Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklıkları yüzde 50 indirimli


Samsung Galaxy Buds Pro’yu ve daha fazlasını satışta bulacağınız Amazon.com’da bulunan en son fırsatlardan yararlanın


Samsung’un en iyi kablosuz kulaklıklarından bazılarında, yüzde 50 indirim sayesinde şu anda 100 dolara satılan Samsung Galaxy Buds Pro’dan başlayarak büyük tasarruflar elde ettik. Bu şaşırtıcı, gerçekten kablosuz kulaklıklar olağanüstü gürültü engelleme, mükemmel kalitede ses, su geçirmezlik ve diğer harika özelliklere sahiptir. Galaxy Buds Pro iki farklı renk varyasyonunda gelir: Phantom Black and White. Ancak, bu şaşırtıcı tasarrufları istiyorsanız Beyaz varyantına bağlı kalmalısınız.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Samsung Galaxy Tomurcukları Pro Siyah

Samsung Galaxy Tomurcukları Pro

Samsung Galaxy Buds Pro, etkileyici ANC ve Ambiyans Modu özelliklerine sahiptir, kablosuz şarjı destekler ve genel olarak OK pil ömrü ile birlikte gelir. Samsung akıllı telefonlarla, diğer Android cihazlarla ve hatta iPhone’larla iyi eşleşirler.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Onları Phantom Black’te de alabilirsiniz, ancak yüzde 35’lik bir indirim aldıkları için 130 dolar ödemeye hazır olun. Yüzde 50 indirim almak kadar harika değil, ama yine de tam fiyat ödemekten daha iyi.

Daha fazla alternatif aradığınızı varsayalım. Bu durumda, Samsung Galaxy Buds Live, göz önünde bulundurulması gereken bir başka harika seçenektir, çünkü bu kablosuz kulaklıklar, satın alma işleminizde 29 $ tasarruf etmenize yardımcı olacak yüzde 20’lik bir indirim sayesinde 121 $ ‘dan kapmak için hazırdır. Bu kablosuz kulaklıklar ayrıca gürültü engelleme ve uzun ömürlü pil ömrüne sahiptir ve en iyi yanı, en sevdiğiniz melodilerin keyfini çıkarmak için bir çift AKG ayarlı 12mm hoparlör ve gelişmiş bas tonlarına sahip olmanızdır.

Son olarak, bir çift Samsung Galaxy Buds 2 Pro’da yüzde 18 tasarruf da elde edebilirsiniz, çünkü bunlar artık 190 dolara satılabilir, bu da bir çift almak isteyen herkes için 30 dolarlık tasarruf anlamına gelir. Bu gürültü önleyici kulaklıklar gürültü önleme, hi-fi ses, 360 Ses, rahat bir kulak uyumu, IPX7 su geçirmezlik ve daha fazlasını sunar.