Beats Studio Buds, Apple Watch Series 6 ve daha fazlası satışta


En yeni Beats Studio Buds’ı, Apple Watch’ları ve indirimde olan daha fazla cihazı bulduğumuz Amazon.com’dan inanılmaz tasarruflar elde etmeye devam ediyoruz.


Şu anda Amazon.com’da harika tasarruflar elde edebilirsiniz. En yeni Beats Studio Buds, genel olarak yüzde 17’lik oldukça cazip bir indirim alıyor; bu, üç farklı renk seçeneğinden herhangi birinde sadece 125 $ karşılığında bir çift alabileceğiniz ve ayrıca 25 $ tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor. Bu gerçek kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar, Apple ve Android cihazlarla uyumludur, ayrıca tere dayanıklılıkları ve IPX4 derecelendirmeleri, onları bu zorlu egzersizler için harika bir arkadaş yapar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Lav Kırmızısı renk seçeneğinde yüzde 30 indirim alan Powerbeats Pro’ya da göz atabilirsiniz ve onları 73,97 $ indirimden sonra 176 $’dan kapmak için bırakıyor. Daha uygun fiyatlı bir seçenek, Powerbeats Yüksek Performanslı Kablosuz Kulaklıklardır. Yüzde 47’lik büyük bir indirim alıyorlar, yani diğer renk varyantları daha pahalıya satıldığı için Siyah renk seçeneğiyle yetinirseniz bir çifti yalnızca 80$’a alabilirsiniz. Ek olarak, Powerbeats Pro size 24 saate kadar dinleme süresi sağlarken, normal Powerbeats size 15 saate kadar pil ömrü sağlar.

Bir çift kulak üstü kulaklıkla ilgileniyorsanız, şu anda 130 $ indirimden sonra 219,34 $’a satılan Beats Studio3’e de göz atabilir veya daha uygun fiyatlı Beats Solo3’ü 68 $ indirimden sonra 132 $’a alabilirsiniz.

Ayrıca, Mavi Alüminyum Kasa ve 50 $ indirimden sonra 349 $’a sunulan Deep Navy Spor Kordonlu GPS destekli 40 mm modelinde Apple Watch Series 6 ile başlayan en son Apple Watch modellerinden bazılarını da satışta bulduk. Daha büyük 44 mm varyantı aynı 50 $ tasarruf elde ediyor, bu da 379 $ karşılığında bir tane alabileceğiniz anlamına geliyor. Bununla birlikte, en iyi tasarruf, KIRMIZI LTE desteğine sahip 40 mm sürümde gelir, çünkü size 140 ABD doları tasarruf sağlayacak yüzde 28 indirimden sonra yalnızca 359 ABD dolarına sizin olabilir. Bir önceki nesil Apple Watch Series 5 de satışta ve LTE desteği, Altın Paslanmaz Çelik Kasa ve Taş Spor Kordon ile 44 mm versiyonu 290 $ indirimden sonra 459 $ karşılığında alabilirsiniz.

Diğer anlaşmalar, yüzde 38 indirimden sonra 25 dolara satılan üçüncü nesil Echo Dot’u içeriyor. Alexa destekli bu akıllı hoparlör, satın aldığınızda size harika bir ses ve 15 ABD doları tasarruf sağlayacak. Samsung Galaxy SmartTag Plus da indirimde. 20 $ indirimden sonra sadece 60 $ ‘a bir çift alabilirsiniz, bu da ilgilenen herkes için yüzde 25 tasarruf anlamına gelir. Yalnızca bir izleyiciye ihtiyacınız varsa, 10$ indirimden sonra 30$’a satılan Samsung Galaxy SmartTab 1 paketini tercih edebilirsiniz.