Bunlar Pixel 7 için en iyi ince kılıflar


Yeni Google Pixel 7 serisi, Ekim 2022’de tanıtıldı ve şirketin bugüne kadarki en iyi Google Pixel cihazı oldu. Yeni Pixel 7, önceki modele göre yeni bir kamera kurulumu, daha doğru renklere sahip ve daha parlak bir ekran, daha uzun pil ömrü ve daha güçlü grafikler ve işlem gücü ile birlikte gelir. Yeni Google Pixel 7 serisi, geleneksel Pixel 7 ve Pixel 7 Pro akıllı telefonların yanı sıra Google’ın ilk Pixel Watch’ı ve yakında çıkacak olan Pixel Tablet’ten oluşuyor.


Ayrıca, Google Pixel 7 amiral gemisi cihazı için en iyi durumları gösteren mükemmel bir makalemiz var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bu kılavuzda, Amazon’da bulabileceğimiz en renkli, ince, ince ve hafif kılıflardan bazılarını topladık. SUPCASE, Spigen, i-Blason, Ringke ve daha pek çok markanın en sevdiğimiz kılıflarından bazılarını dahil ettik.


Google Pixel 7 için en iyi ince kılıflar

 • Google Pixel 7 için SUPCASE Unicorn Beetle Pro Serisi Kılıf

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro (Google Pixel 7)

  terfi
  SUPCASE Unicorn Beetle Pro, katmanlı kasa tasarımı ve isteğe bağlı temperli cam ekran koruyucusu ile Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nuz için üst düzey koruma sunar. Hatta kasa, kullanıcıların cihazlarını desteklemelerine olanak tanıyan yerleşik bir destek ayağına sahiptir. Yeni cihazınız için en üst düzey korumayı sunan en sağlam kılıflardan biridir.

 • Google Pixel 7 için i-Blason Cosmo Serisi

  i-Blason Cosmo Serisi (Google Pixel 7)

  terfi
  Bu kılıf, çizilmeleri ve çatlamaları önlemeye yardımcı olabilecek yerleşik bir ekran korumasına sahiptir ve Pixel 7’nizi düşmelere, çizilmelere ve çizilmelere karşı korumak için darbeye dayanıklı bir TPU’ya sahiptir. Cosmo serisi güzel bir tasarıma sahiptir ve ayrıca farklı tasarımlarla üç farklı renkte mevcuttur.

 • Google vakası (Google Pixel 7)

  Google vakası (Google Pixel 7)

  Resmi Made By Google kılıfı, Pixel 7’nin görünümüyle eşleşen üç renkte mevcuttur. Düşme hasarlarına ve çizilmelere karşı mükemmel bir genel koruma sağlar ve kablosuz şarj cihazlarıyla uyumludur.

 • Pixel 7 için Tasarlanan PBI Spigen Liquid Air

  Spigen Sıvı Hava (Google Piksel 7)

  Liquid Air kasası, Spigen’in Thin fit tasarımına benzer. Aynı zamanda ince, hafif ve güzel bir şekilde işlenmiş modern bir tasarıma sahiptir. Askeri düzeyde korumaya ve çizilmeleri önlemek, düşme ve düşmelerin etkisini azaltmak için Spigen’in Hava Yastığı teknolojisine sahiptir. İki renkte mevcuttur.

 • Pixel 7 için Tasarlanan PBI Spigen Thin Fit

  Spigen İnce Sığdırma (Google Piksel 7)

  Thin Fit kılıf, Air Cushion teknolojisine sahip PC ve TPU hibrit yapısına sahiptir. Birinci sınıf mat kaplamalı, dayanıklı, ince ve hafif bir kasadır. Ekstra koruma için dokunsal düğmelere, hassas kesiklere ve yükseltilmiş çerçevelere sahiptir. İki renkte mevcuttur.

