Google Nest akıllı hoparlörler büyük indirimler alıyor


Şu anda B&H’de yüzde 45 tasarruf sağlayan Google Nest Hub’dan başlayarak çeşitli Google Nest ürünlerinde büyük tasarruflar elde edin


Google’ın Nest akıllı hoparlörlerinden birini satın almakla ilgilenenler için harika bir haberimiz var, çünkü en son teklifler bu harika ürünlerden birini inanılmaz tasarruflarla almanızı sağlayacak.


Öncelikle, Google’ın en güçlü ve kullanışlı akıllı hoparlörlerinden birine sahibiz, çünkü Google Nest Hub’ın ikinci nesli 45 $’lık bir indirimden sonra şimdi 55 $’a satılıyor. Google Nest Hub, 7 inç WSVGA dokunmatik ekran, üç uzak alan mikrofonu, 1,7 inç tam aralıklı hoparlör, daha fazla gizlilik için mikrofon sessize alma anahtarı ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir. Evet, ayrıca yerleşik Google Asistan’a sahiptir, bu nedenle akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmek sorun olmaz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ancak, Google’ın en iyi akıllı konuşmacısını istiyorsanız, 60 $ indirim aldıktan sonra şu anda 169 $ karşılığında satılan Google Nest Hub Max’e kesinlikle göz atmalısınız. Bu model, muhteşem bir ses deneyimi için daha büyük bir 10 inç WXGA dokunmatik ekrana, 2,95 inçlik bir woofer’a ve iki adet 0,71 inçlik tweeter’a sahiptir. Ayrıca, görüntülü aramalar için harika olacak 127 derecelik görüş açısına sahip 6,5 MP kamera elde edersiniz. Ayrıca aynı uzak alan mikrofon sistemine, bir gizlilik anahtarına, Google Asistan’a ve daha fazlasına sahip olursunuz. Ne yazık ki, Chalk versiyonuyla yetinmek zorunda kalacaksınız, çünkü Charcoal varyantı şu anda stokta yok.

Google Nest Hub Black Friday Anlaşması

Google Yuva Merkezi

Google Nest Hub, akıllı evinize harika bir ektir, arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde olmanıza yardımcı olur, ayrıca uyumlu akıllı ev cihazlarını sesli komutlarla kontrol etme şansına sahip olursunuz.

Akıllı hoparlörünüzle bir ekrana sahip olmakla ilgilenmediğinizi varsayalım. Bu durumda, şu anda 60 ABD Doları olan daha uygun fiyatlı Google Nest Audio’yu seçebilirsiniz. Bu cihaz genellikle 100$’a satılır, yani bir tane almaya karar verirseniz 40$ tasarruf edebilirsiniz. Son olarak, Google Nest Mini, en son 20 ABD doları indirimden sonra 30 ABD dolarına sahip olmaya hazır. Bu akıllı hoparlörler bir ekrana sahip olmayabilir, ancak yine de olağanüstü ses kalitesi alırsınız ve akıllı evinizi kontrol etmenize yardımcı olmak için Google Asistan ile birlikte çalışırlar.