Samsung S95B OLED 4K Smart TV’de 1.200 $ tasarruf edin


Şimdi Samsung S95B 4K Smart TV’de bir anlaşma yapın ve şirketin şimdiye kadarki en gelişmiş OLED TV’sinde 1.200 $ tasarruf edin.

Yılın en büyük spor etkinliği olan Super Bowl’un hemen köşesinde, TV fiyatları tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştı. Kısa bir süre önce VIZIO P Serisi 4K QLED HDR Smart TV’de bir anlaşma yaptık ve şimdi Samsung, amiral gemisi S95B OLED 4K Smart TV’de büyük bir indirimle partiye katılıyor. Bu, ister ev eğlence sisteminizi yükseltmek isteyin, ister Super Bowl’un tüm aksiyonunu şık bir şekilde yakalamak isteyin, kaçırmak istemediğiniz bir fırsattır.


Samsung S95B OLED 4K Akıllı TV

Samsung S95B 65-inç 4K OLED televizyon

Rakipsiz Anlaşma: 1200 $ Flat Off!

Samsung’un OLED 4K S95B Serisi akıllı TV’si büyük bir 4K OLED ekrana sahip ve bir Neural Quantum işlemci ile birlikte geliyor. Tüm TV çok ince ve Dolby Atmos ses ile birlikte geliyor.

Samsung’un 2022 yılında 2.999 dolarlık bir fiyatla piyasaya sürdüğü bu akıllı TV, şimdi 1.200 dolarlık bir indirimle satışa sunuluyor ve fiyatını sadece 1.800 dolara düşürüyor. Dahası? Bu fırsat, Samsung’un kendi çevrimiçi mağazasının yanı sıra Amazon ve Best Buy da dahil olmak üzere bir dizi perakendeci arasında mevcuttur, böylece bu TV’yi seçtiğiniz perakendeciden alabilirsiniz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Feragatname: Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Özelliklere gelince, Samsung S95B OLED 4K Smart TV, Smart TV’lerine yükseltme yapmak isteyen herkes için özelliklerle dolu bir seçenektir. Bu 65 inç TV, 4K çözünürlüğe, 120Hz’e kadar yenileme hızına ve Quantum HDR’ye sahiptir. Ayrıca, Samsung’un son derece başarılı Neo QLED 4K modellerine benzer şekilde en yeni Neural Quantum İşlemci 4K yonga seti ile donatılmıştır.

Nöral Kuantum İşlemci, TV’nin 4K yükseltme, Gerçek Derinlik Artırıcı ve daha fazlasını içermesini sağlar. S95B OLED TV’de kullanılan OLED ekran teknolojisi, yüksek parlaklık ve gerçekçi renkler sunarak farklı ekran teknolojisine sahip diğer TV’lerden daha iyi bir seçenek haline getirir. TV ayrıca Dolby Atmos ses ve nesne izleme sesini destekleyerek sürükleyici bir izleme deneyimi için eksiksiz bir paket haline getirir. Ek olarak, TV ince ve şık bir gövde tasarımına sahiptir.

  • Samsung Çerçeve Kuantum HDR 4K akıllı TV

    Samsung Sınıfı Çerçeve Akıllı TV

    Samsung’un QLED 4K LS03B Serisi ‘The Frame’ Quantum HDR akıllı TV’si, 120Hz yenileme hızlarına kadar çıkacak inanılmaz bir yansıma önleyici mat ekran ekranı, Quantum Dot teknolojisi ile mükemmel renk hacmi ile birlikte gelir ve aynı zamanda bugün mevcut olan en iyi ve en popüler dijital asistanlarla çalışır.

  • Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Ses Çubuğu PBI

    Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Ses Çubuğu

    Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Soundbar, Kablosuz Dolby Atmos, DTS: X, Q Senfoni, SpaceFit Ses, Airplay 2, Uyarlanabilir Ses, Oyun Pro Modu ve daha fazlasını içerir.

Daha da büyük bir TV arıyorsanız, Samsung ayrıca amiral gemisi Frame 75 inç TV’sinde 1.000 dolarlık büyük bir indirim sunuyor. Ek olarak, TV yükseltmenizin yanı sıra ses deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız, Samsung’un HW-Q910B Kablosuz Soundbar’ı mükemmel bir arkadaştır. Dolby Atmos, DTS:X, Q Symphony, SpaceFit Sound, dahili sesli asistan, AirPlay 2, Game Pro Mode ve daha fazlası gibi en yeni ses teknolojilerine sahiptir.

Bu tür daha fazla fırsat için Pocketnow’u izlemeye devam edin!