Lockly Flex Touch Parmak İzi Sürgü incelemesi: Parmağınızın tüm gücü var


Bugün piyasada epeyce akıllı kilit seçeneği var, ancak birçoğunun açılması için bir PIN kodu veya bir uygulama gerekiyor. Tamam, tuşları da kullanabilirsiniz. Ancak bazen kodları oluşturmak ve hatırlamak zahmetli olabilir ve bir uygulamanın yüklenmesi ve hazır hale gelmesi zaman alır. Lockly Flex Touch akıllı kilit, tuş takımını hızlı bir parmak izi okuyucu lehine değiştirir.

Güvenli tutmak için birkaç aydır ofis kapımdaki Flex Touch’ı kullanıyorum. Ofisim, kırsal arazimdeki ayrı bir binada, kapısı yağmur, kar, çakıllı yol tozu ve daha fazlasıyla ilgileniyor, ancak kilit çalışmaya devam ediyor. Peki Lockly Flex Touch ne hakkında? Bakalım bu soruyu cevaplamadan duramayacak mıyım?

Lockly Flex Touch Parmak İzi Sürgüsü: Fiyatlandırma ve bulunabilirlik

Lockly Flex Touch Sürgü

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Lockly, Ekim 2021’de Flex Touch Parmak İzi Sürgüsünü duyurdu. Akıllı kilit tek bir renk seçeneğiyle sunuluyor: Saten Nikel. Lansman sırasında akıllı kilit, yalnızca Home Depot ve Lockly’nin web sitesi aracılığıyla 179 $ ‘a satıldı. Şu anda kilit yalnızca aynı perakende satış seçenekleri ve Amazon aracılığıyla edinilebilir; ancak Home Depot’ta 159 $, Lockly’de 169.99 $ ve Amazon’da 189.99 $ olarak fiyatlandırılır.