iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max için en iyi 9 MagSafe kılıfı


iPhone 14 Pro veya iPhone 14 Pro Max’inizin korunmasını sağlarken MagSafe’e erişmek mi istiyorsunuz? Mevcut en iyi seçenekler hakkında bilgi edinmek için bu kılavuzu okuyun.


MagSafe’in iPhone’a eklenmesi, pazarda yepyeni bir ürün grubu için alan yarattı. Bu özellik, cüzdanları, şarj cihazlarını, güç bankalarını ve stantları takmanıza izin veren ek bir rahatlık katmanı sağlar. Ne yazık ki telefonunuza kılıf takmak, bu tür aksesuarlar üzerindeki manyetik çekim gücünü zayıflatıyor; MagSafe kasalarının devreye girdiği yer burasıdır.


Bu kılıflar, MagSafe iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max dizisinin engellenmemesini sağlayacaktır ve bu kılavuzda şu anda piyasada bulunan en iyi seçenekleri listeledik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
 • PBI-iPhone-14-Pro-Gold-1

  iPhone 14 Pro

  iPhone 14 Pro, markanın en yeni premium akıllı telefonudur. Yeni bir hap şeklindeki ‘Dynamic Island’ çentiği, 48MP birincil kamera sensörleri, A16 Bionic yonga seti ve çok daha fazlasını içerir.

 • PBI-iPhone-14-Derin-Mor-1

  iPhone 14 Pro Maks

  iPhone 14 Pro, markanın en yeni geniş ekranlı birinci sınıf akıllı telefonudur. Yeni bir hap şeklindeki ‘Dynamic Island’ çentiği, 48MP birincil kamera sensörleri, A16 Bionic yonga seti ve çok daha fazlasını içerir.


iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max için En İyi MagSafe Kılıfları

 • PBI Apple Silikon MagSafe Kılıf iPhone 14 Pro

  MagSafe özellikli Apple Silikon Kılıf (iPhone 14 Pro)

  Diğer aksesuarlarla mutlak uyumluluk vaat eden birinci taraf bir aksesuar olan MagSafe özellikli Apple Silikon Kılıf, iPhone 14 Pro veya iPhone 14 Pro Max’inize bir koruma katmanı eklerken kişiselleştirme için bir yol sunar. Aksesuar, hafif yapısı, eldeki yumuşak hissi ve çeşitli renk seçenekleri nedeniyle alıcılar arasında popülerdir.

 • PBI Spigen Mag Zırh Kılıfı iPhone 14 Pro

  Spigen Mag Zırh (iPhone 14 Pro)

  Spigen Mag Armor, MagSafe’in rahatlığını Spigen aksesuarlarının denenmiş ve test edilmiş performansına getiriyor. Tampon korumasını da eksik etmeyen ince silikon tabanlı tasarımıyla kılıf, iPhone’unuzun korunmasını ve kolay kavranmasını sağlar.

 • PBI ESR Klasik Hibrit Kılıf iPhone 14 Pro

  ESR Klasik Hibrit (iPhone 14 Pro)

  ESR’nin Klasik Hibrit Kılıfının yapısı şeffaf bir polikarbonat arka paneli TPU tamponla bir araya getirerek iPhone’unuzun mat arka camının ve paslanmaz çelik çerçevesinin rengini sergilerken herhangi bir darbeyi sorunsuz bir şekilde emmesini sağlar. Kasa, Apple’ın Clear Case ile bir dereceye kadar benzerliğini paylaşıyor, ancak fiyatlandırması ve sürükleyici doğası nedeniyle daha iyi bir seçim.

 • PBI Urban Armor DOT iPhone 14 Pro

  UAG DOT (iPhone 14 Pro)

  UAG’nin DOT Silikon Kılıfı, birinci taraf çözümü kadar iyi hissettiren ancak daha fazla koruma sunan bir şey istiyorsanız, telefonunuza ekleyebileceğiniz kılıftır. Bunu iPhone 14 Pro serisi cihazınıza takmak, onu aşırı derecede hantal yapmaz. MagSafe’in bu aksesuarla gösterdiği performans, sorunsuz şarj etmenizi sağlar. Diğer aksesuarlarla kat ettiğiniz mesafe değişebilir.

 • PBI Spigen Tough Armor iPhone 14 Pro Sağlam Kılıf

  Spigen Zor Zırh (iPhone 14 Pro)

  Spigen Tough Armor (MagSafe ile uyumlu), yapısında sunulan korumanın ardındaki ana neden olan üç farklı malzemeye sahiptir. Darbeleri emmeye yardımcı olan bir köpük kaplamaya sahipken, dış taraftaki plastik bir çerçeve silikon bileziğe sertlik sağlar ve hatta ek işlevsellik için bir destek ayağı içerir.

