iPhone 13, Apple Watch 7 ve AirPods 3


Bugün, resmi duyuru öncesinde yaklaşan Apple iPhone 13 serisi, Apple Watch Series 7 ve AirPods 3 hakkında daha fazla sızıntı görüyoruz.


Bugün, resmi duyuru öncesinde yaklaşan Apple iPhone 13 serisi, Apple Watch Series 7 ve AirPods 3 hakkında daha fazla sızıntı görüyoruz. Apple, sonbahar Apple Etkinliğinin önümüzdeki Salı günü 14 Eylül’de gerçekleşeceğini resmen onayladı.


Max WeinbachBir gazeteci ve bir sızıntı kaynağı olan , önümüzdeki hafta Apple Etkinliğinde tanıtılacak olan cihazlar hakkında bazı bilgiler paylaştı. Bazı bilgiler doğru olsa da, her zaman biraz şüpheyle almanızı tavsiye ederiz. Gördüğümüz tweet’ler önceki raporlarla aynı çizgide.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Apple’ın Eylül etkinliği duyurusuna uygun olarak, iPhone 13, Apple Watch Series 7 ve 3. Nesil AirPods dahil olmak üzere Apple’ın yakında çıkacak ürünleri hakkındaki raporumuzu yayınlıyoruz.

İşte paylaşmamız gerekenler

– Çam (@PineLeaks) 7 Eylül 2021

Weinbach’a göre (üzerinden MacSöylentiler), iPhone 13 serisi, 12 serisi ile aynı maliyete sahip olacak, yani fiyatlar 2021’de aynı kalacak ve iPhone 13 Pro Max, daha küçük Pro’nun sahip olacağı birkaç ayrıcalıklı özellikle en pahalı cihaz olmaya devam edecek. yok.

iPhone 13 mini’de bulunan piller bir saat daha pil ömrü sunacakken iPhone 13 Pro Max, 12 Pro Max’e göre yüzde 18-20 daha büyük bir pile sahip olacak. iPhone 13 ve 13 Pro, yüzde 10 daha büyük bir pile sahip olacak; ancak iPhone 13 Pro, 120Hz yüksek yenileme hızlı ProMotion ekranı nedeniyle normal 13’ten biraz daha kötü pil ömrüne sahip olabilir.

Kameraya gelince, tüm modellerdeki sensörler yüzde 15 daha fazla ışık almaya izin verirken, ultra geniş sensör yüzde 40 daha fazla ışık alacak. “Sinematik” portre video modu, çerçevenin ortasındaki bir kişi veya nesne için EIS (Elektronik Görüntü Sabitleme) kullanacaktır. “Warp” özelliği ayrıca içeriği sabitlemek için daha yumuşak bir teknik kullanacak ve ek efektler olacak. Gece Modu ayrıca yıldızları tanıyacak ve görüntünün keskin olmasını sağlamak için kamera ayarlarını buna göre ayarlayacaktır. Ek olarak, Gece Modu için renk bilimi, geceleri daha iyi görüntü kalitesi sağlamak için geliştirilecektir.

Yeni AirPods 3, ikinci nesil AirPods’a kıyasla yüzde 20 daha büyük bir pile sahip olacak ve varsayılan olarak kablosuz şarj sunacak. Cihazdaki pillerin bir önceki nesil ile aynı olduğu bildiriliyor ve pil ömrünün ne kadar iyi olacağı henüz belli değil. Bas ve alçak sesler iyileştirilebilir ve hafifçe ince ayar yapılabilir, ancak ses kalitesinin aynı kalması beklenir.

iphone 12

Apple iPhone 12

iPhone 12 serisi, en yeni ve en güçlü A14 Bionic yonga seti ve geliştirilmiş kameralarla birlikte gelir.