iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için En İyi 9 MagSafe Kılıfı


Bu kılavuz, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için mevcut olan en iyi MagSafe kılıf seçeneklerini listeler. Aralarından seçim yapın ve harika bir form ve işlev karışımı elde edin.


MagSafe, iPhone’a kolaylık getiriyor. Kullanıcıların, cihazlarını kullanmayı kolaylaştıran ve performansını bazı yönlerden iyileştiren aksesuarlar takmasına olanak tanır. İster iPhone’unuza bir destek ayağı ekleyen bir ek olsun, isterse bir cüzdan getiren bir ek olsun. MagSafe uyumlu taşınabilir pillerin yardımıyla şarj aletinden uzakta geçirdiğiniz zamanı bile uzatabilirsiniz. Kullanım durumları sonsuzdur. Ne yazık ki uyumsuz bir koruyucu kılıf, bu tür aksesuarların kullanılmasını zorlaştırıyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bu nedenle, telefonunuzu korurken MagSafe’ten en iyi şekilde yararlanabilmenizi sağlamak için, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için en iyi MagSafe kılıfları derlememizi aşağıda bulabilirsiniz.

PBI iPhone 14 Geceyarısı

Apple iPhone 14

iPhone 14, üst düzey bir performans, harika kameralar ve bir günlük kullanımınızı kolaylıkla sürdürecek pil ömrü istiyorsanız, seçeceğiniz akıllı telefon olarak pazara katılıyor.

PBI-iPhone-14-Plus-Mavi-1

Apple iPhone 14 Artı

Aynı üst düzey performans ve harika kameraların yanı sıra aynı anda daha fazlasını görmenize yardımcı olacak bir ekran ve daha uzun pil ömrü istiyorsanız, iPhone 14 Plus, iPhone 14’ü seçeceğiniz cihaz olarak giriyor.

iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için En İyi MagSafe Kılıfları

 • PBI Spigen Mag Zırh iPhone 14

  Spigen Mag Zırhı (iPhone 14)

  Spigen Mag Armor, MagSafe’in rahatlığını Spigen aksesuarlarının denenmiş ve test edilmiş performansına getiriyor. İnce olmasına rağmen, silikon bazlı tasarımı tampon korumasını eksik etmez. Kapak, iPhone 14’ünüzün korunmasını ve kolay kavranmasını sağlayacaktır.

 • PBI Apple Deri Kılıf iPhone 14

  MagSafe özellikli Apple Deri Kılıf (iPhone 14)

  Apple Silikon MagSafe Kılıfında daha kaliteli bir görünüm arıyorsanız, Deri Kılıf mükemmel bir seçimdir. Pahalı olmasına rağmen kılıf, aksesuarlarla benzersiz bir uyumluluk sağlar ve her biri kullanımınıza bağlı olarak farklı şekilde yaşlanacak ve kasanıza kişilik kazandıracak çeşitli renklerde gelir.

 • PBI ESR Klasik Hibrit iPhone 14

  ESR Klasik Hibrit (iPhone 14)

  ESR’nin Klasik Hibrit Kılıfının yapısı şeffaf bir polikarbonat arka paneli TPU tamponla bir araya getirerek iPhone’unuzun mat arka camının ve paslanmaz çelik çerçevesinin rengini sergilerken herhangi bir darbeyi sorunsuz bir şekilde emmesini sağlar. Kasa, Apple’ın Clear Case ile bir dereceye kadar benzerliğini paylaşıyor, ancak fiyatlandırması ve sürükleyici doğası nedeniyle daha iyi bir seçim.

 • PBI Apple Silikon Kılıf iPhone 14

  MagSafe özellikli Apple Silikon Kılıf (iPhone 14)

  Diğer aksesuarlarla mutlak uyumluluk vaat eden birinci taraf bir aksesuar olan MagSafe özellikli Apple Silikon Kılıf, iPhone 14 veya iPhone 14 Plus’ınıza bir koruma katmanı eklerken kişiselleştirme için bir yol sunar. Aksesuar, hafif yapısı, eldeki yumuşak hissi ve çeşitli renk seçenekleri nedeniyle alıcılar arasında popülerdir.