 • Pixel 7 için PBI Spigen Ultra Hibrit

  Spigen Ultra Hibrit (Google Piksel 7)

  Spigen Ultra Hybrid, hayranların favorisidir. Şeffaf, şeffaf bir kasaya sahiptir ve herhangi bir renk solmasını önlemek için sararma önleyici bir kaplamaya sahiptir. Dayanıklı PC arkası ile TPU tampondan yapılan hibrit teknolojiden yapılmıştır ve Pixel 7’nin tasarımını sergilemenizi sağlar. Mat Siyah rengi de mevcuttur.

 • TORRAS kasası (Google Pixel 7)

  TORRAS kasası (Google Pixel 7)

  TORRAS kasası 8 fitten düşme testine tabi tutulmuştur ve MIL-STD-810H standardına göre onaylanmıştır. Darbeye dayanıklı dört köşesi, bir TPU tamponu ve Pixel 7’yi düşmelere ve çizilmelere karşı koruyan birinci sınıf bir yastığa sahiptir. Kasa, ince ve hafif bir profile sahiptir ve siyah renktedir.

 • Pixel 7 için PBI Caseology Paralaks

  Caseology Paralaks (Google Pixel 7)

  Caseology Parallax davası favorilerimizden biridir. Arkasında, cihazın ergonomisini ve tutuşunu geliştiren benzersiz bir 3D hexa-cube dokusu ve tasarımı vardır. Ek koruma için yükseltilmiş çerçevelere sahiptir ve cihazı çizilmelere ve düşmelere karşı korur. Aynı zamanda askeri düzeyde sertifikaya sahiptir ve dört renkte mevcuttur.

 • Pixel 7 için PBI Ringke Fusion

  Ringke Fusion (Google Piksel 7)

  Ringke Fusion, mat kaplamalı şeffaf, minimalist şeffaf bir kasadır. Yumuşak ve tutması kolay bir his veren parmak izine dayanıklı ve lekelenmeyen bir kaplamaya sahiptir. Güzel Pixel 7’nin yeni tasarımını sergilemek istiyorsanız bu dikkate değer bir durum. Mat Duman Siyahı renklerinde de mevcuttur.

 • Pixel 7 için PBI Ringke Onyx

  Ringke Onyx (Google Piksel 7)

  Ringke Onyx sağlam, ağır hizmet tipi bir kasadır. İnce bir form faktörüne sahiptir ve süper hafiftir. Aerodinamik bir tasarıma sahiptir ve parmak izi bırakmayan bir dokuya sahiptir. Kasanın ayrıca her iki yanında iki kordon deliği vardır ve kablosuz şarjı ve ekran koruyucuları destekler. Siyah ve Koyu Yeşil renklerde mevcuttur.

 • Tech21 Evo Lite (Google Piksel 7)

  Tech21 Evo Lite (Google Piksel 7)

  Tech21 Evo Lite kılıfı, Pixel 7’ye mükemmel şekilde uyar ve cihazı çizilmelere, darbelere ve düşme hasarlarına karşı koruduğundan emin olmak için 3 metreden düşme testine tabi tutulmuştur. İnce bir profile ve ön tarafta kamera ve ekran için ek korumaya sahiptir. Tutmanın rahat olmasını sağlamak için gelişmiş bir tutuşa sahiptir.

 • dbrand Grip kılıfı (Google Pixel 7)

  dbrand Grip kılıfı (Google Pixel 7)

  dbrand kavrama kılıfı ince, zariftir ve kavramayı iyileştirir. Mükemmel genel koruma sunar ve uygulayabileceğiniz ve tercihinize göre değiştirebileceğiniz 20’den fazla farklı dış görünümle özelleştirilebilir. Ekranı ve kamerayı çizilmelere ve çatlaklara karşı korumak için yükseltilmiş çerçeveler de vardır.

