Amazon’un 65 inç Omni QLED 4K Fire TV’si şimdi yüzde 31 indirimli


Amazon’un en son fırsatları, şirketin 65 inç Omni QLED 4K Fire TV’sinde ve diğer harika ürünlerinde size büyük tasarruflar sağlayacak.


Ev medyası deneyimini geliştirmek isteyen herkes için inanılmaz haberlerimiz var, çünkü Amazon’un en son teklifleri, şirketin Fire TV modellerinde büyük tasarruflar elde etmenize yardımcı olacak, yeni Omni QLED Serisi 4K UHD akıllı TV’den başlayarak, şu anda 65 inçlik versiyonunda sadece 550 $ ‘a satılan 65 inçlik bir indirim sayesinde. Bu fantastik akıllı TV, 800 dolarlık bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü, yani bir eve götürebilir ve 250 $ tasarruf edebilirsiniz. Ne yazık ki, daha büyük 75 inçlik model herhangi bir özel muamele görmüyor, ancak bu seçenekten çok memnun kalacaksınız.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Amazon’un en yeni Fire TV Omni QLED Serisi 4K UHD akıllı TV, daha parlak, daha zengin ve daha gerçekçi renkler, gelişmiş HDR, Dolby Vision IQ, dört HDMI bağlantı noktası ve diğer harika özellikler sunacak çarpıcı bir 4K Quantum Dot ekranla birlikte geliyor. Bununla birlikte, 43 inçlik modelinde yüzde 29’luk bir indirim sayesinde 290 dolardan başlayan daha küçük ve daha uygun fiyatlı Omni Serisi 4K UHD akıllı TV ile benzer bir deneyim yaşayabilir veya 250 dolarlık tasarrufu temsil eden yüzde 24’lük bir indirim sayesinde daha büyük 75 inçlik modeli 800 dolara alabilirsiniz. Ve eğer bütçeniz için hala çok fazlaysa, 50 inçlik 4 Serisi Fire TV’yi yüzde 32 tasarrufla 320 dolara alabileceğinizi unutmayın.

Amazon Fire TV 65-inç Omni QLED Serisi 4K UHD akıllı TV PBI

Amazon Fire TV 65-inç Omni QLED Serisi 4K UHD akıllı TV

Amazon’un Fire TV Omni QLED Serisi 4K UHD akıllı TV, en sevdiğiniz içeriği çaba harcamadan izlemenize yardımcı olmak için inanılmaz bir ekrana, Dolby Vision IQ’ya, yerel karartma ve eller serbest Alexa ses kontrolüne sahiptir.

Bir başka harika seçenek, 58 inç Hisense ULED U6 Serisi Quantum Dot LED 4K UHD Smart Fire TV ile birlikte geliyor ve çılgınca bir yüzde 42 indirim yaptıktan sonra hala sadece 350 dolara satılıyor. Ve elbette, yüzde 218 indirim sayesinde 200W güç ve 130 $ fiyat etiketi ile gelen Kablosuz Subwoofer’lı Hisense HS2.1ch Sound Bar ile deneyiminizi yeni zirvelere taşıyabilirsiniz. Veya yüzde 56 indirim aldıktan sonra şimdi 219 dolara satılan daha çekici Polk Audio MagniFi 2 Sound Bar & Wireless Subwoofer’ı edinin.