En iyi monitör ışık çubukları 2023


En iyi monitör ışık çubukları, gözlerinizi yorabilecek ekran parlaklığını artırmadan çalışma alanınızı daha kolay okuma için aydınlatabilir. Karanlık bir ortamda olduğunuzda uygun aydınlatmayı sağlayarak görüntülü aramalar sırasında da kullanışlıdırlar. Işıklı çubuklar genellikle masanızda fazla veya herhangi bir ek yer kaplamaz ve çok pahalıya mal olmaz. Bu, özellikle Chromebook gibi bir bilgisayarla harici bir monitör, klavye ve fare kullanıyorsanız ve bu nedenle minimum masa alanınız varsa önemlidir. Siz üretkenliği artırmaya ve alanı daha iyi düzenlemeye yardımcı olan öğelerle ev ofisinizi geliştirmeye çalışırken, evdeki çalışma alanınız için en iyi monitör ışık çubuklarını bulmak için araştırma yaptık.

Bir monitör ışık çubuğuyla masanızı aydınlatın ve bilgi işlemi daha rahat hale getirin

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir monitör ışık çubuğunda nelere dikkat etmelisiniz?

Bir bilgisayar ekranının önünde saatlerce çalışma eğilimindeyseniz, özellikle de çok fazla metin okuyorsanız, bir monitör ışık çubuğu idealdir. Oyuncuların, Stadia için en iyi oyunlardan bazılarına hükmederken gözlerini yormayacak yeterli aydınlatma sağlamaya yardımcı olması da iyidir. Görüntülü aramalar yaparken, uygun aydınlatmayı elde etmenize yardımcı olmak için de kullanışlı olabilir. En iyi monitör ışık çubukları, tüm bunların yaptığı gibi ayarlanabilir açılar sunmalıdır, böylece yansımaları ve ekran parlamasını önlemek için doğru şekilde yerleştirebilirsiniz. Işığı önde ve ortada tutan Quntis E-Okuma Masa Lambasının süspansiyon tasarımı iyi bir örnektir.