REDMAGIC 7S Pro, özel Early Bird satışıyla piyasaya çıkıyor


Oyun telefonları söz konusu olduğunda çok az üretici REDMAGIC’e yaklaşabilir. Şirket niş yerini buldu ve REDMAGIC 7 Pro ile olan deneyimimiz tam da bunu kanıtlıyor: biz buna biz dedik “Android’de oyun oynamak için en iyi performans gösteren telefonlardan biri”ve bunlar doldurulması gereken oldukça büyük ayakkabılar.


Bir an için REDMAGIC’in 7 Pro ile çıtayı kendisi için fazla yükselttiğini düşündüyseniz, bir kez daha düşünün, çünkü REDMAGIC 7S Pro çok yakında.

Bar hakkında konuşurken, yerleşik REDMAGIC uzmanımız Roland Udvarlaki, 7 Pro hakkında şunları söyledi: “Güç söz konusu olduğunda, bir kez daha elime alma şansı bulduğum en iyi oyun cihazlarından biri. Gecikme, kekemelik veya halsiz davranış yoktur ve her zaman hızlı ve sorunsuzdur. Tetikleyiciler gibi özelleştirilebilir oyun özellikleri sayesinde duyarlı ve oyun oynamak için mükemmel.”

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

REDMAGIC S7 Pro için erken rezervasyon teklifini alın – 1 $’lık bir kupon satın alın ve satın alma işleminizden 30 $ indirim kazanın.

“Zafer İçin Zırhlı” şirketin lansmana hazırlanırken kullandığı bir slogandan çok daha fazlası. Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 köşenizdeyken, artık bu, haftanın herhangi bir günü almak isteyeceğiniz bir mücadeledir. Bunu bir oyun akıllı telefonundaki en iyi soğutma sistemiyle eşleştirin ve muhtemelen bazı rakiplerinizi alt edeceksiniz.

Aslanağzı 8+ Nesil 1

Kaynak: Qualcomm

Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisi yeterli değilse, REDMAGIC, kaputun altına ikincil bir “oyun” işlemcisi ekledi. Buna “Red Core 1” diyorlar ve oyun tabağınızın tuzu biberi.

Snapdragon 8+ Gen 1, deneyiminiz için gereken tüm işlemleri üstlenirken, Red Core 1, kendinizi kaptırmayı seçtiğiniz oyundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için tüm sesli ve dokunsal geri bildirim görevlerini üstlenir.

Oyun çipi

kaynak: nubia

REDMAGIC 7S Pro’nun içinde, zorlu oyunları oynarken her şeyin soğuk kalmasını sağlamak için on kat ısı dağıtma malzemesi vardır. Hayır, hepsini burada listelemeyeceğiz, ancak yüksek devirli 20k RPM turbofan ile tamamlanan katmanların, seviye atlamaktan dolayı yaşayabileceğiniz her türlü işlem ısısını ve oyun hayal kırıklıklarını soğutmak için günün her saati çalıştığından emin olabilirsiniz. 10. denemeniz.

katmanlı soğutma malzemeleri

Kaynak: REDMAGIC

Ama bekleyin, bu bir amiral gemisi oyun telefonu, daha fazlası olması gerekmez mi? Sorduğuna sevindim. İşlemciyi 7 Pro’daki Snapdragon 8 Gen 1’den “Plus” sürümüne yükseltmenin yanı sıra, yakında çıkacak olan 7S Pro, soğutma sistemini ICE 9.0’dan ICE 10.0’a 20k RPM turbofan ile yükseltiyor ve omuz tetikleyicilerinin hepsini alıyor 520Hz’e kadar (500Hz’den) ve teklife iki gök cismini tanıtıyor.

Obsidian versiyonu 12GB RAM ve 256GB depolama ile geliyor. Bu da yeterli değilse, 18 GB RAM ve 512 GB alana kadar çıkabilen bir Mercury seçeneği ve buz gibi Mercury gölgesinin çay fincanınız olmaması durumunda hepsini tamamlamak için ekstra bir Supernova varyantı var. . Tüm modellerde, tüm kararlı çerçeve ihtiyaçlarınız için 480-960 Hz Dokunma Yenileme Hızı ve 120 Hz yenileme hızı ekranı bulunur.

Ve ekrandan bahsettiğimiz için, ekran altı kameranın, hangi yolda veya savaş alanında olursanız olun gözlerinizi uzaklaştıracak delik veya kesikler içermeyen, dikkat dağıtmayan bir tuval sunduğunu bilmek sizi memnun edecektir. Yüzde 92,7 ekran-gövde oranına sahip olan şirket, bunu “En Yüksek Çözünürlüklü Tam Ekran Görüntüsü” olarak adlandırıyor.

Uygun bir GPU’su olmayan bir oyun telefonu nedir? Nubia’nın MAGIC GPU’suna %60 artırılmış çerçeve sabitleme ile girin. Bu, “beşli arabelleğe alma” sunar, ancak İngilizce olarak (gerçi bir oyuncuysanız muhtemelen notu zaten almışsınızdır) bu, oynamayı seçtiğiniz oyundan bağımsız olarak REDMAGIC 7S Pro’nun sabit ve istikrarlı bir kare hızı sunacağı anlamına gelir.

REDMAGIC 7S Pro

kaynak: nubia

Hayır, harika motorlara, ışıklara ve yüksek sesli çift stereo hoparlöre sahip olmasına rağmen, bu telefonda yapabileceğiniz tek şey oyun oynamak değil. Aynı zamanda birinci sınıf 64 MP Ultra Yüksek Çözünürlüklü AI Üçlü Kameraya sahip bir akıllı telefon. Aynı zamanda 65 W hızlı şarjlı 5.000 mAh büyük çift hücreli pile sahiptir ve 2 Ağustos 2022’de başlayacak Early Bird teklifinin bir parçası olarak önceden sipariş edilebilir.

Resmi lansman 26 Temmuz 2022’de Hong Kong saatiyle 20:00’de (yani 26 Temmuz 2022, 08:00 New York) yapılacak ve açık satışlar 9 Ağustos 2022’de 20:00 HK’de (9 Ağustos 2022) başlayacak. 08:00 New York).

Erken Kayıt İndirimi Başlıyor: 2 Ağustos 2022

Açık Satışlar Başlıyor: 9 Ağustos 2022

REDMAGIC 7S Pro Ürün Sayfası

Erken Kayıt İndirimini buradan alın

Bu gönderiye sponsor olduğu için REDMAGIC’e teşekkür ederiz!