Vay canına, Prime Day 2022 şaka değil — şimdi sipariş verin ve bu Fire HD 10 tabletin yarısı indirimli olsun


Pekala, Prime Day 2022 nihayet geldi ve Amazon fırsatları yağıyor. Resmi listeye baktığımızda, Fire tabletlerdeki tüm indirimleri, özellikle de 2021 Fire HD 10’un fiyatını düşüren bu fırsatı görmekten özellikle heyecan duyuyoruz. sadece 75$’a kadar (yeni sekmede açılır). Fiyat daha önce yalnızca bir kez – geçen tatil sezonunda – bu kadar düşmüştü, bu yüzden yeni bir tablet arıyorsanız kesinlikle satın alma zamanı.

  • Tüm Prime Day fırsatlarını görün: Amerika Birleşik Devletleri (yeni sekmede açılır) | Birleşik Krallık (yeni sekmede açılır) | Kanada (yeni sekmede açılır) | Hindistan (yeni sekmede açılır)

Prime Day 2022: Günün yangın tableti anlaşması

Yalnızca 75 dolara, 32 GB depolama alanı, cömert bir 10,1 inç FHD ekran (tüm Fire tabletler arasında en büyük ekran) ve tek seferde 12 saate kadar dayanan güçlü bir pile sahip birinci sınıf bir cihaza sahip oluyorsunuz. tek şarj. Nitekim 2022’nin en iyi Amazon Fire tabletlerini seçmeye çalışırken “dosya paylaşımı için en iyi Fire tablet” olarak Fire HD 10’u (2021) seçecek kadar ileri gittik. Bu özellikleri bir Benjamin’den daha ucuza almak için mi? Prime Day olmasaydı, şaka yaptığınızı düşünürdüm.