En iyi Google Wifi duvar askı aparatları 2022


Google Wifi, en iyi WiFi yönlendiricileri düşünüldüğünde en kötü görünen seçenek değildir ve kimseyi rahatsız etmeden evinizde herhangi bir yere yapıştırmak oldukça kolaydır. Bununla birlikte, her ev farklıdır ve pencere pervazına bir düğüm yerleştirmekten biraz daha zarif ve düzenli bir şey isteyebilirsiniz. Popülaritesi ve oldukça basit bir şekli olması sayesinde, Google Wifi’ı duvara ve hatta tavana monte etmek için pek çok seçenek var.

Kabloları en iyi Google Wifi bağlantılarıyla temizleyin

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google Wifi değil en çirkin Ancak bazen onu ortadan kaldırmak istersiniz ve montaj aparatlarının devreye girdiği yer burasıdır. Neyse ki, Google Wifi modülleri herhangi bir rafta veya masada saklanacak kadar küçüktür, ancak bunları uygun bir maliyetle bir duvarın yakınında duvara da monte edebilirsiniz. evinizdeki belirli bir odaya veya alana daha iyi uyuyorsa uygun priz.