Bunlar, bu yıl şimdiye kadar alınan en iyi Oppo telefonları


Huawei’nin uluslararası piyasadan çekilmesiyle birlikte, çok yönlü telefonları ile Oppo, pazar payının bir kısmını ele geçirme fırsatı buldu. Ancak cihazları Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak satılmadığından, satın alınacak en iyi telefonu bulmak zor olabilir. Bu yazıda, çeşitli fiyat noktalarında satın alabileceğiniz en iyi dokuz Oppo telefonunun bir listesini derledik.


Oppo Find X3 Pro

en iyi OPPO telefonu Find X3 Pro

Find X3 Pro, Oppo’nun sunduğu en iyi akıllı telefon. Dolayısıyla, Samsung’un gadget’larını düşünmüyorsanız, bu, satın almadan önce bakmanız gereken bir cihazdır. 120 Hz’de yenilenen 6,7 inç QHD+ LTPO AMOLED panele ve biri Geniş, diğeri Ultra geniş olmak üzere iki 50 MP sensör, 13 MP Telefoto kamera ve 100 cm’ye kadar büyütme sağlayan 3 MP mikrolens kamera içeren dörtlü kamera kurulumuna sahiptir. 60 kez. Bu bileşenler bir Snapdragon 888 tarafından desteklenir ve 65 W şarj için Oppo’nun SuperVOOC standardını kullanabilen 4500 mAh hücre ile desteklenir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Oppo Find X3 Pro

Oppo’nun sunduğu en iyi cihaz. Sizi yarı yolda bırakmayacak bir deneyim sunacaktır.

Oppo Find X2 Pro 5G

pocketnow oppo x2 pro kameraları bul

Find X3 Pro şu anda Oppo kampındaki en iyi telefon olsa da, geçen yılki Find X2 Pro da zayıf bir rakip değil. Bu eski nesil amiral gemisi cihazı, onu hala piyasada saygın bir cihaz yapan teknik özelliklere sahiptir. Bu cihazda, 120 Hz’de yenilenen 6,7 inç QHD+ OLED ekran ve 48 MP geniş kamera, 48 MP ultra geniş kamera ve 13 MP periskop kamera içeren üçlü kamera kurulumu bulacaksınız. Bu modeldeki donanım Snapdragon 865 ve 4.260 mAh hücreye bağlıdır.

Oppo Find X2 Pro

Find X2 Pro, 2021’de hala yerini koruyabilen geçen yılın amiral gemisi cihazıdır. Eşsiz vegan deri kaplaması, onu kalabalıktan ayırmaya yardımcı olur.

Oppo Find X3 Neo 5G

OPPO Find X3 Neo

Biraz para biriktirmek istiyor ancak çok şey kaçırmak istemiyorsanız, Find X3 Neo 5G, Oppo’nun sunduğu bir sonraki en iyi telefon. 90 Hz’de yenilenen 6,55 inç FHD+ ekrana ve 50 MP birincil sensör, 16 MP ultra geniş kamera, 13 MP telefoto lens ve 2 MP makro kamera içeren dörtlü kamera kurulumuna sahiptir. Akıllı telefonda Snapdragon 865 işlemci ve 4.500 mAh hücre bulunuyor.

OPPO Find X3 Neo

Oppo Find X3 Neo

Find X2 Pro’ya benzer bir cihaz olan Find X3 Neo, daha düşük bir fiyat noktası elde etmek için doğru ödünler veriyor ve yine de harika bir kullanıcı deneyimi sunmayı başarıyor.

Oppo Reno 6 Pro 5G

En İyi Oppo Kameralı Telefon

Reno 6 Pro, Oppo’nun ürettiği kamera odaklı seriden bir akıllı telefon. MediaTek Dimensity 1200 yonga seti tarafından desteklenen kavisli 6,55 inç 90Hz FHD AMOLED ekrana sahiptir. Bu cihazın ana özellik seti, 64MP birincil sensör, 8MP ultra geniş lens, 2MP makro ve derinlik sensörleri ve Oppo’nun sunduğu çeşitli yapay zeka odaklı özellikleri içeren dört kameralı bir dizi ile mümkün olmuştur. Ayrıca 32MP ön bakan bir sensör var.

En İyi Oppo Kameralı Telefon

OPPO Reno 6Pro

Harika bir kullanıcı deneyimi sağlamak için yapay zeka destekli kamera özellikleri ve performans derecesi sunmaya odaklanan birinci sınıf bir orta korucu.

