Sennheiser’ın Momentum 4 Kablosuz Kulaklıkları sadece 274 $ karşılığında satışa sunuluyor


Sennheiser’ın Momentum 4 Kablosuz Kulaklıklarını ve daha fazlasını satışta bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


Sennheiser Momentum 4 Kablosuz Kulaklıklar Ağustos 2022’de piyasaya sürüldü, bu da piyasada bir yıldan az bir süreye sahip oldukları anlamına geliyor. 350 dolarlık bir fiyat etiketi ile geldiler, ancak bugünün teklifleri sadece 274 $ ‘lık bir çift almanıza izin verecek, bu da 76 $ tasarruf elde edeceğiniz anlamına geliyor.


Sennheiser’ın Momentum 4 Kablosuz Kulaklıkları, kulaklığın ses tutkunlarından ilham alan 42mm dönüştürücü sistemi ve aptX Adaptive teknolojisi sayesinde göz alıcı ve hafif katlanır tasarım, uyarlanabilir gürültü engelleme, kristal netliğinde aramalar ve 60 saatlik pil ömrüyle birlikte geliyor.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU
Sennheiser Momentum 4 Kablosuz Kulaklık PBI

Sennheiser Momentum 4 Kablosuz

Sennheiser Momentum 4 Kablosuz Kulaklıklar, uyarlanabilir gürültü engelleme, fantastik çağrı kalitesi, 60 saate kadar kesintisiz müzik çalma sağlayan çılgın pil ömrü, ses tutkunlarından ilham alan 42mm dönüştürücü sistemi ve olağanüstü bir ses deneyimi sunmak için aptX Adaptive ile birlikte gelir.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Bununla birlikte, daha uygun fiyatlı Sennheiser Momentum True Wireless 3 Kulaklıkları da seçebilirsiniz, çünkü bu şaşırtıcı kulaklıklar yüzde 24’lük bir indirimle gelir ve onları 190 $ ‘dan kapmak için bırakır, bu da Siyah renk varyantında 59 $’ lık bir indirim alabileceğiniz anlamına gelir. Bu kulaklıklar aynı zamanda aktif gürültü engelleme özelliğine de sahiptir, ancak çok noktalı bağlantı, IPX4 derecesi, Qi şarj ve 28 saate kadar pil ömrü de elde edersiniz.

Başka seçenekler arıyorsanız, 20 dolarlık indirim sayesinde üç renk seçeneğinden herhangi birinde 129 dolara sunulan Bose Sport Earbuds’taki en son tekliflere de göz atabilirsiniz. Bose Gürültü Önleyici Kablosuz Bluetooth Kulaklık 700’ü beğenirseniz, 80 dolarlık bir indirimden sonra 299 $ ‘lık yenilenmiş bir çift alabilirsiniz ve bu seçime yenilenmiş ürünleri zaten dahil ettiğimizden, 80 $’ lık bir indirim alan Pixel Buds Pro’yu da dahil etmeliyiz, yani 120 $’ a bir çift Geek Squad Sertifikalı Yenilenmiş kulaklık alabilirsiniz.