SUPCASE, Spigen, NOMAD ve daha fazlası


iPhone 13 Pro şu anda satışta ve ünitenizi zaten almış olabilirsiniz veya kısa süre içinde teslim edilmesini bekliyor olabilirsiniz, bu da yorucu bir vaka avına neden olabilir. Bu nedenle, ihtiyaçlarınız için en iyi seçeneği bulmanıza yardımcı olmak için, piyasadaki en iyi seçeneklerden bazılarını derledik.


Şimdi, bir 13 Pro’nuz yoksa ve bu makaleye yeni denk geldiyseniz, sizi iPhone 13 Pro’daki yenilikleri öğreneceğiniz iPhone 13 Pro: Bilmeniz gereken her şey sayfamıza yönlendireceğim. bu cihaz ve yükseltmeye değip değmeyeceğine bakın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

En İyi iPhone 13 Pro Sağlam Kılıf: SUPCASE Unicorn Beetle Pro

iPhone 13 için SUPCASE UB PRO

SUPCASE’in Unicorn Beetle Pro’su, yeni iPhone’unuz için çok yönlü koruma istiyorsanız ve herhangi bir ek hacme aldırış etmiyorsanız ve bunun yerine kavrayacak daha fazla malzemeye sahip olmayı tercih ediyorsanız, almanız gereken durumdur. Kılıf üç parçadan oluşuyor; dahili ekran koruyuculu koruyucu çerçeve, polikarbonat ve TPU’dan yapılmış arka kapak ve dönebilen bir kılıf ekleyen çıkarılabilir bir parça. Ayrıca arka kapağın bir parçası olan bir destek ayağına sahiptir.

Telefonunuzu bu birime taktığınızda, kesiklerin ne kadar hassas olduğunu fark edecek ve bağlantı noktalarının ve düğmelerin kullanımının kolay olduğunu göreceksiniz. Bununla birlikte SUPCASE, MIL-STD 810G-515.6 derecesi almıştır, bu da düşmelerin 13 Pro’nuz için bir sorun oluşturmaması gerektiği anlamına gelir. İlgilenen alıcılar için kasa, Siyah, Kırmızı ve Mavi olmak üzere üç renkte mevcuttur.

SUPCASE UB Pro iPhone 13 Pro Kılıf

SUPCASE’in Unicorn Beetle Pro’su, iPhone’unuz için mümkün olan en iyi korumadan bazılarını istiyorsanız elde edebileceğiniz sağlam kılıf seçeneğidir. Birden çok katmanı, telefonunuzun her zaman güvende kalmasını sağlar.

En İyi iPhone 13 Pro İnce ve Koruyucu Kılıf: Spigen Liquid Air Armor

iPhone 13 Pro için Spigen Sıvı Hava

Elinize tam oturan ve ortalamanın üzerinde koruma sağlayan bir aksesuar arıyorsanız, Spigen Sıvı Hava Zırhı gitmeniz gereken yer olmalı! Bu TPU kılıfın önünde, ekranınızın aşağı bakacak şekilde yerleştirildiğinde yüzeylere temas etmesini önleyecek yükseltilmiş bir dudağa sahiptir.

Piyasadaki çeşitli seçenekler arasında en ince profillerden birine sahip ve bence paranızın karşılığını fazlasıyla veriyor. Düğme kapakları, iPhone’unuzun düğmelerinin tıkırtılı doğasını korur, hissiyattan uzaklaşmaz ve bir bütün olarak neredeyse hiç ağırlık eklemez. Merak edenler için mikrofiber astarı yok, bu nedenle telefonunuzu ara sıra çıkarmanızı ve hem kılıfı hem de içini silmenizi öneririz.

Bu nedenle, kasa genel olarak harika bir satın alma olsa da, maalesef düşük maliyetini korumak için MagSafe sertifikalı mıknatıs dizisini bırakıyor. Bu, telefonunuzun bazı manyetik işlevleri koruyabileceği anlamına gelir, ancak MagSafe Araç Montaj Parçalarını veya bu tür diğer aksesuarları kullanmayı planlıyorsanız, daha iyi durumda olabilirsiniz. Spigen Ultra Hibrit Mag.

Not: Aşağıdaki resimler, iPhone 12’deki Spigen Liquid Air Armor’ı göstermektedir.

