OnePlus, OnePlus 9 serisi için OxygenOS 12’nin ilk sürümünü yayınladı


OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro için OxygenOS 12 ile gelecek en son iyileştirmelere ve yeni özelliklere göz atın


Görünüşe göre harika bir hafta olacak çünkü bu Pazartesi bize birkaç harika resmi duyuru getirdi. İlk olarak, Google’ın Android 12’nin son sürümünü piyasaya sürdüğünü gördük ve görünüşe göre işler daha da iyiye gidiyor. OnePlus ayrıca, şirketin bize OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro için ilk OxygenOS 12 tabanlı Açık Beta sürümünü yayınlayacağını söylediği resmi bir duyuru yaptı.


OxygenOS 12’nin yeni sürümü, ColorOS ile yakın zamanda gerçekleştirilen kod tabanı entegrasyonu nedeniyle çeşitli değişiklikler ve iyileştirmeler içerecek. Ancak OnePlus kullanıcıları, OxygenOS’u harika yapan hızlı ve sorunsuz özelliklerini kaybetmeyecekler.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

OxygenOS’un yeni sürümünün, güç yönetiminde daha kararlı ve daha iyi olması beklendiğinden, tamamen yükseltilmiş bir deneyim sunması bekleniyor. Bununla birlikte, şirket OxygenOS 12’yi gerektiğinde rahatlamanıza yardımcı olmak ve daha üretken olmanız gerektiğinde işinize odaklanmanızı sağlamak için çalışma, dinlenme ve oyun olmak üzere üç açıdan optimize ettiğinden, iyileştirmeler burada bitmiyor.

Örneğin, OnePlus kullanıcıları, daha sürükleyici ve rahat bir deneyim sağlamak için kullanıcı arayüzündeki gereksiz dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirmeye yardımcı olmak için güvenli ve rahat bir alan oluşturan Light and Space’i alacak. Zen modu ve yeni Özel Kasa modları, bu son değişiklikten en iyi şekilde yararlanacak özelliklerdir. OxygenOS 12’de bulunan her şeyin tasarımı, Geometrik Yapısöküm ve Nömorfizm sayesinde şık ve basit görünecek.

Raf ve OnePlus Scout, kullanıcıların her bir birey için en iyi deneyimi yaratması için daha geniş bir özelleştirme yelpazesine sahip olacak. Bunu, farklı boyutlardaki özellik kartları ve arka plan resimleriyle özelleştirebilirsiniz. Ve en iyi yanı, küresel kullanıcılar için OnePlus Scout’un Rafa entegrasyonunun, kullanıcıların cihazlarında herhangi bir içeriği bulmasına yardımcı olması.

Karanlık Mod da OxygenOS 12 ile bazı iyileştirmeler alıyor, çünkü kullanıcılar üç farklı seviyeden birini seçebiliyor. Bu, her kişiye Gelişmiş sürümle gerçekten karanlık olma veya Nazik ve Orta dahil olmak üzere diğer iki daha açık karanlık modu seçme seçeneği verecektir.

OxygenOS 12, fps kayan pencereleri, oyun filtrelerini, kare hızı ayarlarını ve daha fazlasını destekleyen bir Araç Kutusu 2.0’a sahip olduğu için oyun deneyimi de daha iyi hale geliyor. Ayrıca PUBG, CODM, LOLM, FreeFire ve Fortnite’ta Ses Modülatörünü destekleyerek gizliliğinizi korumanıza yardımcı olmak için oyun içi sohbetler sırasında sesinizi değiştirmenize olanak tanır.