Oppo Reno 6 5G

Reno 6 5G

Reno 6 Pro’nun yumuşatılmış bir versiyonu olan Reno 6, 90 Hz yenileme hızına sahip ve Dimensity 900 yonga setinden güç alan düz 6,43 inç FHD+ AMOLED panele sahiptir. Aynı sensör dizisi eksi 2MP derinlik sensörüne sahip olduğu için cihazın daha pahalı muadili ile benzer bir kamera deneyimi sunmasını bekleyebilirsiniz. Bu model 4.300 mAh hücreye sahiptir ve sürekli hareket halinde olanlar için 65 W hızlı şarjı destekler.

Reno 6 5G

oppo reno 6

Reno 6 Pro’nun yumuşatılmış bir modeli olan bu cihaz, genel kamera deneyimini korurken biraz daha düşük bir performans seviyesi sunar.

Oppo Reno 5 Pro 5G

reno 5 pro

Reno 5 Pro 5G, geçen yılın modelidir ve Reno 6 5G’nin fiyatı civarındadır, ancak birinci sınıf bir görünüme ve hisse sahip bir cihaz istiyorsanız dikkate almaya değer. Bu telefondaki Dimensity 1000+ SoC, daha önce listelenen cihazdaki Dimensity 900 ile karşılaştırılabilir. Bu cihazdaki kamera dizisi, 64 MP birincil kamera, 8 MP ultra geniş ve 2 MP makro ve mono sensörler tarafından yönetilen dörtlü kuruluma sahiptir.

reno 5 pro

Oppo Reno 5 Pro

Reno 5 Pro 5G, günlük görevleri kolaylıkla gerçekleştirebilecek donanıma sahip, birinci sınıf bir görünüm ve elde tutma hissi sunan bir cihazdır.

Oppo Reno 4 Pro 5G

Oppo Reno 4 Profesyonel

Oppo’nun Reno 4 Pro 5G’si, geçen yıl piyasaya sürülen başka bir model ve akıllı telefonunuzda bir Snapdragon işlemci isteyip istemediğinize bakma seçeneği. 765G, büyük 6,5 inç FHD+ 90Hz AMOLED panele güç sağlayan yetenekli bir birimdir. Ayrıca, Oppo’nun 48MP Sony IMX586 sensörü tarafından yönetilen ve 12MP geniş kamera ve 13MP telefoto lens tarafından desteklenen üçlü kamera kurulumu tarafından çekilen görüntüler üzerinde gerçekleştirdiği AI işlemeyi yönetmekten de sorumludur.

Oppo Reno 4 Profesyonel

Oppo Reno 4 Profesyonel

2020’nin ortasında piyasaya sürülen Reno 4 Pro, Snapdragon işlemcili uygun fiyatlı bir Oppo cihazı arıyorsanız satın almayı düşüneceğiniz cihazdır.

Oppo Reno 4 Z 5G

bütçe 120Hz oppo telefon

Oppo Reno 4 Z 5G, uygun fiyata 120Hz ekran almak istiyorsanız bakmanız gereken cihazdır. Cihaz bir Dimensity 800 işlemci kullanır ve 4.000 mAh hücreye bağlıdır. Arka kamera kurulumu, 48MP lens, 8MP geniş açılı lens, 2MP monokrom lens ve 2MP vintage portre monokrom lensten oluşan dört sensörlü bir yapılandırma içerir.

bütçe 120Hz oppo telefon

Oppo Reno 4Z

Reno 4 Z 5G, 120Hz’lik bir ekran ve onu bankayı bozmadan destekleyebilecek bir çip istiyorsanız almanız gereken cihazdır.

Oppo A74 5G

en iyi bütçeli oppo telefon

A74 5G, çeşitli sosyal ağlarda gezinirken ve yoğun olmayan görevleri yerine getirirken kullanımı keyifli bir telefon arıyorsanız seçeceğiniz cihazdır. 90 Hz’de yenilenen 6,5 inç FHD LCD ile akıllı telefon, harika bir görsel deneyim sağlayacak. Cihaz, işlemeyi işlemek için bir Snapdragon 480 5G’ye sahiptir ve 48MP sensör tarafından yönetilen üçlü bir kamera kurulumuna sahiptir. 5.000 mAh pili ve düşük yüklü SoC, cihazınızın saatlerce çalışmasını sağlar.

Oppo A74

A74 5G, yeterli pil ömrüne ve kabul edilebilir performansa sahip bir cihaza ihtiyacınız varsa seçeceğiniz Oppo telefondur.

En iyi Android deneyimlerinden birini elde etmek istiyorsanız, Find X3 Pro satın almayı düşünmeniz gereken bir cihazdır ve 600 doların altındaki bir pazardaysanız, Reno serisi cihazlar talep ettikleri fiyata değer. seçtiğiniz taşıyıcıyı desteklerler.