bunun 2015’ten beri ilk büyük ‘yeni’ cihazı olduğunu” iddia eden yeni bir raporumuz var. Cupertino, çalışanlar, ortaklar ve odada bulunan medya ile böyle bir duyuru yapmak istediğinden ve WWDC çevrimiçi bir etkinlik olarak ayarlandığından, görünüşe göre WWDC’de olmayacak. Ancak, platformları hakkında bazı içgörüler vaat ettiler ve AR ve VR ile yaptıklarını tanıtabileceklerdi. Şimdiye kadar Ming Chi Kuo gibi kaynaklardan bu kulaklığın yaklaşık 150 gram ağırlığında olabileceğini, yaklaşık 15 kamera modülü, bir ağ kafa bandı ve daha önce duyduğumuz her şeyi getireceğini duyduk, yani göreceğiz.

Ve son olarak, bugünün en sıcak haberi için.. HAYIR o peynir rendesi iPhone’dan bahsetmeyeceğiz.. Evet, patentleri gördük ama hadi.. Bunun olacağından şüpheliyim, en azından herhangi bir zamanda olmayacak yakında. Ming Chi Kuo’nun iPhone 13 Pro Max veya 12s veya her neyse yeni bir raporuyla bu yıl ne beklememiz gerektiğine odaklanalım. Şimdiye kadar aldığımız tüm raporlar, daha küçük iPhone 13 Pro’nun iPhone 12 Pro Max’in kamerasını 7 elemanlı lensler gibi yazılım ve donanım geliştirmeleriyle birlikte getireceğini iddia ediyor, bu da bizi 13 Pro’nun ne gibi yükseltmeler yaptığını merak etmeye bıraktı. Max alacaktı. Kuo’nun son raporuna göre, iPhone 13 Pro Max, ana sensörde daha parlak ve daha hızlı f/1.5 diyafram açıklığına ilginç bir sıçrama yapacak ve bu, 13 serisinin geri kalanı bir f/’ye yapışacak gibi göründüğü için onu farklılaştıracak. Birincil kamerada 1.6 diyafram açıklığı. Mesele şu ki, bunun daha iyi fotoğraflara dönüşeceğinden emin değilim çünkü şu anki haliyle 12 Pro Max fotoğrafları biraz daha hızlı çekiyor ve gerçekten daha iyi değil. Bu kadar keskin bir diyafram, yakın çekimleri sorun haline getirir. Şimdi kaliteye gelince, Kuo ayrıca tüm modellerin ışık iletim oranını iyileştiren ve daha iyi görüntü kalitesine dönüşebilen 7P lensi getireceğinden de bahsediyor. Bu lenslerin sevkiyatının 2021’in 2. çeyreğinde başlaması bekleniyor, yani bir süre sonra. Bunun dışında, kamera yükseltmelerinin çoğunun tipik yazılım yükseltmelerinizin yanı sıra daha iyi geniş açılar ve telefotolar içereceğini duyduk.

Abone: http://bit.ly/pocketnowsub http://pocketnow.com

Bizi takip edin: http://flipboard.com/@Pocketnow http://facebook.com/pocketnow http://twitter.com/pocketnow