Garmin akıllı saatlerde yüzde 46’ya varan tasarruf


Amazon’un en son fırsatları, Garmin’in en iyi akıllı saatlerinden bazılarında büyük tasarruflar elde etmenize yardımcı olacak


Garmin Forerunner 245 Music ve diğer harika akıllı saatleri satışta bulabileceğiniz Amazon.com’da bulunan en son fırsatlar sayesinde fitness hedeflerinize daha ucuza ulaşmak için en iyi araçlardan birini kullanın.


Amazon’un en son fırsatları, Garmin’in en popüler akıllı saatlerinden bazılarında yüzde 46’ya kadar tasarruf etmenize yardımcı olacak. Tasarruflar, artık sadece 190 $ karşılığında satışa sunulan Garmin Forerunner 245 Music ile başlıyor. Bu şaşırtıcı akıllı saat genellikle 350 dolara satılıyor, ancak bugünün yüzde 46’lık indirimi, nihai fiyat etiketinden 160 dolar tıraş etmenize yardımcı olacak. Garmin’in Forerunner 245 Music’i mükemmel çalışan bir akıllı saattir. Aktivitelerinizi, gelişmiş dinamiklerinizi, GPS’inizi, müzik çalarınızı, uyku monitörünü, çoklu spor izlemenizi, kalp atış hızı monitörünüzü ve daha fazlasını takip etmek için tonlarca sensör içerir. Bununla birlikte, bu akıllı saatin en havalı özelliklerinden biri, akıllı saatte 7 güne kadar daha fazla gideceği için pil ömrüdür veya en sevdiğiniz şarkıları çalarken GPS modunda 6 saate kadar çıkabilirsiniz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Garmin Forerunner 245 Müzik

Garmin Forerunner 245 GPS Smartwatch, ilerlemenizi izlemenize yardımcı olmak için VO2 max, iyileşme süresi, aerobik ve anaerobik antrenman etkileri, antrenman yükü ve daha fazlası gibi performans izleme özellikleriyle birlikte geldiğinden, tonlarca egzersiz içeren sağlıklı bir yaşam tarzıyla ilgilenenler için inanılmaz bir seçenektir.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Garmin Venu’ya da göz atabilirsiniz, çünkü bu seçenek yüzde 43 tasarruf ve 200 dolarlık bir fiyat etiketi ile birlikte gelir. Gamin Venu, parlak bir 1.2 inç dokunmatik ekrana, vücut enerji izlemeye, animasyonlu antrenmanlara, bir Pulse Ox sensörüne ve daha fazlasına sahiptir. Ayrıca satışta olan Garmin Vivoactive 4 GPS Smartwatch’a da göz atabilirsiniz. Bu model, ilgilenen herkes için 100 dolarlık tasarrufu temsil eden yüzde 30’luk bir indirim sayesinde 230 $ ‘dan geliyor. Venu ile birlikte gelen aynı özelliklere sahip oluyorsunuz, ancak daha zarif bir tasarımda.

Son olarak, Garmin Venu Sq da satışta ve 40 dolarlık bir indirim aldıktan sonra 160 dolara bir tane alabilirsiniz. Bu model, sıkı bir bütçeye sahip olanlar için en uygun fiyatlı seçeneklerden biridir, ancak endişelenmeyin; hala tonlarca şaşırtıcı özellik alacaksınız. Ve hala daha fazla seçenek arıyorsanız, Google Pixel Android Smartwatch’a uygulanan en son tasarrufları, yüzde 9’luk bir indirimden sonra 319 dolara satmayı veya Apple’ın şu anda satışta olan en son modellerini kontrol edebilirsiniz.