En ucuz NAS 2023 | Android Merkezi


En uygun fiyatlı NAS (ağa bağlı depolama) kasası, internet bağlantılı bir depolama sürücüsünde aradığınız tüm özellikleri daha ucuza sunar. İdeal olarak, ev ağınızdaki tüm cihazlardaki verileri ve fotoğrafları yedekleyebilmeli, medya koleksiyonunuzu cihazlar arasında oynatabilmeli ve tüm veri ihtiyaçlarınız için yeterli depolamayı sağlayabilmelidir. Bunu yapan çok sayıda harika seçenek var ama bizim favorimiz, ev ağınızı yükseltmek istiyorsanız harika bir başlangıç ​​modeli olan Synology DiskStation DS220j.

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Synology DiskStation DS220j

(İmaj kredisi: Harish Jonnalagadda / Android Central)

Synology DiskStation DS220j

Harika bir genel seçim

Satın alma nedenleri

+

Kapsamlı yazılım özellikleri

+

Olağanüstü değer

+

Gigabit Ethernet bağlantısı

+

32 TB’a kadar depolama alanı tutar

+

sessiz çalışır

Evinizdeki tüm telefonlardan ve Windows ve macOS makinelerinden verileri yedeklemek veya ses ve ortam kitaplığınızı depolamak için bir NAS oluşturmak istiyorsanız, Synology başlamak için ideal yerdir. Marka, en iyi ev NAS muhafazalarını yapar ve tüm fiyat noktalarında düzinelerce muhafaza satar. Başlamak için bir bütçe modeli arıyorsanız, DiskStation DS220j harika bir seçenektir.