En iyi ergonomik klavye 2022 | Android Merkezi


En iyi ergonomik klavyelerden birini kullanmak bilekleriniz, omuzlarınız ve duruşunuz üzerinde geleneksel klavyelerin neden olduğu gereksiz baskıyı azaltır. Doğru klavyeyi kullanmak, en iyi Chromebook’u bile daha iyi hale getirebilir. Ergonomik klavye stilleri söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç tane vardır – bazıları kavisli bir bölünmüş tasarım sunarken, diğerleri tuşlara hafifçe sallanır. İşte ergonomik klavyeler söz konusu olduğunda en iyi seçenekler.

Bunlar en iyi kablosuz ergonomik klavyelerdir

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi kablolu ergonomik klavyeler

Rahatlıkla yazmak

İş, okul ve eğlence için internette gezinmek için klavyelere giderek daha fazla zaman harcandığından, rahat bir yazma deneyimi sunan bir klavyeye sahip olmak şu anda rahatlıktan daha fazlasıdır. İster bir masaüstü bilgisayarda ister Lenovo Flex 5 Chromebook gibi bir bilgisayarda çalışıyor olun, doğru klavye her şeyi değiştirebilir. Kişinin zamanla edinebileceği potansiyel sorunları önlemek için mümkün olduğunca doğru duruş kullanılmalıdır.