Spigen Sıvı Hava

Spigen’in Sıvı Havası, cihazınızın korunmasını ve fazla hacimli olmamasını sağlamak için gereken durumdur. TPU yapısı önemli bir süre dayanacaktır.

En İyi Premium Feel iPhone 13 Pro Kılıfı: Apple Deri Kılıf

en iyi iPhone 13 pro deri kılıf

Telefonların son derece benzer göründüğü günümüzde ve çağda: ve getirdiğimiz herhangi bir kişilik, kılıf ve kaplama seçimlerimizle sınırlıdır, kullanıldıkça eskiyen ve size özel hale getirilebilen bir ürün almak bir artıdır. Apple’ın Deri Çantası, pahalı olmasına rağmen 59 ABD Doları karşılığında, tam da aygıtınız için uygun bir uyumla ve hatta MagSafe özelliğine sahip olarak gelir. Ancak mıknatıslı aksesuarların kullanılması deride iz bırakabilir. Apple’ın kabul etmekten çekinmediği bir nokta.

Ne olursa olsun, tabaklanmış deri elinizde harika bir his uyandıracak ve siz onu kullandıkça geliştirdiği patina ona karakter kazandıracak – size ve deneyimlerinize özel bir görünüm. Ayrıca, işlenmiş alüminyum düğmeler hoş bir dokunuş.

Deneyimlerime göre (bir iPhone 12 ile), kılıf cihaza neredeyse hiç ağırlık katmaz (büyük bir artı) ve az miktarda koruma ekler. Hafif bir kenar vardır, yani cihaz aşağı bakarken ekranınız herhangi bir yüzeye değmez ve deri kılıf telefonun etrafını sarar. İçinde MagSafe dizisi için küçük daire bulunan bir mikrofiber astar vardır.

Not: Aşağıdaki resimler, iPhone 12’de Saddle Brown renginde Apple Deri Kılıf’ı göstermektedir.

Apple’ın deri seçenekleri size uymuyorsa, aşağıda Modern Deri kılıfı tanıtılan NOMAD’a mutlaka göz atın.

Elma Deri Kılıf

Apple Deri Kılıf, yalnızca cihazınızı korumakla kalmayan, aynı zamanda yaşlandıkça ona kişisel bir hava katabilen birinci sınıf bir duygu aksesuarı istiyorsanız edinebileceğiniz bir seçenektir.

iPhone 13 Pro için Alternatif Kılıflar

Yukarıdaki seçenekler hoşunuza gitmediyse, yeni telefonunuz için yeterli koruma sağlayacağını düşündüğümüz alternatif durumlar aşağıda listelenmiştir.

 • iPhone 13 Pro için SUPCASE UB Mag Ürün Resmi

  SUPCASE Unicorn Beetle Mag

  iPhone 13 Pro için SUPCASE UB Mag, korumadan ödün vermeden iPhone’a MagSafe uyumluluğu ekler. iPhone’unuzun rengini sergileyebilen şeffaf bir polikarbonat arka yüze sahiptir! 15 fitten düşmeye karşı koruma sağladığından ve diğer SUPCASE aksesuarları gibi MIL STD 810G-516.6 derecesine sahip olduğundan, ince tasarımı sayesinde koruma kapasitesi sarsılmaz.

 • SUPCASE Tek Boynuzlu At Böceği Stili

  SUPCASE Unicorn Beetle Style, telefonunuzu güvende tutmak ve ince profilini korumak için sert bir polikarbonat sırt ve şok emici TPU içeren bir tasarım için UB Pro tarafından sunulan ekstra korumayı feda eden bir seçenektir; bir dereceye kadar. Hâlâ MIL-STD 810G-516.6 derecesine sahiptir ve MET Labs tarafından test edildiği üzere 15 fitten düşmeye dayanacaktır. Şeffaf sırtın nasıl dayanacağı konusunda endişeleriniz varsa SUPCASE, filigranları önleyeceğini ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı olduğunu iddia ediyor.