 • Casetify Impact serisi (Google Pixel 7)

  Casetify Impact serisi (Google Pixel 7)

  Sınırsız özelleştirme seçeneği olan bir kasa arıyorsanız, Casetify impact serisi en iyi seçiminizdir. 8,2 fitten düşmeye karşı koruma, kablosuz şarj uyumluluğu ve MIL-STD-810G sertifikasına sahiptir. Bu vakalar da özelleştirilebilir.

 • Bellroy Deri Kılıf (Google Pixel 7)

  Bellroy Deri Kılıf (Google Pixel 7)

  Bellroy deri kılıf, Google Pixel 7 için piyasadaki en iyilerden biridir ve altı renkte mevcuttur. Kasa ince bir profile sahiptir ve kablosuz şarjı destekler. Çanta, arkadaki kamerayı ve ekranı çizilmelere ve çizilmelere karşı korumak için tam olarak oturur ve yükseltilmiş kenarlara sahiptir.

 • Google Pixel 7 için PBI Caseology Nano Pop

  Caseology Nano Pop (Google Piksel 7)

  Caseology Nano Pop, cesur, iki tonlu bir renk ve kamera halkası tasarımına sahiptir. Askeri düzeyde koruma sertifikasına sahip ince, hafif bir kasadır, kablosuz şarjı destekler ve düşmelere ve darbelere karşı mükemmel koruma sağlar.

 • Caseology Athlex (Google Pixel 7)

  Caseology Athlex (Google Pixel 7)

  Caseology Athlex benzersiz bir çift tonlu tasarıma sahiptir ve üç farklı renkte mevcuttur. Ergonomik bir tasarıma sahiptir ve daha kompakt bir his için ince ve hafiftir. Kılıf, askeri sınıf sertifikalıdır ve kablosuz şarj cihazlarını ve ekran koruyucuları destekler.

 • Slim Guard (Google Piksel 7)

  Slim Guard (Google Piksel 7)

  Slim Guard dokuz renkte gelir ve polikarbonattan yapılmıştır. Eşsiz renkli ve net bir tasarımda birinci sınıf koruma sunar ve günlük kullanım ve aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar için mükemmeldir. Daha fazla kişiselleştirme arıyorsanız harika bir seçenek.

 • Clear Guard'ı Arzulayın (Google Piksel 7)

  Clear Guard’ı Arzulayın (Google Piksel 7)

  Crave Clear kılıf ince, şeffaf ve kompakt bir profile sahiptir. Ömür boyu garantilidir ve tutuşu iyileştirir. Sürtünmelere ve düşmelere karşı mükemmel koruma sağlar ve çerçeveler, ekran ve kamera için ekstra koruma sağlar.

 • Pixel 7 için PBI Incipio Grip Kılıfı

  Başlangıç ​​Kavrama (Google Piksel 7)

  Incipio Grip kasası, şirketin en iyi yeni kasalarından biridir. 14 metreden düşmeye karşı test edilmiştir ve şok hasarının etkisini azaltmak için Impact Strust teknolojisine sahiptir. Kılıf tutuşu iyileştirir ve dokunsal düğmelere ve hassas kesiklere sahiptir.

 • Pixel 7 için PBI Incipio Duo Kılıf

  Başlangıç ​​Duo (Google Piksel 7)

  Incipio Duo kasası 12 fitten düşme testine tabi tutulmuştur ve cihazı büyük darbelerden korumak için benzersiz, iki parçalı bir yapıya sahiptir. Duo kılıf çizilmelere, düşmelere ve düşmelere karşı mükemmel koruma sağlar ve kamera sensörlerini ve ekranı çizilmelere ve çatlaklara karşı korumak için yükseltilmiş kenarlara sahiptir.

 • GOOSPERY Sıvı Silikon (Google Pixel 7)

  GOOSPERY Sıvı Silikon (Google Pixel 7)

  Goospery kılıf dört renkte mevcuttur ve silikon ve kauçuktan yapılmıştır. Pixel 7’ye mükemmel uyum sağlar ve ince tasarımı, düşmelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olmasını sağlar. Yükseltilmiş dudaklar ayrıca ekran ve arka kamera sensörleri için ek koruma sağlar.

