Bir sonraki Unpacked etkinliğinden önce birkaç Samsung cihazında büyük tasarruflar elde edin


Samsung Galaxy S22 Ultra, Galaxy katlanabilir cihazlar ve daha fazlasında bulunan en son fırsatlardan yararlanın


Bugünün anlaşmalarına Samsung ürünleriyle başlıyoruz, çünkü şu anda yüzde 24’lük bir indirim sayesinde 990 dolardan başlayan Samsung Galaxy S22 Ultra ile başlayarak belirli Galaxy cihazlarında yüzde 24’e kadar tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu cihaz 1.300 $ ‘lık bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü ve bugünün teklifi, 300 $’ dan fazla tasarruf elde etmenize yardımcı olacak. En iyi yanı, herhangi bir mobil cihazda alabileceğiniz en iyi özelliklerden bazılarını içerdiği için hala piyasadaki en iyi Android telefonlardan biri olmasıdır.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

PBI PNG Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra, piyasadaki en iyi Android cihazlardan biridir. En üst düzey özelliklere, tonlarca güce, olağanüstü bir kameraya, S Pen ekran kalemi desteğine ve diğer harika özelliklere sahiptir. Mutlak bir canavar ve ter dökmeden hepsini yapabilecek bir şey arıyorsanız, Galaxy S22 Ultra hepsini aldı.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Samsung Galaxy S22 Ultra, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci, 12GB RAM, 256GB depolama alanı, 8K içerik yakalayabilen güçlü bir kamera kurulumu, uzun ömürlü pil ömrü, zarif bir tasarım ve kalem girişi ile geldiği için 2022’nin en iyi Android cihazlarından biridir. Bununla birlikte, temel modeli Yeşil renk varyantında 752 $ ‘dan başlayarak da alabilirsiniz, bu da yüzde 6 tasarruf anlamına gelir veya Galaxy S22 Plus’ı 930 $’ a alabilir ve yüzde 7 tasarruf elde edebilirsiniz.

Bununla birlikte, Samsung’un katlanabilir cihazlarına uygulanan en son tasarrufları da kontrol etmek isteyebilirsiniz, çünkü şirket Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4’teki fiyatlandırma konusunda oldukça agresif hale geliyor.

Koleksiyonunuzu tamamlamak istediğinizi varsayalım. Bu durumda, yeni bir Samsung Galaxy Watch 5 ve bir çift Galaxy Buds 2 Pro Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklık eklemeyi de düşünebilirsiniz, çünkü onlar da bazı güzel indirimler alıyorlar. İlk olarak, Galaxy Buds 2 Pro Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları, yüzde 17’lik bir indirim aldıktan sonra 190 dolara satılıyor ve bu da 40 dolarlık tasarruf anlamına geliyor. Etkileyici gürültü engelleme, hi-fi ses, 360 Ses, rahat bir tasarım, IPX7 derecesi ve daha fazlasını içerir. Ve formda kalmakla ilgileniyorsanız, Galaxy Watch 5, 60 dolarlık bir indirim sayesinde Golf Edition’da 300 $ ‘dan başlıyor veya üst düzey Galaxy Watch 5 Pro’yu 400 $’ a alıp 50 $ tasarruf sağlıyor.