2022’nin En İyi Apple Watch 7 Kılıfları


Kendinize bir Apple Watch Series 7 aldınız ve kazalara karşı korumalı olduğundan emin olmak mı istiyorsunuz? İşte 2022’de satın almayı düşünmeniz gereken en iyi durumlardan bazıları.


Apple Watch Series 7, selefi Series 6’ya küçük iyileştirmeler getirerek akıllı saati her zamankinden daha sağlam hale getiriyor. 399 ABD doları başlangıç ​​fiyatıyla, giyilebilir cihaz, Apple Ekosistemine bağlıysanız ve fitness hedeflerinize ulaşmanın bir yolu olsa bile uzun bir yol kat ederseniz oldukça büyük bir değer sunar.


Bu nedenle, yakın zamanda bir Apple Watch satın aldıysanız ve onu hasardan korumak istiyorsanız, çatlak, ezik ve çiziklerden uzak kalmasını sağlamak için en iyi durum önerilerimizden bazılarını burada bulabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Geceyarısı Apple Watch Series 7

Apple Watch Serisi 7

Apple Watch Series 7, WR50 su direncine ek olarak daha ince çerçeveler, yeni hızlı şarj özelliği ve yeni IP6X derecesi ile toza karşı ek koruma ile yenilenmiş bir tasarıma sahiptir.

Bu makale bizim bir parçamızdır. Apple Watch Kılavuzları, ayrıca en iyi alternatif şarj cihazları ve satın almayı düşünebileceğiniz en iyi bantlar hakkında bilgiler içerir! Bu alıntıdaki altı çizili metne tıklayarak bunları kontrol edin.

En İyi Apple Watch 7 Kılıfları

 • SUPCASE Unicorn Beetle Pro Apple Watch 7 Kılıfı

  SUPCASE UB Pro Apple Watch Kılıfı

  SUPCASE’in Unicorn Beetle Pro’su, Apple Watch’unuzu korurken tüm düğmelerine ve özelliklerine sınırsız erişime sahip olmanızı sağlayacak sağlam bir tasarıma sahiptir. Dahili saat kayışı da sağlam bir tasarıma sahiptir ve maceralarınız sırasında giyilebilir cihazın yerinde kalmasını sağlar.

 • MODAL Tampon Apple Watch 7 Kılıfı

  Modal Tampon Kılıfı

  Best Buy’ın Modal Tampon Kılıfı, Apple Watch için basit ama etkili bir TPU Kılıfıdır. Aksesuarın Uzay Grisi ve Şeffaf versiyonu da dahil olmak üzere ikili bir paket halinde gelir. Kullanımdayken, akıllı saatinizi darbelere ve düşmelere karşı korurken giyilebilir cihazın arkasına ve önüne engelsiz erişim sağlar.

 • Caseology Nero Apple Watch 7 Kılıfı

  Caseology Nero

  Apple Watch için Caseology Nero, kolaylıkla takılan, sıkıca oturan ve düşük profilli bir görünüm koruyan minimalist bir TPU Kılıfıdır. Tek parça kapak, şarj etme ve Digital Crown gibi önemli alanlara erişimi etkilemeden her yüzeyi korumak isteyen kullanıcılar için idealdir.

 • SPIGEN Rugged Armor Pro Apple Watch 7 Kılıfı

  Spigen Sağlam Zırh Pro

  Spigen Rugged Armor Pro, saat kasasını ve kordonu tek bir ünitede birleştirerek geziler ve diğer maceralar için uygun bir aksesuar haline getirir. Sportif ama sağlam bir görünüm için karbon fiber vurgulu mat bir yüzeye sahiptir ve yükseltilmiş çerçeveleri, akıllı saatinizin ekranının düşmelere ve bunun sonucunda meydana gelen çarpışmalara karşı korunmasını sağlar.

 • i-Blason Cosmo Luxe Apple Watch 7 Kılıfı

  i-Blason Cosmo Lüks

  i-Blason Cosmo Luxe, bu listedeki diğer seçeneklerden daha şık bir görünüm sunan bir başka kasa artı kayış seçeneğidir. Giyilebilir ürünün yalnızca bileğinize tam oturmasını değil, aynı zamanda darbelere karşı güvenli olmasını sağlamak için yumuşak bir silikon tutucu ve TPU tabanlı bir kasa kullanır. Aksesuar ayrıca Apple Watch’un eski sürümleriyle çapraz uyumludur.

 • Apple Watch 7 için Spigen Rugged Armor Tampon Kılıfı

  Spigen Sağlam Zırh

  Spigen’in Sağlam Zırhı, akıllı saatiniz ile çarptığı yüzey arasına çok miktarda malzeme yerleştiren sağlam bir tasarıma sahip bir TPU tampondur; ekranın etrafındaki yükseltilmiş çerçeve de ekstra koruma sağlar. Aksesuar beş farklı renkte mevcuttur.

 • Temperli Camlı Misxi PC

  Misxi Polikarbonat Kasa

  Misxi’nin Apple Watch için Polikarbonat Kılıfı, hasar durumunda kolayca değiştirilebilen tam korumaya sahip olduğunuzdan emin olmak için kullanacağınız bir aksesuardır. Ekranı kaplayan işlemeli temperli camlı bir polikarbonat kasa kullanır.

 • Apple Watch 7 için OtterBox Antimikrobiyal Kılıf

  OtterBox Antimikrobiyal Kılıf

  Tam bir uyum için tasarlanan OtterBox’ın bu aksesuarı, ortalamanın üzerinde bir koruma arıyorsanız ve bileğinizde biraz hantal görünen bir giyilebilir cihaza sahip olmak istiyorsanız, Apple Watch’unuz için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Tamponu darbelerin çoğunu nispeten kolaylıkla engelleyerek saatinizi çarpmalara ve kazara çarpmalara veya sıyrıklara karşı korur.

Hangi Apple Watch Series 7 kasasını satın almalısınız?

Listeyi gözden geçirdiyseniz ve Apple Watch için hangi kasayı alacağınız konusunda hala kararsızsanız, işte düşüncelerimizden bazıları.

Maceralarınız için sağlam bir koruma arıyorsanız, SUPCASE Unicorn Beetle Pro, ekranınızın bir yüzeyle temas eden son şey olmasını sağlayan belirgin ön çerçevesi nedeniyle dikkate alınması gereken harika bir seçenektir. Şimdi, tasarımının hayranı değilseniz, Spigen Rugged Armor Pro eşdeğer bir alternatiftir – kendi grubunuzu getirmek istemeniz durumunda Spigen Rugged Armor’ı seçin.

Şimdi, çok fazla hacim oluşturmayan bir koruma arıyorsanız, Caseology’nin Nero TPU Kılıfı, bir yüzeydeki çarpma veya düşmenin çok az hasar vermesini sağladığı için en iyi seçimimizdir. Evet, ekranınız için azaltılmış koruma var, ancak düşük profilli bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu ödünleşimdir.

Bu derleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Bazı harika alternatifleri kaçırdığımızı düşünüyorsanız, aşağıdaki yorumlarınızla bize bildirin.