Amazon Echo paketleri, Fire TV Sticks ve daha fazla akıllı ev cihazı satışta


Amazon Echo Dot hoparlörler, Fire TV çubuğu, akıllı kilitler ve daha fazla akıllı ev cihazında harika tekliflerimiz var


Şu anda, yeni bir Echo Dot akıllı hoparlörle birlikte gelen Tile Mate 4’lü paketten başlayarak, eviniz için akıllı ürünlerde harika fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu kit genellikle 120 ABD dolarına satılır, ancak şu anda sizinkini yüzde 33 indirimden sonra 80 ABD dolarına alabilirsiniz, bu da 39,99 ABD doları tasarruf anlamına gelir. Bununla birlikte, Döşeme izleyicileri olmadan yeni bir Echo Dot almayı da seçebilir ve bunu 5 $ indirimden sonra 45 $ karşılığında yapabilirsiniz. Ve uygun bir cihazla ticaret yaptığınızda yüzde 25 daha fazla tasarruf edebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ve Amazon ürünlerinden bahsettiğimiz için, ayrıca 20 $’a yeni bir Amazon Fire TV Çubuğu alıyorsunuz, bu da normal 40 $’lık fiyat etiketinden yüzde 50 indirim anlamına geliyor. Şimdi, bu anlaşma gece yarısı sona erecek, bu yüzden acele edin ve sizinkini almak için Woot.com’a gidin.

Diğer akıllı ev fırsatları, şu anda yüzde 21 indirim alan Lockly Secure Pro’yu içeriyor, bu da 58,98 $ indirimden sonra 221 $ karşılığında bir tane alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu Bluetooth parmak izi WiFi anahtarsız girişli akıllı kapı kilidi, iOS ve Android cihazlarla uyumludur ve akıllı hoparlörlerinizle de çalışır.

Govee Kablosuz Hava İstasyonu size bir hava durumu tahmini ve dış mekan sensörü sağlayacaktır. Ayrıca renkli LCD ekranında sıcaklık, nem göstergesi, ayın evrelerini takip edebileceksiniz. Ayrıca, aradığınız takdirde çalar saat olarak da çalışır. Şu anda yüzde 30 indirim alıyor, bu da 23 $ ‘dan kapılabileceği anlamına geliyor, bu da 10 $ tasarruf anlamına geliyor.

Ayrıca kahve severler için güzel fırsatlar da bulduk. Brim 15 Bar Espresso Makinesi şu anda 55,84 $ indirim alıyor ve 144,15 $’a satılıyor. Daha uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız, şimdi 35 $ tasarrufla 155 $ olan Keurig K-Supreme Plus Kahve Makinesini de seçebilirsiniz ve yemek yapmayı seviyorsanız, 8 $ tasarrufla 20 $ karşılığında Elite Gourmet Elektrikli Izgara da alabilirsiniz. .