YENİ iPhone 13 Geliştirmeleri, Galaxy Unpacked DATE ve daha fazlası! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de iPhone 13’te gelen yeni özellikler, bir sonraki Samsung Galaxy Unpacked etkinliği ve daha fazlası hakkında konuşuyoruz.Birkaç gün oldu biliyorum ama evet, bugün resmi haberler hala zaman kodlarında her zaman atlayabileceğiniz fırsatlarla başlıyor. 80 dolar indirim, yani 650 dolardan başlıyor. Ayrıca Samsung’un Galaxy S21’i 100 dolara indirimli, 699’da kalıyor. Ancak, S21+ 150 dolarlık bir fiyat düşüşüyle ​​daha iyi muamele görmeye devam ediyor, bu yüzden 849’a alabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı olmak istiyorsanız S20 FE 100 dolar indirimli ve 599’dan başlıyor ama bu para için normal S21’i tercih ederim. Giyilebilir ürünler arıyorsanız, Apple Watch Series 6 70 dolar indirimli, Blue varyantı 329’a kalıyor. . Açıklamadaki bağlantılarda Apple Dizüstü Bilgisayarlar, aksesuarlar ve daha fazlası hakkında daha fazla fırsatımız var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Görünüşe göre şirket yeni bir rekabete girmek istiyor gibi göründüğü için vitesi Qualcomm’a kaydıralım .. Bir nevi. Şirketin CEO’su Reuters ile yaptığı bir röportajda, piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayar çipini sağlayabileceklerine inandığını belirterek, önümüzdeki yıl Apple Silicon ile rekabet edebilecek bazı çiplere sahip olacaklarını iddia ediyor. Şimdi, bunu yapma biçimleri aslında oldukça komik, daha önce Apple için çalışan bir çip mimarları ekibi oluşturdular ve bu yılın başlarında Nuvia’yı da satın aldılar. Rapor, Qualcomm’un 2022’de, daha uzun pil ömrü için bu etkileyici güç tüketimi özelliklerini getirmesi beklenen özel Nuvia tabanlı dizüstü bilgisayar çiplerini satmaya başlayacağından bahsediyor. Görünüşe göre ARM’den lisanslanan çekirdek tasarımları da kullanmayacaklar ve Cupertino’nun Çözümüne rakip olmak için Apple gibi tamamen özel bir çekirdek tasarımı kullanacaklar. Son olarak, Arm daha iyi bir mimari tasarlayacak olsaydı, onlardan lisans alacaklarını, ancak şimdilik, yılların deneyimiyle elde edilen özel bir çip kullanacaklarını da söylemeye devam ediyor. 2022 için yeni çiplerinin Cupertino’nun 2020 Apple Silicon ile rekabet etmediğini umalım.. Değil mi?

Ama pekala, Giyilebilir Cihazlardan başlayarak birkaç segment için dikkatleri Samsung’a çevirelim. Geçen hafta şirket bize yeni One UI Watch arayüzünü gösterdi. Pekala, şimdi Evan Blass’ın yakında çıkacak olan Galaxy Watch 4 Classic’inin bu yeni tasarımı gösteren 360 derecelik görsellerine sahibiz. Geçen hafta gördüğümüz normal Galaxy Watch 4 gibi, yuvarlak bir Super AMOLED ekran, yanda iki düğme ve bir silikon bileklik getiriyor. Şimdi, bunun getirdiği ve normal modelin getirmediği bir şey, her zaman takdir edilen Döner Çerçevenin geri dönüşüdür. Bu renderlar ayrıca Gümüş, Siyah ve Beyaz dahil olmak üzere 3 farklı renk çeşidi elde ettiğimizi gösteriyor. Şimdi, Galaxy Watch 4 için genel olarak sızan teknik özellikler, daha hızlı performans, daha akıcı bir kullanıcı arayüzü, daha iyi ve daha uzun ömürlü pil ömrü ve IP68 derecesi bekleyebileceğimizi iddia ediyor. Bunun, Samsung’un Unpacked etkinliğinde diğer cihazlarla birlikte piyasaya sürülmesini bekliyoruz, ancak bir saniye içinde daha fazlası.

Kelimenin tam anlamıyla, bir saniye.. Evet olarak, bu yılki etkinliği ne zaman bekleyebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi alırken, dikkatimizi Samsung’un Paketlenmemiş ürününe çevirelim. Bir tahminci Tron’a göre, Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliği 11 Ağustos 2021’de Türkiye saatiyle 10:00’da gerçekleşecek. Şimdi, ne düşündüğünüzü biliyorum, bu teaser sahte.. Ve evet, öyle.. Sızdıran, posterin %100 sahte olduğundan bahsediyor ama birçok kaynağa göre posterdeki bilgilerin doğru olduğunu iddia ediyor. Şimdi, posterde Tron, Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3, Buds 2 ve Watch 4’ten oluştuğu bildirilen, alacağımız ürünleri dahil etmek için bazı hashtag’ler kullandı. Tüm bu ürünler için çok güvenilir kaynaklardan sızdırılmış renderlar aldık. Z Fold ve Z Flip için Evan Blass’tan sızan basın görüntülerinden, Watch ve Buds 2 için tüm galerilerden. Şimdi, Galaxy Note’un ara vermesi ve katlanabilirlerin ana sahneyi almasıyla, bazı olumlu değişiklikler alıyoruz gibi görünüyor. Tron’dan yeni bir sızıntı, Z flip’in başlangıç ​​fiyatının 256 gig depolama için 1249 olabileceğinden, ancak buna biraz şüpheyle bakmamız gerektiğinden bahsediyor. Evet, Galaxy Note Yok, Daha Ucuz Katlanabilir Ürünler, WearOS güncellemeli Giyilebilir Ürünler ve 11 Ağustos için sızdırılmış bir tarih.. Bu yılki Unpacked için heyecanlı mısınız?

Son olarak, bugünün en sıcak haberleri için, Cupertino’ya ve alabileceklerimizle ilgili bazı yeni güncellemelere geçelim. Şimdiye kadar, yaklaşan iPhone’lar için söylentiler çok tutarlıydı, ancak şimdi nihayet bazı farklı bilgiler alıyoruz. Economic Daily News’in yeni bir raporuna göre Cupertino, iPhone 13 Serisi adını vererek mevcut adlandırma şemasına bağlı kalacak ve “mini”, “Pro” ve “Pro Max” takma adlarını içerecek. Rapor, bu telefonların iPhone 12S Serisi olarak adlandırıldığına işaret eden bir ton rapordan sonra bunun tedarik zinciri tarafından onaylandığından bahsediyor. Şimdi, bu yeni sızıntılara geçelim, EverythingApplePro’nun Max Weinbach ile ortaklaşa hazırladığı yeni bir video, önceki modelden biraz daha büyük bir kablosuz şarj bobini almamız gerektiğini iddia ediyor. Bu, MagSafe’i daha iyi hale getireceğimiz anlamına geliyor ve aynı zamanda ters kablosuz şarj olasılığını da beraberinde getiriyor, ancak bu henüz onaylanmadı. Ayrıca FaceTime ve diğer üçüncü taraf uygulamaları için kullanılabilecek Portre Videosunu burada almamız gerektiğini de eklediler. iPhone 13 Serisi için diğer sızıntılar arasında, biraz daha büyük olacakları, yüksek yenileme hızlı bir ekran, daha küçük bir çentik ve daha fazlası yer alıyor.

Abone: http://bit.ly/pocketnowsub http://pocketnow.com

Bizi takip edin: http://flipboard.com/@Pocketnow http://facebook.com/pocketnow http://twitter.com/pocketnow