 • Ghostek ATOMIC ince (Google Piksel 7)

  Ghostek ATOMIC ince (Google Piksel 7)

  Diğer Ghostek kasaları gibi Atomic Slim de birinci sınıf malzemelerden yapılmıştır ve mükemmel bir genel koruma sunar. Alüminyum çerçeveli çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. Malzemelerine rağmen kablosuz şarj cihazlarıyla uyumludur ve 11 renkte mevcuttur.

 • Ghostek GİZLİ (Google Piksel 7)

  Ghostek GİZLİ (Google Piksel 7)

  Gizli kasanın kaymaz kavrama tamponu vardır ve kablosuz şarjı destekler. 2,5 metreden düşmeye dayanıklı ve ultra ince, ince, minimalist bir kasanın peşindeyseniz, Ghostek Covert harika bir teklif. Ayrıca dokuz renkte mevcuttur.

 • İkili İstek (Google Piksel 7)

  İkili İstek (Google Piksel 7)

  Crave Dual kılıf, dokuz renk seçeneğiyle sunulur ve düşmelere ve çizilmelere karşı birinci sınıf koruma sunar. Daha kolay tutuş sağlayan kompakt bir profile sahiptir ve yanlarda dokunmatik düğmeler vardır. Ömür boyu garantilidir ve çerçeveler ekranı ve kamerayı çatlaklardan korur.

 • TAURI 5'i 1 arada (Google Piksel 7)

  TAURI 5’i 1 arada (Google Piksel 7)

  TAURI 5’i 1 arada kasa, yalnızca şeffaf bir koruyucu kılıfla değil, aynı zamanda iki temperli cam ekran koruyucusu ve iki kamera merceğiyle birlikte gelir. Şeffaf kasa, uygun fiyata tam 360 derecelik koruma sağlayan sararma önleyici bir kaplamaya sahiptir.

Bizim önerimiz

Google Pixel 7, 8,7 mm boyutuyla piyasadaki en ince cihaz değil. Üzerine bir kılıf koymak kalın hissettirebilir ve cihazı olduğu kadar kompakt tutmak için ince ve hafif bir kılıf istediğiniz için sizi suçlayamayız. İnce kasalar, en sağlam kasalardan daha az koruma sunsa da, bunları yatırımınızı korumak için en iyi seçeneklerden biri olarak görüyoruz.

Favori seçimlerimizi arıyorsanız, önerimiz Spigen Thin Fit, Liquid Air, Ultra Hybrid, TORRAS ve Ringke Fusion ve Onyx kasalardır. Yalnızca ince ve hafif değiller, aynı zamanda Google Pixel 7’nin görünümünden ve verdiği histen ödün vermeden mükemmel koruma sağlıyorlar. Cihazı olabildiğince yakın tutmak istiyorsanız bu kılıflarla yanlış gidemezsiniz. mümkün olduğunca orijinal form faktörü.

Bunun dışında, bu kılıfların hiçbirinde yanlış gidemezsiniz ve Caseology Athlex ve Caseology Nano kılıflarının çift tonlu tasarımını seviyoruz. Tech21 Evo Lite aynı zamanda hayranların favorisidir ve birçok kişi Parallax kasasının sağladığı ek tutuşu sever.

Google Piksel 7

Google Piksel 7

Yeni Google Pixel 7, tamamen yeni Google Tensor G2 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Cihaz, 8 GB bellekle birleştirilmiştir ve 128/256 GB depolama katmanlarına sahiptir. Telefon, önemli ölçüde geliştirilmiş bir kamera sistemi ile birlikte gelir ve son nesle göre daha taşınabilirdir. Pixel 7, Obsidian, Lemongrass ve Snow renklerinde mevcuttur.