Google Pixel 6 Pro GÜÇLÜ Görünüyor, iPad Mini 6 Ayrıntıları ve daha fazlası! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de Google Pixel 6, yeni Samsung Galaxy Z Fold 3 ve daha fazlasının olası teknik özellikleri hakkında konuşuyoruz.Tabii ki, bugün resmi haberler bazı yeni fırsatlarla başlıyor. Apple’ın Amazon’da 50 dolar indirimli olan M1 iPad Pro’sundan başlayarak, yani 11 inçlik model için 750 dolardan başlıyor. En yeni iPad Air şimdi 60 dolar indirim alıyor, yani 539 dolara alabilirsiniz. Herhangi bir nedenle gerçekten pahalı kulaklıkları seviyorsanız, Cupertino’nun AirPods Max’i şimdi çok ihtiyaç duyulan 72 dolarlık bir indirim alıyor, onları 478’de bırakıyor ve bu arada bence bu tüm zamanların en düşük seviyesi. Gerçek Kablosuz Kulaklık istiyorsanız, Galaxy Buds+ 10 dolar indirimli ve 83’te Kozmik Siyah renkte kalıyor. Bir Akıllı Konuşmacı istiyorsanız, Amazon’da şu anda en son Echo Dot’u ve 4’lü Tile Mates Paketini 80 dolara aldığınız bir paket var, bu da süreçte 40 dolar tasarruf ettiğiniz anlamına geliyor. Son olarak, Galaxy S21+ 200 dolar indirimli olmaya devam ediyor ve 799’da kalıyor. Açıklamadaki bağlantılarda diğer iPad’ler, Sony kulaklıklar ve daha fazlası hakkında daha fazla fırsatımız var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Özellikle yaklaşan M1X MacBook Pro’lar söz konusu olduğunda, bugün ilk kez Cupertino’ya odaklanalım. Ming Chi Kuo ve MacRumors’tan, yeni MacBook Pro’ların seri üretime hazırlandığını ve yeni mini LED ekranlarla geleceğini iddia eden yeni bir haberimiz var. Rapor, üretim Temmuz’dan Eylül’e kadar sürecek olsa bile, Apple’ın yeni iPhone’ları Eylül’de piyasaya sürmek yerine bu Mac’ler için ayrı bir etkinlik düzenleyebileceğinden bahsediyor. Ekim veya Kasım civarında bir zaman. Hızlı ve ayrı bir not olarak, Dylan adlı bir ihbarcı da yeni MacBook Pro’ların bir sonraki model için geliştirilmiş bir 1080p web kamerası alacağını iddia ediyor. Nihayet. Kuo’nun raporu, seri üretime geri dönersek, mini LED eksikliğinden kaynaklanan sorunların şu ana kadar gecikmelere neden olduğunu ve piyasaya sürüldüklerinde daha fazla sorun yaratabileceklerini iddia ediyor, bu da muhtemelen daha önce M1 iPad Pro’nun yaptığı gibi piyasaya sürülecekleri anlamına geliyor. çok daha sonra nakliyeye başladığı yıl. Bu yeni MacBook Uzmanlarının bazı güncellenmiş Apple Silicon, bir ton bağlantı noktası ve o yeni mini LED ekranı getirmesi bekleniyor, bakalım nasıl gidiyor.

Apple’dan ve yeniden tasarlanan ürünlerden bahsetmeye devam edelim ama gerçekten beklediğim bazı iPad’lere geçelim. Evet, bu MacBook Uzmanlarının yanı sıra, Apple’ın yeniden tasarlanmış bir iPad mini 6’yı da piyasaya sürmesini bekliyoruz. Bloomberg ve Mark Gurman’dan yeni bir rapor aldık, yeni iPad mini’nin “bu sonbaharda gidilecek” bir ürün olduğundan bahsediyor. yeni iPhone’larla veya daha sonra yeni MacBook Pro’lara adanmış olacak etkinlikte duyurulabileceğini söyledi. Bu yeni iPad mini’nin 8,4 inçlik bir ekran getireceği bildiriliyor ve Jon Prosser’e göre, yeni iPad Air’de aldığımız gibi düz bir tasarım bekleyebiliriz, ancak bunun “Pro” bir varyant olarak kabul edilip edilmeyeceğini bilmiyoruz. iPad mini, sızan renk çeşitleriyle yalnızca Uzay Grisi, Altın ve Gümüş aldığımızı iddia ediyor. Prosser, iPad Air’de aldığımız güç düğmesindeki aynı Touch ID sensörü ve bir iPad mini için çok ilginç olan bir USB-C bağlantı noktası ile birlikte A14’ün gösteriye güç vermesini bekleyebileceğimizden bahsediyor. Yani evet, bunları sonbaharda bekleyebiliriz, umarım gecikme olmaz çünkü bunu yıllardır bekliyordum.