 • PBI Apple Deri Kılıf iPhone 14 Pro

  MagSafe özellikli Apple Deri Kılıf (iPhone 14 Pro)

  Apple Silikon MagSafe Kılıfında daha kaliteli bir görünüm arıyorsanız, Deri Kılıf mükemmel bir seçimdir. Pahalı olmasına rağmen kılıf, aksesuarlarla benzersiz bir uyumluluk sağlar ve her biri kullanımınıza bağlı olarak farklı şekilde yaşlanacak ve kasanıza kişilik kazandıracak çeşitli renklerde gelir.

 • PBI UAG Sivil iPhone 14 Pro

  UAG Sivil (iPhone 14 Pro)

  UAG Civilian, iPhone’unuzu 20 ft’e kadar düşmelere karşı koruyan sağlam korumada minimalist bir dönüş sunar. Öncelikle polikarbonattan yapılmıştır ve her biri birinci sınıf görünen ve minimalizme katkıda bulunan dört renkte sunulur. Bu kılıftaki düğmeler de oldukça büyüktür ve iyi tıklanarak iPhone’unuzun düğmelerinin yumuşak hissetmemesini sağlar. Kapaktaki kesikler de göze çarpmaktadır.

 • PBI Caseology Nano Pop iPhone 14 Pro

  Caseology Nano Pop (iPhone 14 Pro)

  Caseology Nano Pop’un ana satış noktası, renk seçenekleri listesi ve basit tasarımıdır. Her bir SKU, koyu bir tonu iyi bir kontrast oluşturan diğeriyle birleştirir ve kasaya çekici bir görünüm verir. Koruma açısından, Spigen’in Mag Zırhına benzer bir performans sergilemesi kaçınılmazdır. Caseology, Nano Pop kullanıyorsanız, birkaç ekran koruyucunun sorunsuz çalışacağını bile belirtir.

 • PBI SUPCASE Unicorn Beetle Mag iPhone 14

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro Mag (iPhone 14 Pro Max)

  terfi
  SUPCASE’in Unicorn Beetle Mag’i, en sağlam kasaları ilginç bir aksesuar konseptiyle birleştirmenize olanak sağlayan kapaktır. Yerleşik bir ekran koruyucu, döner bir kemer klipsi eki ve manyetik diziyi de barındıran bir destek ayağı içeren standart UB Pro’nun tüm özellikleriyle birlikte gelir.

iPhone 14 Pro veya iPhone 14 Pro Max için hangi MagSafe Kılıfını satın almalısınız?

MagSafe uyumlu bir kılıf satın alırken, aksesuarın aklınızdaki ataşmanlarla çalışacağını bilmek çok önemlidir. Bu nedenle, bu sorudan rahatsızsanız, yukarıda listelenen bazı aksesuarlar hakkındaki düşüncelerimizi burada bulabilirsiniz.

Apple için resmi kılıflar – Silikon veya Deri – maksimum uyumluluğu sağlamak için en iyi seçiminiz olacaktır. Kameranın çevresinde geniş bir dudak veya telefonun verdiği hissi değiştirebilecek dev tamponlar yok. Deneyimlerime göre, cihazın kullanımını yalnızca kolaylaştırdılar. Telefonunuzu kişiselleştirmeyi seviyorsanız, buradaki renk seçenekleri eğlenceli bir eklentidir. İç kısımdaki mikrofiber malzeme, iPhone 14 Pro cihazınızın temiz görünmesini ve kötü şöhretli çoğu silikon kılıfın telefonlarda bıraktığı işaretlerden arınmış kalmasını sağlar.

Resmi aksesuarların ardından, SUPCASE’in UB Pro Mag ürününün dikkate değer olduğunu düşünüyoruz çünkü MagSafe’i ek koruyucu öğelerden mahrum bırakmadan sunuyor. Sağlam koruma ve Apple’ın manyetik dizisinin kullanışlı özelliklerinin ideal birleşimidir. Ancak her iki dünyanın da en iyisini, yani silikonun yumuşak dokunuşunu ve tampon korumasını istiyorsanız, bu durumda UAG DOT’u tavsiye ederiz. Düğmelere basmayı biraz zorlaştırıyor, ancak genel olarak elde tutma hissi ve koruması harika kurtarıcı faktörler.