 • PBI ESR Klasik Ayaklı iPhone 14

  ESR Klasik Ayak (iPhone 14)

  Hafif bir ağırlık artışı ve Classic Hybrid’in yeniden tasarımıyla ESR Classic Kickstand geliyor. Aksesuar, standart modelde görülen tüm özelliklere sahiptir, ancak kamera dizisinin etrafındaki alana yerleştirilmiş bir destek ayağı vardır. Bu ek parça, farklı bir MagSafe aksesuarını akıllı telefonunuzla eşleştirmenize olanak tanıyarak sık görülen MagSafe standından kaçınmanıza olanak tanır.

 • PBI MOFT Geçmeli Kılıf iPhone 14

  MOFT Çıtçıt Kılıf (iPhone 14)

  MOFT Snap Case, Snap-On Phone Stand ve yeni Flash Cüzdan gibi markanın diğer aksesuarlarının telefonunuzla mükemmel çalışmasını sağlayan yerleşik hizalama mıknatıslarıyla birlikte gelir. Dumanlı Siyah, Beyaz ve Şeffaf olmak üzere üç renkte mevcuttur, ancak ikincisi için resmi web sitesine gitmeniz gerekebilir. Kılıf, telefonunuzu hasara karşı korumak için sert plastik arka panel ve TPU çerçeve kullanır. Snap Case’in plastik arka yüzü, günlük kullanımda ortaya çıkan küçük çizikleri gidermek için kendi kendini iyileştirme özelliklerine de sahiptir.

 • PBI Spigen Zor Zırh iPhone 14

  Spigen Zor Zırh (iPhone 14)

  Spigen Tough Armor (MagSafe ile uyumlu), yapısında sunulan korumanın ardındaki ana neden olan üç farklı malzemeye sahiptir. Darbeleri emmeye yardımcı olan bir köpük kaplamaya sahipken, dış taraftaki plastik bir çerçeve silikon bileziğe sertlik sağlar ve hatta ek işlevsellik için bir destek ayağı içerir.

 • PBI UAG NOKTA iPhone 14

  UAG DOT (iPhone 14)

  UAG’nin DOT Silikon Kılıfı, birinci taraf çözümü kadar iyi hissettiren ancak daha fazla koruma sunan bir şey istiyorsanız, telefonunuza ekleyebileceğiniz kılıftır. Bunu iPhone 14 serisi cihazınıza takmak, onu aşırı derecede hantal yapmaz. MagSafe’in bu aksesuarla gösterdiği performans, sorunsuz şarj etmenizi sağlar. Diğer aksesuarlarla kat ettiğiniz mesafe değişebilir.

 • PBI SUPCASE UB Pro Mag iPhone 14 Plus

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro Mag (iPhone 14 Plus)

  sponsorlu
  SUPCASE’in Unicorn Beetle Pro Mag’i, en sağlam kılıfları aksesuarlar için yeni manyetik özellik ile birleştirmenizi sağlayan kılıftır. Dahili bir ekran koruyucu, döner bir kemer klipsi eki ve bir ayaklık içeren standart UB Pro’nun tüm özellikleriyle birlikte gelir, ancak yerleşik manyetik dizilimi ile kendisini farklı kılar.

iPhone 14 veya iPhone 14 Plus’ınız için hangi MagSafe Kılıfı satın almalısınız?

iPhone 14 veya iPhone 14 Plus’ınız için bir MagSafe kılıfı seçerken aksesuarlarla uyumluluk çok önemlidir. Bu nedenle, çeşitli aksesuarlar kullanmayı planlıyorsanız, Apple’ın resmi kılıflarından birini seçmenin en iyi sonucu vereceğini düşünüyoruz. Bunlardaki yükseltilmiş öğeler önemli değildir, yani çoğu üçüncü taraf eki sorunsuz bir şekilde bağlanmalıdır. Ayrıca, çok çeşitli renk seçenekleriyle gelirler.

Ancak iPhone’unuzda daha yüksek derecede koruma istiyorsanız, muhtemelen sağlam aksesuarlar konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip markalar olan Spigen veya SUPCASE’den bir seçenek seçmek isteyeceksiniz. Bu nedenle, bir iPhone 14’e sahipseniz, MagFit ile Tough Armor’u seçmek makul bir karardır, ancak bir iPhone 14 Plus’a sahipseniz, SUPCASE Unicorn Beetle Pro Mag’in daha uygun olacağına inanıyoruz.

Bu, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus MagSafe vaka kılavuzumuzun sonunu işaret ediyor. MagSafe konseptini seviyor musunuz ve günlük aktivitelerinizde faydalı buluyor musunuz? Aşağıda bir yorum ile bize bildirin.