Amazon’un Echo Show 8’inde yüzde 38’e kadar tasarruf edin


Amazon’un Echo Show 8 ve daha fazlası satışta olduğu için piyasadaki en iyi akıllı ekranlardan bazılarında büyük tasarruflar elde edin


Amazon ve Best Buy’ın en son fırsatları, en yeni nesil Echo Show akıllı ekranlarından, Nest ürünlerinden ve daha fazlasından tasarruf etmenizi sağlayacağından, evlerini daha akıllı hale getirmek isteyenler için harika haberlerimiz var. İlk olarak, yüzde 38’lik bir indirim aldıktan sonra şimdi sadece 80 dolara satılan ikinci nesil Echo Show 8’e sahibiz. Bu model 130 dolarlık bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü, ancak bugünün teklifi 50 $ tasarruf ederken bir eve götürmenize yardımcı olacak.


Yankı Gösterisi 8

Amazon Echo Show 8, bugün mevcut olan en iyi ve en uygun fiyatlı akıllı ekranlardan biridir ve şu anda sizinkini daha ucuza alabilirsiniz. 8 inçlik bir ekran, stereo ses ve diğer harika özelliklerle birlikte geliyor.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Amazon’un ikinci nesil Echo Show 8’i 2021’de piyasaya sürüldü. Uyarlanabilir renge sahip 8 inç HD dokunmatik ekran, otomatik çerçevelemeli 13MP kamera ve görüntülü görüşmeler sırasında size en iyi deneyimi sunmak için stereo hoparlörlerle birlikte geldi. Aynı zamanda, yemek pişirirken veya başka bir görevi yerine getirirken en sevdikleri şovları izlemeyi sevenler için harika olacak. Ayrıca her Alexa’yı yerleşik olarak alırsınız, böylece dijital asistanınızdan istediğiniz her şeyi isteyebilirsiniz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Tabii ki, daha büyük bir ekran istiyorsanız, yüzde 22’lik bir indirim aldıktan sonra şimdi 195 dolara satılan üçüncü nesil Echo Show 10’u da tercih edebilirsiniz. Bu model genellikle 250 $ ‘a gider, bu da bir tane almayı seçerseniz 55 $ tasarruf elde edebileceğiniz anlamına gelir. Daha büyük bir 10.1 inç HD ekran, 13MP kamera ve daha fazlasına sahip olacaksınız. Ve büyük akıllı ekranlardan bahsettiğimiz için, Google’ın Nest Hub Max Akıllı Ekranını Google Asistan ile de dahil etmeliyiz, çünkü şimdi 40 dolarlık bir indirim aldıktan sonra 190 dolara gidiyor. Bu ürün, 10 inçlik bir ekran, 6,5 inçlik bir ön kamera, üç güçlü hoparlör ve diğer harika özelliklerle birlikte geliyor ve Google Asistan’ı kullanmayı sevenler için harika bir seçenek haline geliyor.

Son olarak, akıllı ekranlara gerçekten girmiyorsanız, en son 25 dolarlık indirim sayesinde ellerinizi sadece 75 $ karşılığında yeni bir Google Nest Audio Akıllı Hoparlöre de alabilirsiniz. Ve en uygun fiyatlı seçeneği arıyorsanız, üçüncü nesil Echo Dot’u 25 $ ‘a veya en son yinelemeyi size 15 $’ lık tasarruf sağlayacak en son tekliflerden sonra sadece 35 $’ a alabileceğinizi unutmayın.