Devam edelim, Samsung ve yaklaşan Galaxy Unpacked hakkında konuşalım. Şimdiye kadar bu yılki Unpacked için bir ton sızıntı aldık, burada yeni Z Fold 3, Z Flip 3, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2’yi bekliyoruz. Pekala, bugün odaklanacağız Z Fold 3, sızan özelliklerin çoğunu doğrulayan yeni bir TENAA sertifikasından yeni geçtiği için. Listeye göre, Z Fold 3 açıldığında 6,4 mm kalınlığa sahip olacak ve çok daha gelişmiş bir menteşe tasarımına sahip olacak, bu da cihazın her iki tarafı arasındaki hava boşluğunu fiilen ortadan kaldırarak cihazın daha ince olmasına neden olacak. ayak izinin Z Fold 2 ile aynı kalması bekleniyor ki bu çok da kötü değil. Ekran ve batarya söz konusu olduğunda, listede 6,2 inçlik bir kapak ekranı ve Android 11 üzerinde çalışan 4500 mAh bataryadan bahsediliyor. Sertifika ayrıca bu katlanabilir cihazın Qualcomm’un Snapdragon 888, 12 Gig RAM ile çalıştırılacağını doğruluyor. ana ekran için Panel Altı Selfie Kamera ile birlikte otofokuslu ultra geniş kamera içeren üçlü bir kamera kurulumu getirecek. Görünüşe göre Z Flip 3 de bir TENAA sertifikasından geçti, ancak Z Fold için az önce bahsettiğimiz özelliklerin hiçbirinde listelenmiş bir bilgi yoktu. Yani evet, bunların hepsi bana harika geliyor, özellikle sızan daha düşük fiyat etiketi ile. 11 Ağustos’u bekleyelim.

Son olarak, bugünün en sıcak haberleri için.. evet, geçen hafta sonundaki Google Pixel 6 sızıntılarından bahsedelim çünkü neden olmasın? Mayıs ayında Jon Prosser’ın bazı render’ları sayesinde 6 Serisi’ne ilk kez baktık ve şimdi tam bir özellik listesiyle tekrar karşımızda. Normal Pixel 6 ile başlayarak, bildirildiğine göre 6,4 inçlik bir AMOLED ekrana sahip olacak, Google’ın Whitechapel SoC’si, 8 Gig RAM ve 4614 mAh pil ile birlikte 256 Gig’e kadar depolama alanı tarafından desteklenecek. Kameralarda 12MP ultra geniş ile birlikte 50MP ana sensör bekleyebilirsiniz. Şimdi, Pixel 6 Pro’ya gelince, bu 6.71 inç OLED ekrana sahip, aynı Whitechapel çipinden güç alacak, ancak bu 12 Gig çılgın bir RAM, yarım terabayt depolama ve 5000 GB getiriyor. mAh pil. Bu kamera bölümünde 50MP ana sensör, 48MP telefoto ve 12MP ultra geniş kamera ile üçlü bir dizi alıyorsunuz. Her iki model de 5G, Wi-Fi 6E desteği içerecek ve kutudan Android 12 ile çıkacak. Şimdi, burada ilginç olan şey, Prosser’ın Google’ın bu cihazların her ikisi için de en az 5 yıllık yazılım güncellemeleri taahhüdünde bulunduğunu iddia etmesidir ki bu, bunun Google olduğu düşünülürse dünyadaki tüm anlam ifade eder, ancak aynı zamanda Apple’ın iPhone 6’ları desteklediği için. hemen hemen 6 yıl sonra. Şimdi, bunun 3 yıllık gerçek güncellemeler ve 2 yıllık güvenlik yamaları anlamına gelip gelmediğini bilmiyoruz, bu yüzden sanırım kesin ayrıntıları öğrenmek için olayın gerçekleşmesini beklememiz gerekecek. Pixel 6 Serisinin Ekim ayında bir süre çıkmasını bekliyoruz

Abone: http://bit.ly/pocketnowsub http://pocketnow.com

Bizi takip edin: http://flipboard.com/@Pocketnow http://facebook.com/pocketnow http://twitter.com/pocketnow