Apple’ın 16 inç MacBook Pro’sunda 399 dolara kadar tasarruf edin ve daha fazlası


Apple’ın 16 inç MacBook Pro’sunu ve satışta olan diğer harika MacBook modellerini bulabileceğiniz Amazon.com’da bulunan en son fırsatlardan yararlanın.


Amazon’un en son anlaşmaları, Apple’ın en yeni MacBook Pro modelleri şu anda yüzde 16’ya kadar tasarruf sağladığı için piyasadaki en güçlü ve çok yönlü dizüstü bilgisayarlardan bazılarına sahip olmanıza yardımcı olacak. İlk olarak, yüzde 16 tasarrufu temsil eden 399 dolarlık bir indirim aldıktan sonra şimdi 2.100 dolara satılan daha büyük 16 inçlik modelimiz var.


Apple’ın en yeni 16 inç MacBook Pro modeli, 10 çekirdekli CPU’ya sahip daha güçlü bir M1 Pro çipi ve işinizi daha hızlı yapmak için 2 kata kadar daha hızlı performans sunacak makine öğrenimi performansına sahip 16 çekirdekli GPU ile 2021’de piyasaya sürüldü. Ayrıca, daha güçlü bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız varsa 64GB’a kadar çıkabileceğiniz 16GB RAM ve gerekirse 8TB’a çıkarılabilen 512GB RAM de alırsınız. Ayrıca olağanüstü dinamik aralık ve kontrast oranına sahip 16 inç Liquid Retina XDR ekrana, daha keskin görüntülü görüşmeler için gelişmiş görüntü sinyali işlemcisine sahip 1080p FaceTime HD kameraya, woofer’ları zorla iptal etmeye çalışan altı hoparlörlü bir ses sistemine ve daha fazlasına sahip olacaksınız.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız olduğunu varsayalım. Bu durumda, şu anda 2.300 dolara satıldığı için Silver’daki 1TB modeline gitmeyi de düşünebilirsiniz, bu da aynı 399 dolarlık indirimi alıyor. Ve eğer Uzay Grisi varyantına daha fazla ilgi duyuyorsanız, 2.399 $ ödemeye hazır olun, bu da size 300 $ ‘lık sağlam bir indirim sağlayacaktır.

16 inç Apple MacBook Pro

2021 Apple MacBook Pro 16 inç

Apple’ın M1 Pro çipli 16 inç MacBook Pro’su, Mac kullanıcıları için mevcut olan en iyi ve en güçlü MacBook Pro seçeneklerinden biridir. 64GB RAM’e, 8 TB depolama alanına ve 10 çekirdeğe kadar CPI ve 32 çekirdekli GPU’ya sahip güçlü bir işlemciye kadar çıkabilen tonlarca güçle doludur.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Bu 300 dolarlık tasarrufu, şu anda 2.199 dolara satılan daha küçük 14 inç MacBook Pro’ya da taşıyabilirsiniz. Bu size 16GB RAM’e sahip 1 TB depolama modelini ve 10 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli GPU’ya sahip aynı M1 Pro yongasını kazandıracak. Ve biraz daha uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız, Apple’ın 13 inç MacBook Pro’nun 2022 sürümünü de tercih edebilirsiniz, yüzde 12’lik bir indirimden sonra sadece 1.149 dolara satılıyor ve 150 dolarlık tasarrufu temsil ediyor. Ve eğer sıkı bir Apple hayranıysanız, 100 dolarlık bir indirim aldıktan sonra şimdi 1.499 dolara satılan Apple Studio Display’e de göz atabilirsiniz.