Samsung Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Buds Pro: Hangi kulaklık daha iyi?


Samsung, 2022 sonu ürün serisinin lansmanının yanı sıra bazı yeni “Pro” kulaklıkları da tanıttı. Galaxy Buds 2 Pro, 2021’de piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 ile orijinal Galaxy Buds Pro’nun yerini almayı hedefliyor. Öyleyse, Samsung Galaxy Buds 2 Pro ile Galaxy Buds Pro’nun nasıl bir arada olduğunu ve yükseltmeyi düşünüp düşünmemeniz gerektiğini görelim.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Buds Pro: Aynı şey nedir?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Galaxy Buds ile Samsung Galaxy Z Flip 3'te Spotify

(İmaj kredisi: Andrew Myrick / Android Central)

Bir sonraki bölümde ele alacağımız gibi, aslında Galaxy Buds 2 Pro ile Galaxy Buds Pro arasında pek çok fark edilebilir fark var. Ancak fiyat artışını göz önünde bulundurduğunuzda bile Samsung sandığınız kadar yükseltme sunmuyor.

Birincisi, bu kulaklıkların her ikisi de, Aktif Gürültü Engelleme etkinken tek bir şarjla beş saatlik pil ömrü için derecelendirilmiştir. Açıkça söylemek gerekirse, Google’ın Pixel Buds Pro’dan çıkabileceğiniz yedi saatin oldukça gerisinde kalıyorlar, ancak en azından Samsung işleri daha da kötüleştirmedi. ANC’den bahsetmişken, tıpkı Buds Pro ile yapabildiğiniz gibi, yeni Buds 2 Pro ile etrafınızdaki dünyayı duymaya devam edebileceksiniz.

Google Pixel Buds Pro ile Galaxy Buds Pro'nun karşı karşıya geldiği sol açı

(İmaj kredisi: Andrew Myrick / Android Central)

Her ne kadar biraz sınırlı olsa da, tüm kartlarda bulunan özelliklerden biri Otomatik Cihaz Değiştirme’dir. Bu, Galaxy Tab S8 Plus’ınızda bir şey izliyor olmanızı ve ardından bir telefon geldiğinde otomatik olarak Galaxy Z Fold 4’ünüze geçmenizi mümkün kılar. Ancak, en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarının aksine, bu gerçek bir çoklu nokta değildir. bağlantı, Samsung Galaxy cihazlarını kullanmanızı gerektirdiğinden. Aksi takdirde, Buds Pro veya Buds 2 Pro’nuzu ayrı bir cihazla manuel olarak eşleştirmeniz gerekir.