Google Pixel 7 Pro için En İyi 9 Sağlam Kılıf


Bir kılıf, cihazları, özellikle sağlam olanlarda, ciddi düşmelere karşı korumaya yardımcı olur. Pixel 7 Pro’nun en iyi dayanıklı kılıfları hakkında bilgi edinmek için bu makaleyi okuyun.


Ekim 2022’de duyurulan Pixel 7 ve Pixel 7 Pro, Google’ın akıllı telefon serisine iyileştirmeler getirerek agresif fiyatlarla iyileştirilmiş yapı kalitesi ve amiral gemisi sınıfı teknik özellikler sunuyor. Geliştirilmiş tasarım, tanımlayıcı kamera çubuğunu sağlam tutar ve Gorilla Glass Victus camlı metal bir çerçeve kullanır.


Ancak Google’ın donanımı oldukça sağlam olsa da, parlak Pixel 7 Pro hala bir miktar korumayla yapabilen bir parmak izi. Bu makale, cihazınızın her türlü aksilikten bozulmamış ve güvenli görünmesini sağlamak için satın alabileceğiniz en iyi dayanıklı kasa seçeneklerinden bazılarını listeler.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Google Pixel 7 Pro için En İyi Dayanıklı Kılıflar

 • PBI SUPCASE UB Pro Pixel 7 Pro Kılıf

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro (Pixel 7 Pro)

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro, TPU ve PC öğelerini birleştiren çok katmanlı bir tasarımla Pixel 7 Pro için üst düzey koruma sunar. 360 derecelik koruma istiyorsanız, temperli cam eklentili bir ön çerçeve de vardır. Arkadaki destek ayağı, telefonunuzu dikey veya yatay konumda tutmayı destekler. SUPCASE, rahat taşıma için bir kılıf eki bile içerir.

 • PBI Spigen Rugged Armor Pixel 7 Pro Kılıf

  Spigen Sağlam Zırh (Pixel 7 Pro)

  Spigen’in Rugged Armor TPU kılıfı, bunaltıcı bir yığınla uğraşmak zorunda kalmadan sağlam ve dayanıklı bir şeye ihtiyaç duyanlar için idealdir. Esnek TPU yapısı, giyip çıkarmayı kolaylaştırır ve hafif yapısına katkıda bulunur. Ön ve arka taraftaki yükseltilmiş kenarlar, ekranınızın ve kamera çubuğunuzun çizilmelere ve çizilmelere karşı korunmasını sağlar. Düğme dokunabilirliği de bu durumun başarılı olduğu bir faktördür.

 • PBI OtterBox Defender Pixel 7 Pro Kılıf

  OtterBox Savunucusu (Pixel 7 Pro)

  %50 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen OtterBox Defender, akıllı telefonunuzu en kötü düşmelere karşı koruyan ve koruyan sağlam bir kılıftır. MIL-STD-810G derecesi ile test edildi ve onaylandı, askeri derecelendirmenin dört katına kadar düşmeye karşı koruma vaat ediyor. Kendinizi sık sık zorlu ortamlarda, çok sayıda kaya ve kumun çevresinde çalışırken bulursanız, kasada bir bağlantı noktası kapağı görmekten de memnun kalacaksınız.

 • PBI Spigen Tough Armor Pixel 7 Pro Kılıf

  Spigen Zor Zırh (Pixel 7 Pro)

  Spigen Tough Armor, karışıma bir köpük tabakası ve sırtına bir destek ayağı koyarak Rugged Armor’ın korumasını ve özelliklerini geliştirir. Çok katmanlı yapısı, üzerine plastik bir çerçeve takabileceğiniz bir TPU orta parçası içerir. Kılıf MIL-STD-810G sertifikasına sahiptir ve telefonunuzu şiddetli düşmelere karşı korur.

 • PBI Caseology Paralaks Piksel 7 Pro Kılıfı

  Caseology Paralaks (Pixel 7 Pro)

  Caseology Parallax, Spigen’in Sağlam Zırhındaki unsurları daha şık bir tasarımla birleştiren bir aksesuardır. Arkası desenli ve dokulu yan kısımları kasayı daha iyi kavramanı sağlar. Ekranın etrafındaki yükseltilmiş çerçeveler ve arkadaki kamera dizisi ek koruma sağlar. Caseology, davanın askeri standart sertifikalara sahip olduğundan bile bahsediyor.

