Samsung Galaxy S20 FE, Google Pixel 4, akıllı duvar lambaları ve daha fazlası satışta


En yeni Galaxy S21 serisini, Galaxy S20 FE’yi ve daha fazlasını indirimde bulduğumuz Amazon ve Samsung’tan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz.


Amazon.com’dan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz. En yenileri, birkaç iyi bilinen Android cihazına sahip, Samsung Galaxy S20 FE ile başlayarak, kullanıcılar için bankayı bozmak zorunda kalmadan birkaç amiral gemisi özelliği elde etmek isteyen kullanıcılar için harika bir seçenek oldu. Şu anda 100 $ indirim alıyor, yani yeni telefonunuzu altı farklı renk seçeneğinden herhangi birinde 600 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu cihaz bir Qualcomm Snapdragon 865 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB depolama ile birlikte gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ve zaten Samsung’dan bahsettiğimiz için, uygun bir cihazı takas ettiğinizde 100 $ gibi düşük bir fiyata hala mevcut olan en son Samsung Galaxy S21 serisine göz atmak isteyebilirsiniz; bu size 600 $’a varan tasarruf sağlayacaktır. Aynı indirim, bu cihazları sırasıyla 200 ABD Doları ve 400 ABD Doları karşılığında sunan Samsung Galaxy S21 Plus ve S21 Ultra için de geçerlidir. Her bir varyant 128 GB depolama ile başlar, ancak depolama alanınızı yalnızca 50 $ daha fazla ikiye katlayabilirsiniz. Aynı Qualcomm Snapdragon 88 işlemciye ve seçtiğiniz herhangi bir modelde harika bir kameraya sahip olursunuz, ancak ekran kalemi desteğine de sahip Galaxy S21 Ultra’dan daha iyi sonuçlar bekleyebilirsiniz.

Ayrıca, Amazon ve B&H’de şu anda 400 ABD Dolarına düşen yeni bir Google Pixel 4’ü almayı da düşünebilirsiniz; bu, normal 799 ABD Doları fiyat etiketinden 399 ABD Doları tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Bu telefonun kilidi, Just Black renk seçeneğinde 64 GB depolama alanıyla birlikte gelir.

Ayrıca en son Echo Dot Kids sürümünü Amazon’da 20 $ indirimle bulduk, burada Panda veya Tiger varyantlarını her biri 40 $ karşılığında alabilirsiniz. Şimdi, uygun bir takasla yüzde 25 ekstra tasarruf elde edebilirsiniz. Ayrıca pakete sadece 15 $ daha fazla Echo Glow ekleyebilirsiniz.

Aydınlatma çözümlerinden ve akıllı hoparlörlerden bahsettiğimize göre, sadece 70$’a yeni bir Govee Glide RGBIC Akıllı Duvar Lambası almayı da düşünebilirsiniz. Şimdi, ürünün açılış sayfasına gelir gelmez bu indirimi göremeyebilirsiniz, ancak bunun nedeni ödeme sırasında size yüzde 30’luk indirim sağlayacak olan GOVEE6062K promosyon kodunu girmeniz gerektiğidir. Globe Electric 52886 Mason Masa lambası da indirimde. Sizinkini 26 $ karşılığında alabilirsiniz ve bu, çalışma alanınızı daha ilginç hale getirecektir.