Bunlar, 2022’de iPhone 14 serisi için en iyi USB-C şarj cihazlarıdır


Hızlı Linkler

  • Satechi 108W Duvar Şarj Cihazı
  • Anker 727 Şarj İstasyonu

Apple’ın Far Out açılış konuşması sırasında tanıtılan iPhone 14 serisi, 16 Eylül 2022’den itibaren kullanıcıların eline geçmeye başlayacak. (iPhone 14 Plus Ekim ayında gönderilmeye başlayacak), dört model arasında ortak olan bir şey var ve bu da çoğu pazarda kutuda şarj cihazı olmadan gönderilmeleri.


Eski nesil bir iPhone ile yıllar geçirdikten sonra yükseltme yapan birkaç kişiden biriyseniz, bu yeni cihazların pillerini hızlı bir şekilde çalıştırabilen bir şarj cihazı isteyeceksiniz. Ayrıca Apple’ın Lightning kablosunu USB-C ucuna sahip olacak şekilde değiştirdiği gerçeği de var. Bu nedenle, pilinizi doldurabilmeniz için bu makalede, yepyeni iPhone 14 serisi cihazınız için almanız gereken altı tür USB-C tabanlı şarj cihazını listeledik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Rehberi artan fiyatlara ve ayrıca limanlara göre yapılandırdık. Her aksesuar, kurulumunuzu dikkate almaya ve eklemeye değer kılabilecek benzersiz bir öğe sunar.

Not: iPhone 14 serisinin 20W hızlı şarjı desteklediği söyleniyor. Apple, iPhone 14, iPhone 14 Plus ve iPhone 14 Pro’nun %50 şarja ulaşması için 20W USB-C adaptör aracılığıyla 30 dakikalık bir şarja ihtiyaç duyacağından bahsederek bu yeteneği belirtiyor. iPhone 14 Pro Max için 35 dakika gerekir.

Apple 20W USB-C Şarj Cihazı

LI Apple 20W Adaptör

Bu listede ilk sırada Apple tarafından satılan resmi adaptör yer alıyor. Tek bir USB-C bağlantı noktasıyla birlikte gelir ve bağlı herhangi bir cihaza 20 W güç sağlayacak şekilde derecelendirilmiştir. Üretildiği standart beyaz renk sayesinde göze çarpar ve bu da onu çoğu eve kolayca uyum sağlayan bir seçenek haline getirir.

Ancak bunun için önemli bir satış noktası, satın alınabilirlik ve Apple donanımıyla uyumluluktur. Ayrıca, yüksek düzeyde güvenilirlik vaat eden piyasadaki en ucuz adaptörlerden biridir. Özellikle pahalı elektronik cihazlara güç sağlamak söz konusu olduğunda gerekli olan bir faktör.

PBI Apple 20W Adaptör

Apple 20W USB-C Güç Adaptörü

Apple’ın 20W USB-C Adaptörü, iPhone için varsayılan aksesuardır. Piyasadaki her seçeneğin karşılayamayacağı güvenilirlik ve performans sunarken basit bir yapıya sahiptir.

Anker 511 Nano 3

LI Anker Nano 3

Anker 511 Nano 3, kompakt tanımını alıp güçlü bir şarj aksesuarına eklemek istiyorsanız, günlük taşımanıza ekleyebileceğiniz şarj adaptörüdür. Birkaç yıl öncesine kadar GaN aksesuarlarının hala sahnede olmadığı zamana kadar tam olarak anlayamadık.

Nano 3, USB-C PPS aracılığıyla 30 W güç sunar. Şimdi, iPhone 14, bu aksesuardaki tüm gücü kullanma yeteneğine sahip değil – testler, maksimum 23 W’ı kabul etme kabiliyetini gösterdi – ancak daha önce de belirttiğimiz gibi, bu aksesuarın en önemli satış noktası kompakt yapısı. Nano 3, kendisine bu listede bir yer kazandıran katlanır bir tırnak tasarımına sahiptir.

Anker-Nano-3-PBI-1

Anker Nano 3

Anker 511 Nano 3, seyahate çıkarken sırt çantanıza sığacak kompakt şarj cihazıdır. 30W USB-C hızlı şarj sunar ve hatta PPS’yi destekler. Şarj cihazı, iPhone’unuz için de birçok renkte mevcuttur!

UGREEN Nexode Mini 45W

LI UGREEN Nexode

Sırada UGREEN’in Nexode Mini 45W’si var. Aksesuar, Anker’in 511 Nano 3’ünün avantajlarını sunar, ancak ek bir USB-C bağlantı noktası ve 15W daha fazla güç sunarak daha iyisini yapar. Çift bağlantı noktalı adaptör, her ikisi de etkinken gücü 25W ve 20W olarak böler.