 • PBI UAG Scout Pixel 7 Pro Kılıf

  UAG Gözcüsü (Pixel 7 Pro)

  Pixel 7 Pro için UAG Scout, sağlam kasasını oluşturmak için hafif bir kompozit kullanarak düşmelere karşı dayanıklı ve darbe için şok emilimi sağlayan bir ürün oluşturur. Yanlarında arkaya doğru uzanan kaymaz bir tutma yeri vardır ve cihazınızı iyi tutmanızı sağlar. Cihazınızın elinize bağlı olmasını istiyorsanız, MIL-STD-810G 516.6 sertifikalı kılıfında bir kordon eki de vardır.

 • PBI Incipio Grip Pixel 7 Pro Kılıf

  Başlangıç ​​Kavrama (Pixel 7 Pro)

  Incipio Grip, kılıf üreticisinin Impact Struts teknolojisini kullanarak Pixel 7 Pro’nuz için 4 metreden düşme koruması sunar. Aksesuar, cihazınızın etrafını sararak her kenarın hasar görmemesini ve olumsuz etkilerden korunmasını sağlar. Birincil satış noktası, çerçevenin etrafındaki kavrama kabiliyetini artırmaya yardımcı olan küçük x şeklindeki yükseltilmiş öğeler olsa da.

 • PBI i-Blason Cosmo Pixel 7 Pro Kılıf

  i-Blason Cosmo (Pixel 7 Pro)

  Pixel 7 Pro için i-Blason Cosmo, sağlam koruma dünyasını şık unsurlarla birleştirerek bu tür aksesuarlarda pek görülmeyen desen ve tasarımları sunar. Kılıf, çizilmeleri önlemeye yardımcı olan dahili ekran koruması sunar ve darbelere karşı korumak için kalın bir TPU kabuğu kullanır.

Google Pixel 7 Pro için En İyi Sağlam Kılıf Hangisi?

Pixel 7 Pro Elinizde Google Resmi Yaşam Tarzı

Pixel 7 Pro, dar tasarımı onu tutmayı kolaylaştırsa da kendi başına oldukça uzundur. Bununla birlikte, özellikle önden olmak üzere tüm açılardan koruma sağlamak istiyorsanız, SUPCASE Unicorn Beetle Pro seçilecek aksesuardır. Temperli cam bağlantısı, kavisli ekranın görünürde hava kabarcığı olmadan korunmasını sağlar ve çok katmanlı kasası birçok düşmeye karşı koruma sağlar. Sunduğu her şey için karşılanabilirliği başka bir olumlu.

Korumada önemli bir düşüş olmadan toplu olarak bir çentik çevirmek istiyorsanız, Spigen’in Sağlam Zırhı seçilecek en iyi seçenek haline gelir. Kenarlarındaki doku, telefonunuzun koruyucu kılıfa yerleştirildikten sonra kolayca kavranmasını sağlarken, ön taraftaki dudak kazara düşmelere karşı koruma sağlar. Basit bir aksesuar arıyorsanız, sıradan tasarımı başka bir avantajdır.

Pixel 7 Pro için OtterBox Defender, yukarıdaki iki aksesuarı birleştirerek cihazınızı korumak için sade bir tasarım ve çok katmanlı bir yapı sunar. Aksesuarın dört parçası bir araya gelerek ona benzersiz bir görünüm ve MIL-STD-810G 516,6 derecesi verir.

Google Piksel 7 Pro

Google Piksel 7 Pro

Tensor G2 tarafından desteklenen Google Pixel 7 Pro, 2021’deki Pixel 6 Pro’ya tekrarlanan bir yükseltmedir. Genel olarak küçük değişiklikler ve onu pazarda öne çıkarmayı ve en iyi akıllı telefon kamera deneyimlerinden birini sağlamayı amaçlayan yeni bir işlemci ile birlikte geliyor.