 • Spigen İnce Kalıp

  Polikarbonat ve TPU ile üretilen Spigen Thin Fit kılıf, mülayim görünümlü sağlam kılıfların getirdiği ipler olmadan iyi bir koruma istiyorsanız seçim seçeneğidir. Cihazınızı düşmelerden ve bunların sonucundan korumak için Spigen’in Hava Yastığı Teknolojisine sahiptir. Bununla birlikte, kamerayı çevreleyen dudaklar ve telefonun alt kenarı beklediğinizden daha belirgin olabilir.

 • NOMAD Spor Çantası

  NOMAD’ı deri aksesuarlarıyla karşılaşmış olabilirsiniz ancak Sport Case, markanın üst düzey kalitesi ve bakımı kolay malzemeler kullanılarak üretilmiş bir diğer seçenek. Bir TPE tampon, metal düğmeler ve telefonunuzun öne çıkmasını sağlayacak parlak bir arka yüze sahiptir. Mevcut tüm SKU’larda koruyucu bölüm siyah kalırken, alıcılar Siyah, Gümüş, Gri-Mavi ve diğer iki renk seçeneği arasından seçim yapabilir. Kasa, tam MagSafe uyumluluğunu korumak için nikel kaplı Neodimyum mıknatıslarla birlikte gelir.

 • i-Blason Ares

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro’nun tasarımı yepyeni iPhone’unuzu biraz fazla engellediyse, i-Blason Area şeffaf bir sırtla benzer düzeyde koruma sunar. Ekranınızı olası hasarlardan korumak için kasanın üstüne çıkan bir ek ile birlikte gelir. Siyah veya Mavi olmak üzere iki renkte mevcuttur.

 • Spigen Zor Zırh

  Spigen Tough Armor, telefonunuza üç koruma katmanı ekleyerek sağlam tasarım dilini uyarlayan bir kılıf seçeneğidir. İlk olarak polikarbonat taban, ardından TPU çerçeve ve ardından bir köpük dolgu. Bu katmanları kasanın üretimiyle birleştirmek, kasanın MIL-STD 810G-516.6 derecesine sahip olmasını sağlar. Ayrıca arkasında bazı senaryolar için kullanışlı olabilecek bir destek ayağı bulunur.

 • Otterbox Banliyö

  OtterBox Commuter, biri plastik, diğeri yumuşak kapaklı olmak üzere iki katmanlı sade görünümlü bir kasadır. OtterBox’a göre bunlar, telefonunuzu MagSafe uyumlu bırakırken cihazınız için sağlam bir koruma sağlamak üzere bir araya geliyor. Ekranın yerleştirdiğiniz çoğu düz olmayan yüzeyden korunmasını sağlayacak yükseltilmiş kenarlara sahiptir ve Lightning Port’un koruyucu kapağı, içine kir girmesini önler.

 • Apple Silikon Kılıf

  Bir kılıf alırken en az sürtünmeyi arıyorsanız ve para sadece bir nesne ise, resmi Apple Silikon Kılıf alma seçeneğidir. Çeşitli renklerde mevcuttur, MagSafe ile uyumluluk özelliklerine sahiptir ve çoğu kişinin övünemeyeceği bir uyum sunar. Telefonunuzun arka camı mikrofiber bir astar üzerine oturacak ve hafif dudak, ekranınızın aşağı bakacak şekilde yerleştirildiğinde herhangi bir yüzeye dayanmamasını sağlayacaktır.

 • OtterBox Savunucusu

  OtterBox Defender Kasası, iyi korumaya sahip sağlam bir kasa istiyorsanız satın alma seçeneğidir. Kasayı sağlam hissettirmek için kauçuk kılıfı kaplayabilen bir polikarbonat katmana sahiptir. OtterBox ayrıca, bu kılıfla birlikte kullanıldığında kemer klipsi veya stand görevi görebilen bir kılıf eklentisi de gönderir.

 • NOMAD Modern Deri

  NOMAD Modern Deri Kılıf, yeterli korumadan daha fazlasını ekleyecek premium hissi veren bir seçenek istiyorsanız seçeceğiniz aksesuardır. Arkayı saran ve düşmeden kaynaklanan herhangi bir hasarın üstesinden gelmek için bir TPE tamponu olan Horween Deri kullanır. Spor Çantası gibi, MagSafe için bir dizi neodim mıknatıs içerir ve tüm aksesuarları destekler. Siyah, Kahverengi ve Bej olmak üzere üç renk grubunda mevcuttur.