Fitbit Inspire 2 ve Fitbit Charge 4: Hangisini satın almalısınız?


Fitbit Inspire 2 ve Fitbit Charge 4 gibi aynı şirket tarafından üretilen en iyi fitness takipçilerinden ikisi arasında seçim yaparken bazı benzerlikler olması kaçınılmazdır. Bu iki giyilebilir cihaz, farklılıklarından çok birbirine benziyor, bu da bu kararı sizin için kolaylaştırabilir.

Fitbit Inspire 2 ve Fitbit Charge 4: Önemli olan küçük şeylerdir

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bunu akılda tutarak, bulacağınız birkaç fark belirleyici faktör olabilir. Rotanızı takip etmek için yerleşik GPS’in yanı sıra diğer bazı bonus özellikleri istiyorsanız, Fitbit Charge 4’ü tercih etmelisiniz. Etkinlik takibi, kalp atış hızı izleme ve uyku takibi için, bunun yerine Fitbit Inspire 2’yi seçmek isteyebilirsiniz.

Fitbit Charge 4 ile daha iyi bir izleme deneyiminin keyfini çıkarın

Fitbit Ücreti 4

(İmaj kredisi: Android Central)

Fitbit Charge 4 tanıdık geliyorsa, bunun nedeni önceki modele çok benzemesidir. Dikdörtgen şeklin Charge 3’teki ile aynı olduğunu fark edeceksiniz. Bu sefer daha hafif bir tasarım için plastik bir gövdeye sahipsiniz. Hala aynı OLED dokunmatik ekranı ve değiştirilebilir Fitbit Charge 4 bantlarını alıyorsunuz.