Samsung ürünleri daha pahalı olacak ve umursamayacaksınız


Samsung Galaxy Z Fold ve Z Flip 4 serisinin yanı sıra Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro akıllı saat ve Galaxy Buds Pro 2 kablosuz kulaklıkların fiyatı sızdırıldı.


Samsung, yeni Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Watch 5 serisi ve yeni Galaxy Buds Pro 2 kablosuz kulaklıkları tanıtmasının beklendiği, yaklaşan Samsung Galaxy Unpacked etkinliğini 10 Ağustos’ta düzenleyeceğini duyurdu. . Yaklaşan ürünler hakkında çoğu bilgiye sahip olmamıza rağmen, şu ana kadar fiyatlandırma konusunda herhangi bir sızıntı olmadı.


Samsung Galaxy Z Fold 4 veya Galaxy Z Flip 4 akıllı telefonunuzu nasıl rezerve edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Ayrıca 200$’a kadar kredi çekebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha önce, Samsung’un daha geniş bir hedef kitle için daha çekici hale getirmek için yakında piyasaya çıkacak olan Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 serisi katlanabilir cihazlardaki kar marjını azaltabileceğini iddia eden bir rapor paylaşmıştık. Kârdaki kesinti Samsung için daha az para anlamına gelebilirdi ama daha fazla birim satabilirdi. Şimdi, durum böyle olmayabilir ve fiyatlar gerçekten de yükselebilir.

Samsung Galaxy Z Flip 4 görseli

Kaynak: MySmartPrice

dan yeni bir rapora göre FiyatBaba, Galaxy Z Flip 4, 128 GB depolama alanına sahip olan için müşterilere 1.080 € geri kazandıracak. 256 GB’lık modelin 1.160 Euro’ya, 512 GB’lık modelin ise 1.280 Euro’ya satılacağı bildiriliyor. Karşılaştırma için, Samsung Galaxy Z Flip 3, 1.049 € fiyatla piyasaya sürüldü ve güncel olaylar, enflasyon ve pandemi sonrası dünya göz önüne alındığında; biraz daha yüksek fiyat etiketi bizi çok şaşırtmadı.

Samsung Galaxy Z Fold 4 görseli

Kaynak: Pricebaba

Samsung Galaxy Z Fold 4 bildirildiğine göre (üzerinden Gizpaw) sırasıyla 1.864 € ve 1.982 €’dan başlayan fiyatlarla 256/512 GB model çeşitleriyle gelir. Bu, geçen yıl açıklanan Galaxy Z Fold 3’e kıyasla 64 € ve 82 €’luk bir artış.

Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro akıllı saatler, farklı boyut ve modellerde satışa sunulacak. Standart Galaxy Watch 5 40mm Bluetooth sürümünün (üzerinden AnlaşmaNTech) 259 €’dan başlarken, 44 mm model 286 €’dan perakende satış yapacak. Galaxy Watch 5 Pro’nun, geçen yıla göre biraz daha yüksek olan yalnızca Bluetooth modeli için 420 Euro’ya gideceği bildiriliyor.

Son olarak, Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklıkların 226 €’dan başlayacağı bildiriliyor. İlk nesil Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklıklar, ilk piyasaya sürüldükleri Ocak ayında 230 Euro’ya mal olmuştu ve henüz söylemek için çok erken olsa da fiyatın bu yıl aynı kalması mümkün.


Samsung ürünleri daha pahalı olacak, ancak şansınız yine de yükselteceksiniz

Samsung Unpacked 10 Ağustos 2022 teaser başlangıç ​​tarihi saat
Kaynak: Samsung

Kaynak: Samsung

Kimse fiyat artışlarından hoşlanmaz, ancak kabul edelim ki hayranlar yine de hayran olacak ve marjinal iyileştirmeler için mutlu bir şekilde daha fazlasını ödeyecekler. Bu yılki Galaxy Z serisi, birçok kişi için zorlu bir satış olabilir, ancak daha şimdiden yükseltme yapmak isteyen devasa bir çevrimiçi kuyruk görebiliriz. Bu yılki değişiklikler oldukça küçük olsa da, yeni Z serisi cihazların dayanıklılığında ve tasarımında önemli iyileştirmeler olacak ve hayranların daha iyi bir cihaz almak için çok para harcadıklarını görebiliriz.

İkinci kategoriye girerseniz, yargılamayacağız; Ne de olsa, benim gibi Samsung yükseltme programına katılan insanların da bir nedeni var: mümkün olduğunda en son ve en harikayı deneyimlemek. Taşıyıcı anlaşmalarında takılıp kalanlar, yükseltmeyi erkenden değerlendirebilecekler, ancak bunu yapmak için muhtemelen ekstra bir ücret ödemeleri gerekecek, ancak çoğu kişi bunu alternatif bir yöntem olarak değerlendirecek. İnsanlar ayrıca mevcut cihazlarını takas edecek ve bu yeni akıllı telefonlardan ve akıllı saatlerden bazılarına yükseltmek için birkaç yüz dolar ödeyecek.

Samsung ve tüm büyük taşıyıcıların, yaklaşan Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 cihazlarını daha uygun fiyatlı hale getirmek için bazı özel ve çekici paketler, indirimler ve takas anlaşmaları sunmasını bekliyoruz. Geçmişte yaşanacak bir şey varsa, tüm Galaxy Z Fold 4’te bir kılıf, hızlı şarj cihazı ve muhtemelen bir S Pen olmasını beklerken, tüm Z Flip ile birlikte bir kılıf ve hızlı şarj cihazı görmekten mutluluk duyarız. 4 akıllı telefon.

Yaklaşan Samsung cihazlarının yeni fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? Akıllı telefonunuzu, akıllı saatinizi veya kablosuz kulaklıklarınızı yükseltmeyi düşünür müsünüz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Samsung Galaxy Z Fold 3 ön ve arka

Samsung Galaxy Z Katlama 4 ve Çevirme 4

Samsung, 10 Ağustos 2022’de yeni Galaxy ürünlerini duyuracak. Etkinlikte duyurulacak yeni cihazlar arasında muhtemelen Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Watch 5 ve Galaxy Buds yer alacak. Artık Galaxy cihazınızı resmi Samsung Store sayfası üzerinden rezerve edebilirsiniz.