HONOR’un Noel fırsatları size akıllı telefonlarda, dizüstü bilgisayarlarda ve daha fazlasında büyük tasarruflar sağlayacak


HONOR 70’i ve Noel indirimleri alan diğer harika ürünleri bulabileceğiniz HONOR.com’daki en son fırsatlardan yararlanın


Bugünün fırsatlarını, şirketin en iyi ürünlerinden bazılarında harika teklifler bulacağınız HONOR’un en son ve özel Yılbaşı indirimleriyle başlıyoruz. Tasarruf, 128 GB depolama modelinde 80 sterlin indirim kazandıktan sonra şimdi yalnızca 400 sterline alınabilen HONOR 70 ile başlıyor. Bu cihaz, Qualcomm Snapdragon 778G+ işlemci, 8 GB RAM, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inçlik büyük bir ekran ve birincil 54 MP atıcı, 50 MP ultra geniş ve makro kamera ve 2 MP derinlik sensörü içeren harika bir kamera kurulumuyla birlikte gelir. . En iyi yanı, bu kameranın aynı anda iki video çekmenizi sağlayan Solo Cut Moduna sahip olmasıdır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, en son indirimlerden sonra 430 Sterlin’e gelen 256 GB modeliyle daha fazla depolama alanı elde edebilirsiniz ve bu cihazın ücretsiz bir çift Glacier White HONOR Earbuds 2 Lite, siyah HONOR 70 PU Kılıf ve 3 aylık PowerDirector deneme sürümü.

HONOR 70 Ürün Resmi

Onur 70

HONOR 70, güçlü çift kamera kurulumu ve benzersiz video modları ile videolar, özellikle vlog’lar çekmeyi basit bir iş haline getirmeyi hedefliyor. Verimli Snapdragon 778G Plus’a sahiptir ve güçlü ama verimli performans sunmak için 4800 mAh hücreye sahiptir.

HONOR fırsatları burada bitmiyor çünkü şu anda 230 sterline satılan HONOR Pad 8’de 40 sterlin tasarruf elde edebileceksiniz. Yüzde 87 ekran-gövde oranına sahip güzel bir 12 inç 2K HONOR FullView ekrana sahiptir. Ayrıca, sürükleyici bir ses deneyimi sunmak için her iki tarafa simetrik olarak yerleştirilmiş sekiz hoparlöre sahip olursunuz ve aynı zamanda en sevdiğiniz programları daha uzun süre izlemenizi sağlayacak 7250 mAh’lik bir pile sahip olduğundan pilinizin bitmesi konusunda endişelenmeyin.

Bununla birlikte, en sevdiğim fırsatlardan biri, en son 300 sterlinlik indirimden sonra şimdi 550 sterline satılan HONOR MagicBook 16 ile geliyor. Bu seksi görünümlü dizüstü bilgisayar, 16 inçlik büyük bir ekrana, AMD’nin Ryzen 5 işlemcisine, 16 GB RAM’e, 512 GB depolama alanına, kolay ve güvenli erişim için bir parmak izi okuyucusuna ve daha fazlasına sahiptir. Elbette HONOR Magic4 Pro, HONOR Earbuds 3 Pro ve hatta HONOR Watch GS’de başka büyük tasarruflar da bulacaksınız. Bu yüzden size uygun bir şey olup olmadığını görmek için hihonor.com’a gidin.