Son birkaç haftadır UGREEN Nexode Mini 45W tekliflerini kullanıyorum ve bu, Apple Watch Series 7 ve iPhone 12’mi bir saat içinde %100’e kadar çıkartabiliyor. Apple Watch’um muhtemelen telefonumdan biraz daha erken %100’e ulaşıyor, ancak kolaylık sağlamak için onları aynı anda kapatıyorum.

PBI-UGREEN-Nexode-Mini-45W-1

UGREEN Nexode Mini 45W

UGREEN’in Nexode Mini’si, bize göre oldukça makul fiyatlı, son derece kompakt bir pakette 45 W şarj sunuyor. Katlanabilir uçları ve yapı kalitesi, piyasadaki pek çoğundan sonra ikinci değildir.

Satechi 108W Duvar Şarj Cihazı

LI Satechi 1080W USB C Şarj Cihazı

Sırada Satechi’nin 108W Duvar Şarj Cihazı var. Üçlü bağlantı noktası kurulumu nedeniyle bu listeye giriyor. UGREEN Nexode tarafından bu kılavuzda belirlenen trendi, iki yerine üç USB-C bağlantı noktası sunarak bir adım öteye taşıyor ve sunulan toplam gücü 108 W’a çıkarıyor. Tüm bu güç, bu adaptörün MacBook’lar, iPad’ler, Apple Watch’lar ve iPhone’lar gibi aygıtlara (bunlardan herhangi biri) aynı anda güçlük çekmeden güç sağlamak için bir prize takılabileceği anlamına gelir.

Tasarım ve yapım kalitesi de önemli olumlu faktörlerdir. Katlanabilir uçlarla birlikte uzatılmış görünümü, hareket halindeyken şarj cihazını paketlemeyi basitleştirir.

PBI Satechi 108W USB C Şarj Cihazı

Satechi 108W Pro USB-C PD Masaüstü Şarj Cihazı

Satechi 108W duvar şarj cihazı, birçok güç merkezi kullanıcısının kullanmadan yaşayamayacağı aksesuarlardan biridir! Böylesine güçlü bir ortamda çok kompakt olmasına yardımcı olan GaN Tech desteğiyle birlikte gelir. Yine de güçlü.

Anker 633 Mag Go

LI Anker MagGo 633

Anker 633 MagGo, iPhone’unuz için bir şarj merkezi görevi görebilen MagSafe işlevine sahip 10.000 mAh’lik bir güç bankasıdır. Akıllı telefonunuzu manyetik olarak diske bağlayabilir ve duvara takabilirsiniz. MagSafe, cihazınızın 15W güçle şarj olmasını sağlarken, duvar bağlantısı, pilin gerektiğinde kullanıma hazır olduğu anlamına gelir.

Bu nesil aksesuar ayrıca yerleşik bir destek ayağı ile birlikte gelir ve USB-C bağlantı noktasını sol kenarına yerleştirir. Ayaklığı kullanımdayken aksesuarın şarj olmasını sağlar. Muhtemelen bir Apple Watch veya AirPods gibi başka bir küçük cihazı şarj etmek istemeniz durumunda alt kısımda bir USB-A bağlantı noktası bile var.

PBI-Anker-MagGo-633-1

Anker 633 Mag Go

Anker 633 MagGo, cihazınızı desteklemenize ve kullanmanıza yardımcı olacak, iPhone 14 serisi için benzersiz bir güç bankasıdır. İçinde 10.000 mAh hücre ile gelir ve iPhone’unuzu 7,5 W’a kadar şarj eder.

Anker 727 Şarj İstasyonu

Anker Elektrik Santrali

Ve derlemeyi bitirmek için Anker’in 727 Şarj İstasyonuna sahibiz. Bu, son zamanlarda piyasaya sürüldüğünü gördüğümüz en heyecan verici aksesuarlardan biri. Adından da anlaşılacağı gibi, 727 daha çok bir istasyondur ve standart USB-C bağlantı noktalarından daha fazlasıyla birlikte gelir. 100 W şarj cihazının altı güç bağlantı noktası vardır — iki USB-C bağlantı noktası, iki USB-A bağlantı noktası ve 2 AC prizi.

Bu aksesuarın neden bir iPhone şarj kılavuzunda olduğunu merak ediyorsanız. Daha büyük bir grupla seyahat ederken kullanışlı olması için mükemmel bir araç olduğunu düşünüyoruz. Kurulumu, birden çok aygıtı sorunsuz bir şekilde şarj etmenize olanak tanır ve hatta 16 inç MacBook Pro gibi güçlü aygıtları hızlı bir şekilde şarj edebilir.

Anker-727-Şarj-İstasyon-1

Anker 727 Şarj İstasyonu

Anker Şarj İstasyonu 727, sistem kurulumunuza altı ek bağlantı noktası getirir ve ince ve yerden tasarruf sağlayan tasarımı sayesinde muhtemelen son derece kullanışlı olacaktır.